Náchod – Ústí nad Orlicí 0:3

Vedoucí mužstvo tabulky chtělo utkání co nejrychleji rozhodnout, a tak se v Náchodě od úvodní minuty tlačilo do zakončení. To Chlebounovo z 8. minuty skončilo vysoko nad domácí brankou a nebezpečnou hlavičku Ústí o chvíli později zastavil praporek asistenta rozhodčího. Ve 12. minuty domácí chybovali ve středu hřiště, hosté se rychlou přihrávkou dostali za náchodskou obranu, ale následný lob skončil nad brankou Náchoda. Ve 14. minutě se už favorit dočkal. Po standardní situaci Ústí vznikl před náchodskou brankou zmatek, míč měl na kopačce Brich, jenže jej nedokázal uklidit do bezpečí, a tak píchnutí Nágla skončilo v síti Hladíka – 0:1. O deset minut později se do první nebezpečné akce dostali i domácí. Centr Runkase hosté odvrátili jen k Pípkovi, který však branku netrefil. Deset minut před přestávkou prověřil pozornost hostujícího brankáře Omovie, ten byl však pozorný. Ve 40. minutě nařídil sudí proti domácím hodně přísný pokutový kop, který Strnad proměnil – 0:2.

Hned po přestávce zkoušel štěstí z úhlu Malý, jeho zblokovanou střelu ale gólman Ústí kryl. O pět minut později se domácí dožadovali po zákroku na Malého pokutového kopu, sudí byl ale jiného názoru. V 62. minutě udeřili hosté potřetí. Centr po standardní situaci si našel na první tyči Chleboun a upravil na 0:3. Další komplikace přišla pro domácí v 77. minutě, kdy si Brich zblízka prohlédl červenou kartu. V závěrečných deseti minutách se domácí snažili aspoň o čestnou trefu, ale Kábrtova dorážka skončila nad brankou a Simonův pokus vedle ní.