FK Náchod–Deštné – SK Slovan Varnsdorf 2:3

Do první vážnější akce se dostali hosté, Jordákův pokus však v 10. min. vytěsnil Kobos na roh. Ve 20. min. nejdříve na druhéstraněneuspělMerganc, chvíli nato však po přesném centru Nejmana poslal domácí dovedeníhlavičkující Zdeňka. Tento stav pak vydržel až do poločasu. Po změně stran nejdříve parádně trefil šibenici ve 48. min. hostující Vrabec, aby v 54. min. otočil skóre varnsdorfský Jordák, jehož střela zapadla přesně k levé Kobosovětyči.Za dalších devět minut se měnilo skóre opět. Faul na Martina Mergance posoudil sudí Navaranedovoleně a Kilevník z penalty vyrovnal na 2:2. Pět minut nato vyhořel tváří v tvář hostujícímu gólmanovi kanonýr Merganc. Poslední slovo tak měl varnsdorfský Jordák, který si lobem smlsnul na Kobosovi a uzavřelnakonečných2:3.

Fakta – branky: 23. Zdeňka, 63. Kilevník z pen. – 54 a 75. Jordák, 48. Vrabec. Rozhodčí: Navara. ŽK: 3:0. Diváků: 250. Poločas: 1:0. FK Náchod – Deštné: Kobos – Kalmán, Zdeňka, Gross, Zelený – Jirman,
Kilevník,Nejman,Šimon (70. Umlauf) – Merganc, Hubička.

SK Slovan Varnsdorf: Macháček– Zachariáš, Svojtka (78. Vaško), Vrabec, Čapek – Křemen, Jakubovič, Grubhoffer, Parys (46. Svoboda) – Jordák, Fikejz (46.Mach).

FC Hradec Králové B – FK Příbram B 0:3

Diváci se dočkali první gólové příležitosti v 15. min., kdy střelu Řezníčka stačil brankář Lindr vyrazit k nohám nabíhajícího Tarczala, ale ten v jasné šanci poslal míč vedle. Z protiútoku vypálil z vápna Duchnič, ale brankář Paleček vyrazil jeho střelu na roh. Rezerva Marily mohla jít v závěru poločasu do vedení, když trestný kop Řezníčka skončil na břevně Lindrovy branky.

Do druhé půle vstoupili hradečtí fotbalisté aktivně a v 51. min. mnoho nechybělo, aby se ujali vedení. Po závaru před Palečkovou brankou zahrál jeden z obránců hostí rukou, rozhodčí však penaltu nenařídil. Vzápětí hlavičku Semeráka zneškodníl Paleček. V 63. min. uhodilo na druhé straně, když Milutinovič orazítkoval tyč a odražený míč vrátil do sítě Ševr. O pět minut později prošel obranou Řezníček a překonal Lindra podruhé. V 75. min. dorážku Ferčáka z blízkosti Paleček zázračně vyrazil a v 80. min. dopili „votroci“ kalich hořkosti až do dna po střele Řezníčka.

 Fakta – branky: 63. Ševr, 68. a 80. Řezníček. Rozhodčí: Mareš. ŽK: 0:1. Diváků 110. Poločas 0:0. FC Hradec B: Lindr – Kaplan, Hrmo, Ferčák, Špidlen (32. J. Dvořák) – Poděbradský, Přibyl, Šmarda, Pacák – Semerák (75. Sedlák), Duchnič (58. Hašler). Marila Příbram B: Paleček – Partika (58. Kuchyňka), Nohýnek, Štochl, Velas – Tarczal, Doležal, Ševr, Pilík (80. Škácha) – Řezníček, Milutinovič (85. Tošovský).