ČESKÁ LIGA U19

Náchod – Olympia HK 1:2 (1:0). Do utkání domácí nevstoupili dobře a soupeř působil sebevědomějším dojmem. Náchodu se herně nedařilo, ale i přesto se ujal vedení. V závěru poločasu se Chládek dostal do vyložené šance, ale tu neproměnil. Ve druhém poločase se hra nijak nezměnila. Soupeř podnikal nebezpečné protiútoky a po jednom z nich, po nevydařeném centru, skončil míč v domácí brance. Za nerozhodného stavu se dostal do vyložené šance Klečák, ale tu trestuhodně prováhal. Naopak soupeři se na druhé straně podařilo protlačit míč do domácí branky. Na obrat už Náchodu nezbyl čas, a tak si všechny body odvezl soupeř.
Branka Náchoda: Chládek.
Sestava Náchoda: Bareš (75. Vítek), Schärfer, Donát, Macek – Soumar (60. Klečák, 85. Smrček), Hanel, Runkas, M. Panenka – P. Panenka (70. Pavlíček), Chládek.

Další výsledky 5. kola: Viktoria Žižkov – Admira Praha 3:1, Motorlet Praha – Chrudim 2:3 na penalty, Ústí n. L. – Kolín 2:0, Písek – Dukla Praha 2:3, Táborsko – Vyšehrad 4:1, Varnsdorf – Most 1:4, Kladno – Benešov 1:0, Doubravka – Sokolov 4:2, Slavia Praha – Meteor 3:0.

VÝCHODOČESKÝ PŘEBOR

Náchod B – Vrchlabí 3:3 (1:2), na penalty 5:4. Bojovné utkání, ve kterém šli hosté do dvoubrankového vedení. Těsně před poločasem domácí snížili. Po změně stran Náchod vyrovnal, ale Vrchlabí šlo opět do vedení. Domácí ale ještě stihli vyrovnat a na pokutové kopy vyhráli.
Branky Náchoda: Pavlíček 2, Melichar.
Sestava Náchoda: Weissar – Němec, Grmela, Ansorge, Růžička – Melichar, Brožek, Bílek, Zelman – Berger, Pavlíček. Střídali: Jahoda, Roubal, Prokeš.

Nové Město nad Metují – Litomyš/Cerekvice 0:3 (0:2). „Naši hráči nastoupili do utkání nesoustředěně a bez nasazení .Po obdržení dvou laciných branek hru zlepšili, ale neproměnili ani ty nejvyloženější šance. Druhý poločas byl vyrovnaný se snahou domácích vstřelit branku. Tomu ale bránila zbrklost i smůla v koncovce. V závěru utkání, po další chybě domácích, přidali hosté další gól a o výsledku bylo rozhodnuto," říkal k utkání Petr Hable, vedoucí novoměstského družstva.
Sestava N. Města: Franěk – Nymsa, Rathouský (57. Kurz), Pokorný (57. Štěpán), Mádr – Tuček, L. Tulej (73. Vik), Valášek, Cohorna – Práza, T. Tulej.

Další výsledky 5. kola: Pardubičky – Svitavy 2:5, RMSK Cidlina – Vysoké Mýto 0:0, Pardubice B – Letohrad 9:0, Olympia HK B – Třebeš 1:2, Hořice – Trutnov 1:4.
V průběžné tabulce je Náchod pátý, Nové Město dvanácté. (dop, mr)