VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Okresní fotbalový svaz chystá školení i doškolení trenérů

Náchod – Okresní fotbalový svaz (OFS) Náchod pořádá ve dnech 10. – 12. ledna 2014 na Základní škole Plhov v Náchode školení nových trenéru licence C.

20.12.2013
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Miloš Šálek

Začátek školení je v pátek 10. ledna v 16 hodin s předpokládaným koncem v 19.30 hodin. V sobotu je program už od 8.30 a končit bude až v 19 hodin. V neděli bude kurz začínat v 8.30 hodin a končit by měl kolem třetí odpolední.
Licence C je podmínkou pro vykonávání trenérské činnosti v rámci OFS a také předpokladem pro studium vyšší licence.
Absolventi školení si s sebou přinesou fotografii zezadu opatřenou jménem, příjmením i rodným číslem a zaplatí poplatek 900 korun, který pokrývá školné, odbornou  literaturu, pronájem učeben a sportovišť, občerstvení i oběd. Tento poplatek mohou účastníci zaplatit buď v hotovosti na místě proti dokladu nebo na bankovní účet ČSOB Náchod, číslo úctu: 246209998/0300, variabilní symbol = rodné číslo.
To vše ale nejpozději do 31. prosince 2013 včetně vyplnění a odeslání přihlášky (emailem na jednu ze dvou adres: ofsnachod@fotbal.cz, ofs.sekretar@seznam.cz nebo poštou na adresu: Okresní fotbalový svaz Náchod, Pražská 1759, 547 01 Náchod).
Po absolvování školení bude účastníkům vystaven průkaz s platností do 31. 12. 2016. Prezentace je v pátek od 15.30 do 16 hodin na ZŠ Plhov v Náchodě (vchod do areálu brankou od čerpací stanice Shell).
Pro zájemce o doškolení trenérů, kteří mají propadlou licenci, pořádá OFS Náchod kurz prodloužení licence C. Ten se uskuteční v sobotu 11. ledna 2014 od 10 hodin na ZŠ Plhov v Náchode.
Absolventi si s sebou přinesou fotografii zezadu opatřenou jménem, příjmením, rodným číslem, starý průkaz a zaplatí poplatek 300 korun  na místě nebo na bankovní účet ČSOB Náchod. Číslo úctu: 246209998/0300, variabilní symbol = rodné číslo.
To vše je třeba stihnout do 31. prosince 2013 včetně vyplnění a odeslání přihlášky na stejné adresy jako v případe školení nových trenéru. V případě e-mailových účtů můžete využít jednu ze dvou adres: ofsnachod@fotbal.cz, ofs.sekretar@seznam.cz k dispozici je zájemcům o kurzu prodloužení licence C rovněž poštovní adresa: Okresní fotbalový svaz Náchod, Pražská 1759, 547 01 Náchod)
Prezentace je v sobotu od 9.30 do 10 hodin na ZŠ Plhov v Náchode (vchod do areálu brankou od čerpací stanice Shell). (mr)

Autor: Michal Rojšl

20.12.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Křišťálová Lupa 2017

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Cyklistům sice na jim vyhrazené stezce nehrozí srážky s motorovými vozidly, ale povinnosti být ohleduplní vůči sobě i jiným uživatelům stezek je samozřejmě niko nezbavil. Ne všichni si však nebezpečí uvědomují.
9

Pády z kola bolí i na cyklostezce, policisté řešili už několik střetů

Vysněné dětské postele

Dětský pokoj potřebuje pořádnou postel. Ale obyčejné postele jsou plné nesplněných dětských snů. Zkuste splnit nějaké ty sny i vysněnou postelí.

Dorost si prožil poločas hrůzy

Náchod - Vstup do nového ročníku fotbalové České ligy staršího dorostu se náchodským svěřencům trenéra Zdeňka Samka nepovedl.

Lékaři: Lidé podceňují očkování proti klíšťové encefalitidě

Královéhradecko - Nebezpečnou chorobou, která napadá nervový systém člověka a může vést k úplnému ochrnutí, loni v kraji onemocnělo 19 lidí. Rok předtím to podle údajů královéhradecké Krajské hygienické stanice bylo sedm případů a v roce 2014 se klíšťovou encefalitidou nakazili jen čtyři lidé.

Boj o život kočky dopadl dobře, hasiči zachránili nešťastnou Mařenu

Česká Skalice - Na zdejší poměry velmi raritní výjezd absolvovali v pondělí odpoledne českoskaličtí dobrovolní hasiči. Záchrana z výšky se totiž v České Skalici nekoná příliš často.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení