Jiskra Jaroměř – Jiskra Česká Skalice 3:3 (0:1). Prvních dvacet minut patřilo hostům. Získali územní převahu a nepouštěli Jaroměř před vlastní branku. Hosté se několikrát dostali před branku domácích, ale gól nedali. I Jaroměř měla slibnou šanci. Ve 24. min. hlavičkoval Valeš ve slibné pozici vedle. O pět minut později zahrávali hosté roh a Chmelíkův kop skončil po několika tečích v domácí síti – 0:1.

Po změně stran přidali hosté další gól. V 52. min. šel Voráček z levé strany sám na branku a podél vybíhajícího Schejbala skóroval – 0:2. Minutu nato se po Škodově přihrávce trefil z vápna Tokar – 1:2. V 58. min. založil útok Beneš, narazil si s Valešem, dostal se za obranu hostů a umístil míč k tyči – 2:2. V 77. min. vrátil Valeš přetažený centr před branku, ale Jakub Michálek z malého vápna trefil z voleje brankáře Kasabova. V 84. min. se po přihrávce z levého křídla dostal míč na malé vápno Jaroměře a Voráček ve skluzu poslal míč do sítě – 2:3. Domácí vyrovnali v 88. min., kdy po Valešově centru zblízka poslal míč do sítě Jakub Michálek – 3:3.

Branky: Tokar, Beneš, Jakub Michálek – Voráček 2, Chmelík.

Sestavy – Jaroměř: Schejbal – R. Matějček, Beneš, Rejchrt, Hrobský – Böhm, M. Michálek, Svoboda, J. Michálek – Škoda, Valeš. Střídali: Křovák, Horák, Jirka, Tokar.

Česká Skalice: Kasabov – Halman, Goll, Kožený, Bezák – Franců, Chmelík, Rydlo, Vít – Valeš, Voráček. Střídali: Sedláček, Koutník, Pejchal, Franc.