STARŠÍ DOROST

FK Náchod – FK Baumit Jablonec, a.s. B 4:1 (1:0). Domácí nastoupili k utkání tak, aby odčinili dvě porážky z předchozích kol.

Od začátku byli hosté aktivnější na míči a měli několik vyložených šancí. Domácí bojovali a odměnou za to jim byla první branka, když se ve 26. min. trefil Biederman. Druhý poločas hosté začali opět náporem a při domácích stálo v mnoha případech štěstí. V 56. min. se trefil Vaněček. Hosté v 71. min. snížili a více otevřeli hru, což domácí trestali v 75. a v 85. min., kdy se trefili Vejprava a Plšek.

Branky Náchoda: Biederman, Vaněček, Vejprava, Plšek.

Sestava Náchoda: Swaczyna – Pfeifer, Skalický, Huaman, Vik – Nejman (61. Vejprava), Biederman (56. Bareš), Punar, Vrabec (80. Tomaszewski) – Plšek, Vaněček.

MLADŠÍ DOROST

FK Náchod – FK Baumit Jablonec, a.s. B 1:4 (1:2). Jaroslav Valenčin, trenér Náchoda: „Začátek utkání jsme nezvládli, když jsme dostali dva rychlé góly. Po těžkém zranění Bednaříka (zlomené zápěstí) jsme hru vyrovnali a kontaktním gólem jsme se dostali do hry. Ve druhém poločase jsme měli tři čisté gólové příležitosti, které jsme neproměnili a soupeř nás poté potrestal s brejků.“

Branka Náchoda: Vaněček.

Sestava Náchoda: Ruffer – Šedivý, Berka, Vrabec, Ducháček – Bednařík, Vejprava, Šulitka, Krombholz – Tomaszewski, Vaněček. Střídali: Moravec, Škoda, Macháček.

STARŠÍ ŽÁCI

AFK Chrudim – FK Náchod 4:1 (0:1). Jaroslav Panenka, trenér Náchoda: „Z naší strany výborný první poločas. Ve všech směrech jsme domácí hodně zlobili. Ve druhém jsme měli problémy po stranách, kdy naši hráči nesplnili svoje povinnosti a domácí zákonitě otočili výsledek ve svůj prospěch.“
Branka Náchoda: Pípek.

Sestava Náchoda: Hladík (42. Vik) – Runkas, Panenka, Macháček, Šedivý – Jaroš, Pípek, Říha, Hanel – Havlík, Král. Střídali: Bulušek, Málek, Punar.
Další výsledky: Viktoria Žižkov – Jablonec B 8:0, Úpa – Liberec B 1:1, Olympia HK – Kolín 2:6, Slavia Praha B – Čáslavky 2:1, Hradec Král. B – N. Bydžov 1:0, Pardubice B – Svitavy 1:3.

MLADŠÍ ŽÁCI

AFK Chrudim – FK Náchod 2:2 (1:1). Hosté předvedli v celém utkání festival zahozených šancí a poprvé za to pykali ve 13. min., kdy šli domácí do vedení. Vyrovnání přišlo ve 22. min., kdy trestný kop Havleny skončil po chybě brankáře v síti – 1:1. Deset minut po změně stran se z poloviny hřiště dostal do samostatného úniku domácí Pekař a proti brankáři Weisserovi se nemýlil – 2:1. O šest minut později atakoval ve vápně domácí obranu Vítek a jeho snaha se Náchodu vyplatila. Důrazný Vítek totiž srovnal na konečných 2:2.

Branky Náchoda: Havlena, Vítek.

Sestava Náchoda: Weisser – Macek, Joska, Donát, Cöger – Urban, Smrček, Havlena, Volf – Čáp, Brož. Střídali: Vencl, Vítek.

Další výsledky: Viktoria Žižkov – Jablonec B 1:1, Úpa – Liberec B 1:0, Olympia HK – Kolín 2:1, Slavia Praha B – Čáslavky 4:1, Hradec Král. B – N. Bydžov 1:4, Pardubice B – Svitavy 0:0. (mr, dop)