Police obrala o body lídra, poslední místo ale neopouští

Náchodsko – Do nedělního programu krajských fotbalových soutěží mužů se z regionálních mužstev zapojili pouze hráči Broumova a Police nad Metují.

29.4.2014

Ilustrační fotoFoto: Vojtěch Podstavek

Broumov – Libčany 1:4 (1:1). Utkání začali lépe domácí. Už ve 2. min. utekl hostující obraně Schubert, ale Libčany se štěstím odvracejí na roh. V 9. min. Schubert centruje do pokutového území, jenže Čihák hlavičkuje vedle. O tři minuty později domácí ostřelovali hostující branku, ale bez úspěchu. Hosté měli první šanci ve 24. min., kdy nebezpečnou hlavičku vyráží domácí gólman Drahorád na roh. O tři minuty později ale už Drahorád po špatném vyběhnutí kapituluje – 0:1. Domácí vyrovnali pět minut před přestávkou, kdy utekl Čihák a srovnal na poločasových 1:1.
Druhý poločas už hosté zcela ovládli. V 58. min. přišel centr z pravé strany a Klouda rozvlnil broumovskou síť podruhé – 1:2. V 67. min. šel jeden z hostujících hráčů z půlky hřiště sám na Drahoráda, z velkého vápna ale střílí nad branku. Mimo tři tyče míří libčanský hráč v dobré šanci také v 84. minutě. O dvě minuty později utekl broumovské obraně Jiřík a dává už na 1:3. Tentýž hráč pak uzavírá gólový účet zápasu, když v nastaveném čase upravuje na konečných 1:4.

Police nad Metují – Vysoká nad Labem 1:1 (0:0). Do zápasu vstoupili domácí aktivně, vytvořili si územní převahu a měli i dvě brankové příležitosti. V první se ocitl Čermák, jehož dobrou střelu z dvaceti metrů hostující brankář vytěsnil mimo své tyče. O pět minut později se ve vyložené šanci ocitl Jandík, jeho pokus o lob však brankář Vysoké přečetl a nenechal se zaskočit. Hosté si v první půli nevytvořili žádné brankové příležitosti, hrozili jen z brejků, které ale polická obrana eliminovala.
Vstup do druhého poločasu se domácím nepovedl a po jediném zaváhání v obranné činnosti šli hosté ve 49. min. do vedení, když Hejzlar proměnil svůj únik ve vedoucí gól. Zbytek zápasu se odehrál za neustálého tlaku domácích, kteří bušili do sevřeného valu lídra z Vysoké. Domácím se podařilo šťastně vyrovnat v 66. min. po špatném zákroku hostujícího brankáře, kterému vypadl míč a do prázdné branky jej dorazil Pataki. Poslední čtvrt hodina byla ve znamení zdrcujícího náporu domácích. Ti se snažili dostat hosty pod tlak, to se jim také podařilo, ale jejich centrované míče ze strany byly buď nepřesné, nebo chyběl důraz v zakončení. V 90. min. mohlo naopak udeřit na druhé straně, kdy hosté nebezpečně po standardní situaci hlavičkovali a domácí podržel gólman Kučera.
Sestava Police nad Metují: Kučera – Řezníček, Šnábl, Kudláček, Hauschke – Seidlman (69. Kollert), Pataki (87. Bergman), Mucha, Čermák – Hauk, Jandík.

29.4.2014 VSTUP DO DISKUSE

Ilustrační fotografie.

Hasiči zachraňovali kočičku, která po břečťanu vylezla až pod střechu hospody a bála se slézt dolů.
6

Boj o život kočky dopadl dobře, hasiči zachránili nešťastnou Mařenu

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy.

Střelným prachem se na úvod šetřilo jen ve Velichovkách

Náchodsko - Fotbalový Jopeco Okresní přebor mužů má za sebou úvodní mistrovské kolo.

Právě jsme se narodili - srpen 2017

Náchodsko - Vítáme nová miminka na Náchodsku. Podívejte se na fotogalerii novorozenců, kteří v přišli na svět v náchodské porodnici v srpnu roku 2017. Šťastným rodičům gratulujeme.

Českoskalické zápasy asi nudné nebudou

Náchodsko - Úvodními zápasy vstoupily do nového ročníku fotbalové I. B třídy tři regionální týmy.