Dolany – Náchod B 3:6
Domácí se mladíků z Náchoda nezalekli a už v 15. min. po brankách Bergera a Semanišina vedli 2:0. Hostům se ale ještě do poločasu podařilo výsledek otočit. Když hned po změně stran hosté zvýšili na 2:4, bylo prakticky rozhodnuto. Domácí se sice snažili, ale rychlonozí hosté komplikace nepřipustili.
Fakta – branky: Josef Cipra, Jiří Berger, Lukáš Semanišin – Ondřej Šulitka 2, Zdeněk Samko, Ondřej Biederman, Ondřej Vrabec, Jakub Vaněček. Rozhodčí: Michal Vaníček, Lukáš Vlk, Lukáš Tůma. ŽK: 1:4. ČK: 1:0. Diváci: 20. Poločas: 2:3.

Velké Poříčí – Velichovky 5:4
Domácí začali velmi dobře a už ve 2. min. po přihrávce Mikuše šel Dobýval sám na branku, přihrával pod sebe na Závadu a vracející se hostující Křovák si dává vlastní gól – 1:0. Ve 14. min. pak selhal ve vyložené šanci domácí Dobýval, o chvíli později spálil další poříčskou tutovku také Závada. Ve 32. min. tak přišel trest. Po zbytečném rohu se za vápnem dostal ke střele hostující hráč, jehož tečovaná rána se zastavila až v síti – 1:1. Domácí odpověděli pět minut před přestávkou, kdy pěknou akci Víta a Nováka zakončoval Dobýval – 2:1. Domácí ale vzápětí podlehli sebeuspokojení a ve 44. min. to bylo už 2:2. Do druhé půle udělal domácí trenér Burdych několik změn v sestavě a zabralo to. Po centru Zeleného v 56. min. dává Vít na 3:2, o deset minut později po přihrávce Závady zvyšuje Dobýval už na 4:2 a v 72. min. už je to rozdílem tří branek. V samotném závěru však domácí hodně polevili, v 86. min. inkasovali na 5:3 a v 89. min. dokonce na 5:4.
Fakta – branky: Jiří Dobýval 2, vlastní, Petr Závada, Michal Vít – Vítězslav Šolc 2, Marek Novotný 2. Rozhodčí: David Bárta, Erik Berger, Michal Tomášů. ŽK: 3:2. Diváci: 50. Poločas: 2:2.

Hejtmánkovice – Babí 1:1
Domácí měli výborný vstup do utkání a už od druhé minuty vedli. I v dalších minutách se v Hejtmánkovicích hrál pohledný fotbal s mírnou převahou domácích, jenže ti ke své smůle už druhou branku nepřidali, byť k ní měli blízko. „Zase jsme trefili dvakrát tyč. V posledních zápasech se nám lepí smůla na paty, v minulém zápase jsme trefovali břevna, teď zase tyče," mrzí Miroslava Haraseviče, hrajícího trenéra Hejtmánkovic. Domácí na svou špatnou produktivitu doplatili po změně stran, kdy hosté z pokutového kopu vyrovnali na konečných 1:1.
Fakta – branky: Vlastimil Čihák – Ondřej Svoboda. Rozhodčí: Martin Pálka, Jakub Nymsa, Martin Škoda. ŽK: 4:3. Diváci: 50. Poločas: 1:0.

Broumov B – Mezilesí 6:1
V téměř všech důležitých momentech tohoto zápasu hrála hlavní roli číslovka 2. Už ve 2. min. totiž domácí neproměnili první vyloženou šanci, to však ve 12., 22., 32. a 42. minutě hned čtyřikrát napravili. A aby těch dvojek nebylo málo, tak pátý gól přidali domácí v 72. minutě. Za další tři minuty už to bylo 6:0 a na konečných 6:1 korigovalo Mezilesí až v samém závěru.
Fakta – branky: David Svoboda 2, Vojtěch Kuchta, Lukáš Novák, Jan Rolník, Martin Hovorka – Adam Škoda. Rozhodčí: Radek Kalaš, Jiří Prokeš, Pavel Jirásek. ŽK: 1:4. Diváci: 30. Poločas: 4:0.

Meziměstí – Machov 1:3
Po úvodním oťukávání napřáhl v 6. min. hostující Zima a jeho dělovka se zatřepetala v síti – 0:1. O šest minut později dostal domácí Šprinc míč za machovskou obranu, byl u míče dřív než vybíhající machovský brankář a z úhlu srovnává na 1:1. V 18. min. ale utekl po levé straně hostující hráč, svým centrem našel zhruba na dvaceti metrech od branky nabíhajícího Kubečka, který se trefil přesně k tyči – 1:2. Po změně stran se hra přelévala z jedné strany na druhou. V 70. min. si zblízka prohlédl druhou žlutou kartu hostující Šolín a Machov dohrával v deseti. Platonický tlak však domácí nevyužili, naopak hostující Martinec utekl po levé straně, přetlačil domácího Herzána, přihrál před branku Kubečkovi, jenž nadvakrát uzavřel na konečných 1:3.
Fakta – branky: Petr Šprinc – Jiří Kubeček 2, Jiří Zima. Rozhodčí: Petr Šolc, Miloš Hofman, Pavel Jirásek. ŽK: 3:2. ČK: 0:1. Diváci: 60. Poločas: 1:2.

Velká Jesenice – Teplice nad Metují 1:6
Byli to hosté, kdo už od začátku hýřil aktivitou a v 5. min. ze skrumáže se trefou Kohla ujímají vedení – 0:1. Ve 20. min. navíc překvapil domácího brankáře střelou z dálky Matouš – 0:2. Na 0:3 upravovali hosté pět minut před přestávkou, když jim k tomu domácí pomohli vlastní trefou. Ještě do poločasu se prosadil hostující Matouš – 0:4. Po brance Fichtnera to bylo v 50. min. už 0:5, o pět minut později snižuje domácí Sklenář z penalty na 1:5. V 65. min. potrestal slabý výkop domácího brankáře Fichtner – 1:6. Brankář Jesenice své zaváhání později odčinil, když kryl pokutový kop.
Fakta – branky: Pavel Sklenář – Zdeněk Fichtner 3, Martin Matouš 2, Daniel Kohl. Rozhodčí: Jakub Nymsa, Michal Vaníček, Josef Krška. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Poločas: 0:4.

Česká Skalice – Červený Kostelec B 3:1
V první půli byli lepší hosté, dokázali si vytvořit tlak a tím i šance, jenže domácí obrana odrážela trpělivě ataky a co prošlo, posbíral brankář Jakl. Skóre se měnilo až těsně před přestávkou, kdy obrana Kostelce trestuhodně podběhla vysoký míč a osamocený Novák prostřelil brankáře Martinka – 1:0. Po změně stran se hra vyrovnala a srovnal se také průběžný stav. Domácí obraně utekl v 51. min. Čáp, zasekl si míč do středu hřiště a pohodlně skóroval – 1:1. Šance se pak střídaly na obou stranách. Zhruba od 60. minuty ale měli více ze hry fotbalisté domácí Jiskry. Při sérii rohů zachránil hosty po hlavičce na brankové čáře domácí Bensch. Naštěstí pro Skalici se jím vyražený míč vrátil znovu k němu a Bensch z otočky strhl výsledek na stranu Skalice – 2:1. Navíc v 67. min. utekl obráncům Kostelce kanonýr Valeš a uzavřel na 3:1.
Fakta – branky: Filip Novák, Ladislav Bensch, Jan Valeš – Kristián Čáp. Rozhodčí: Jakub Vítek, Jan Gieci, Michal Tomášů. ŽK: 1:3. Diváci: 80. Poločas: 1:0.  (mr, vo, dop)

1. Velké Poříčí 11 9 1 1 43:15 28
2. Machov 11 7 1 3 31:19 22
3. Náchod B 11 7 0 4 49:23 21
4. Meziměstí 11 6 1 4 33:30 19
5. Broumov B 11 6 1 4 35:34 19
6. Babí 11 5 3 3 27:22 18
7. Teplice n. M. 11 6 0 5 24:25 18
8. Hejtmánkovice 11 5 1 5 24:23 16