V krásném utkání Jaroměř nakonec Kostelec přetlačila

Červený Kostelec - Třetí přípravné utkání sehrál divizní nováček z Jaroměře na půdě fotbalistů Červeného Kostelce.

30.7.2015

Ilustrační foto.Foto: Pavla Hájková

Červený Kostelec – Jaroměř 2:4 (1:1). Jaroměř nemohla začít zápas v Kostelci hůře. Michek vyrobil hned v 1. min. při rozehrávce obrovskou chybu a Martínek měl tak lehkou úlohu dostat domácí do vedení – 1:0. Hosty tento vývoj zaskočil a domácí byli lepším týmem. V 6. min. ideálně přihrál hostující Bano Exnarovi, ale ten si se svou šancí neporadil. O dvě minuty později hlavičkoval na branku Jaroměře David Hlava, ale Šebesta byl na místě. V 18. min. hlavičkoval nebezpečně domácí kanonýr Martin Vít, ale Šebesta jeho hlavičku vyrazil. Po těchto šancích domácích se Jaroměř konečně dostala do zápasu a začala být lepším týmem. Ve 28. min. předvedli krásnou kombinaci Kilevník s Holubem, ale střela Holuba šla pouze doprostřed kostelecké branky. Ve 32. min. bylo vyrovnáno. Bano si narazil s Holubem, ten pronikl do vápna a nechytatelnou bombou pod břevno vyrovnal – 1:1. Do konce poločasu měly oba týmy ještě po dvou šancích, ale nedokázaly je proměnit.

JAROMĚŘSKÝ Martin Kilevník (v pruhovaném) v přetlačované s červenokosteleckým Davidem Hlavou.Do druhého poločasu vstoupila Jaroměř výborně a předvedla krásnou kombinační akci na jeden dotek, kterou zakončila střela Exnara do břevna. V 52. min. pokračoval tlak Jaroměře, ale střelu Michka zastavila opět branková konstrukce domácí branky. Jako blesk z čistého nebe tak přišla branka domácích. Brejk Davida Hlavy v 53. min. zaváněl ofsajdem, ale gól nakonec platil – 2:1. Jaroměř tento gól nepoložil a hned v 55. min. vyrovnala. Kilevník přihrál ideálně na Exnara, a ten skóroval pod padajícím domácím brankářem – 2:2. Za další dvě minuty střílel prudkou ranou k tyči hostující Holub, tentokrát bez gólové tečky. Jaroměř byla od této chvíle lepším týmem a získávala převahu. Domácí však hrozili rychlými brejky, když po jednom z nich trefil Martínek hlavou břevno. V 77. min. hlavičkoval po rohu nebezpečně Ruprich a vzápětí předvedl důraz ve vápně domácích Častvaj, propálil vše, co mu stálo v cestě, a otočil tak skóre na stranu Jaroměře – 2:3. Deset minut před koncem vypálil z vápna Vladeka a jeho střela propadla mezi nohama domácího brankáře – 4:2.

Autor: Redakce, Michal Rojšl

30.7.2015 VSTUP DO DISKUSE

Dorost si prožil poločas hrůzy

Ilustrační fotografie.

Boj o život kočky dopadl dobře, hasiči zachránili nešťastnou Mařenu

Česká Skalice - Na zdejší poměry velmi raritní výjezd absolvovali v pondělí odpoledne českoskaličtí dobrovolní hasiči. Záchrana z výšky se totiž v České Skalici nekoná příliš často.

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy.

Střelným prachem se na úvod šetřilo jen ve Velichovkách

Náchodsko - Fotbalový Jopeco Okresní přebor mužů má za sebou úvodní mistrovské kolo.