VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ocenění pro dalších deset fotbalových osobností

Náchod – Okresní fotbalový svaz drží už 15 let v předvánočním čase pěknou tradici, kterou je ocenění osobností fotbalu okresu Náchod.

21.12.2010
SDÍLEJ:

Do síně osobností fotbalu okresu Náchod přibyla další desítka obětavých funkcionářů, trenérů či rozhodčích.Foto: Miloš Hrodek

Každoročně se ocenění dostane zhruba desítce funkcionářů, bývalých či současných trenérů a jiných činovníků, kteří se starají o chod klubů i v těch nejmenších vesničkách na okrese. Letošní vyhlášení proběhlo již tradičně v náchodské Zámecké restauraci, kde přítomné oceněné, v mnoha případech doprovázené drahými polovičkami, i hosty přivítal předseda Okresního fotbalového svazu v Náchodě, Petr Vítek. Po úvodním představení všech přítomných předseda OFS Náchod osobně poděkoval všem, kteří se starají o kopanou i na té nejnižší úrovni, neopomněl ale poděkovat ani manželkám či přítelkyním za jejich vstřícný postoj a shovívavost.

Po předsedovi OFS Náchod si vzal krátké slovo rovněž přítomný předseda Krajského fotbalového svazu Václav Andrejs. „Předseda vašeho svazu vám už poděkoval a já bych to rád udělal také. Nesmírně si vážím vaší práce pro fotbal. Okres Náchod je pro mě osobně trochu srdeční záležitostí, neboť bydlím na hranici okresu Náchod a Hradec Králové. Všem vám přeji pevné zdraví a doufám, že zůstanete fotbalu věrni i nadále,“ uzavřel svůj krátký proslov předseda KFS Václav Andrejs.

Poté už došlo na slavnostní akt, při kterém si každý z oceněných odnesl domů pamětní plaketu a dárkový koš. Letos se ocenění dočkala tato desítka fotbalových obětavců: Michal Jankovič (Červený Kostelec), Jaroslav Valenčin (Náchod), Stanislav Šrejber (Hejtmánkovice), Petr Rutar (Police nad Metují), Jaroslav Martinec (Machov), Jaroslav Hubka (Machov), Jaroslav Balcar (Babí), Pavel Zelený (Nové Město nad Metují), Vladimír Rek (OFS), Dušan Galba (OFS).

Na závěr oficiální části si vzal slovo jeden z oceněních, který poděkoval činovníkům Okresního fotbalového svazu v Náchodě, že zavedli tuto pěknou tradici. Na to vzápětí reagoval předseda OFS Náchod Petr Vítek, jenž vzpomněl zakladatele této myšlenky a bývalého dlouholetého fotbalového činovníka, Antonína Prouzu, od jehož náhlé smrti to bude v březnu už dva roky.

Autor: Michal Rojšl

21.12.2010
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Mezilečí opět na síti - elektřina se v obci rozběhla po 4 dnech

Ilustrační snímek.

Dvě večerní nehody v regionu

Šel na houby a místo hřibů našel protitankový granát

Martínkovice - Na podezřelý nález, naštěstí se ukázalo, že ne až tak nebezpečný, narazil v úterý odpoledne při procházení lesa náhodný houbař v Martínkovicích.

Kam za zážitky nejen o víkendu? Inspirujte se na novém webu Tipy Deníku

Chcete mít přehled o kulturních, sportovních a dalších akcích ve všech regionech? Pak navštivte naši stránku www.tipydeniku.cz, kde najdete fůru inspirace co podniknout nejen o víkendu.

AUTOMIX.CZ

GALERIE: Nejvtipněji naložené vozy na silnicích. Nákladem je vše, co si zamanete

Kromě přepravy cestujících je auto od nepaměti využíváno k převozu nákladu. A jak dnes uvidíte, je tím myšleno doslova jakéhokoliv nákladu. Připravte se na bizarní přehlídku převážených věcí všeho druhu, kdy vás už nepřekvapí ani auto naložené v dalším autě.

Šnajdr: Snažíme se přispívat k rozvoji paralympijské lukostřelby

Náchodsko - Ve druhé polovině července hostilo Nové Město nad Metují další elitní lukostřelecký závod handicapovaných, během něhož se přepisovaly hned ve čtyřech případech světové a ve dvou evropské historické tabulky.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení