Ne, 17.00: FK Jaroměř (12. místo – bez bodu) – FK Letohrad (7. místo, 3 body)

„V zápase s Letohradem se musíme vyvarovat špatného vstupu do utkání, které nás postihlo minulý týden v Kutné Hoře," vrací se ještě jaroměřský trenér Miloš Exnar k úvodnímu zápasu sezóny. V něm jeho svěřenci vůbec nezachytili začátek zápasu a už v 11. minutě prohrávali 0:2, do poločasu pak navíc inkasovali potřetí. Dobrou zprávou pro něho i pro všechny jaroměřské příznivce je skutečnost, že nikdo z hráčů nemá žádné zdravotní problémy. „Do divizní premiéry na domácím hřišti jdeme se zcela kompletním kádrem," potvrzuje jaroměřský kormidelník.

Nejen on, ale i jeho svěřenci se na domácí premiéru těší, a věří, že si cestu do Růžové ulice najde i početná fanouškovská návštěva. Ta rozhodně bude potřeba, protože Letohrad, tradiční divizní účastník, měl o poznání lepší vstup do sezóny, když před týdnem v domácím prostředí přestřílel Dvůr Králové 3:2. (mr)