Babí – Častolovice 5:2 (3:1).

Bláznivé utkání se odehrálo na Babí v duelu dvou týmů z konce tabulky. Již ve 3. min. po faulu na Fidlera proměnil domácí Kácovský penaltu a otevřel skóre utkání – 1:0. O deset minut později upravil Kratěna již na 2:0. Toto vedení však domácím vydrželo pouze tři minuty, když hosté snížili na 1:2. Další změnu skóre přinesla 24. min., kdy Flaška vrátil domácím dvoubrankový náskok – 3:1. Za tohoto stavu se odcházelo i do kabin. Ve druhé půli byli hosté lepší, nastřelili břevno i tyč, branky však dávali převážně domácí. V 70. min. sice Častolovice snížily na 2:3. Šest minut před koncem ale utekl Goca, ve vápně byl sražen a Kácovský podruhé v utkání z penalty nezaváhal – 4:2. Definitivní podobu dal výsledku v nastaveném čase Umlauf – 5:2.

Branky Babí: Kácovský 2 (obě z pen.), Kratěna, Flaška, Umlauf.

Sestava Babí: Malík – Fetter, Stříbrný, Ducháč, Kácovský – Adam (62. Novák), Goca, David, Kratěna – Flaška (89. Umlauf), Fidler (86. Šorm)
Stárkov – Dobruška 0:2 (0:1). Soupeř Stárkova byl jasně lepší, ale dlouho se nemohl prosadit gólově. To se mu podařilo až po obrovské šanci domácích. Z následného protiútoku si totiž dal nešťastný vlastní gól stárkovský Adam Lád, což definitivně rozhodlo. Hosté na hřišti jednoznačně dominovali, ve druhé půli se navíc fotbalistům Dobrušky podařilo po pěkné střele z dvaceti metrů upravit na konečných 0:2.

Sestava Stárkova: Kučera – Kaněra, Novák, A. Lád, Kult – Bárta, Schreiber, J. Lád Houštěk – Cinka, Vencl.