Machov – Velichovky 3:0
V prvním poločase měli domácí mírnou převahu, kterou dokázali dvakrát brankově zúročit, další dvě stoprocentní šance ale už využít nedokázali. Hosté se v první půli dostali rovněž do dvou nebezpečných šancí, dvakrát však domácí podržel dobře chytající gólman. Druhý poločas začal tlakem Velichovek, hosté však ze své převahy nedokázali nic vytěžit. Když poté domácí zvýšili na 3:0, bylo po utkání.
Fakta – branky: Vojtěch Scholz 2, Lukáš Lecnar. Rozhodčí: Jan Gieci, Michal Vaníček, Pavel Jirásek. ŽK: 1:0. Diváci: 30. Poločas: 2:0.

Velké Poříčí – Hejtmánkovice 4:2
„Hejtmánkovice byly velice nepříjemným soupeřem. Na jejich hře je hodně znát, že mají ve svém středu čtyři hráče, kteří nastupovali ve vyšších soutěžích," věděl už před zápasem domácí trenér Zdeněk Burdych. Také Poříčí ale získalo před zápasem jednu posilu, z Náchoda přišel na hostování do konce podzimu zkušený Jan Hubka. Ten zapadl do středu poříčské zálohy a hned v první minutě mohl sledovat samostatnou akci spoluhráče Dobývala, který přihrál na vápno Hurdálkovi, jenž otevírá skóre zápasu – 1:0. V 11. min. přišla obrovská šance hostů, kterou skvělým zákrokem likviduje brankář Lokvenc. O tři minuty později po přihrávce Dobývala zvyšuje domácí Závada už na 2:0. Domácí v těchto fázích hry hráli dobře, svého soupeře prakticky k ničemu nepouštěli, jenže v 16. min. přišla zbytečná ztráta míče před poříčským vápnem a zkušený Harasevič snižuje na 2:1. Po snížení se ujali taktovky hry hosté, jenže jejich nápor uťal slalom Víta, který ve 20. min. zvyšuje na 3:1. Na koně se opět dostali domácí, jenže ve 44. min. přišla další zbytečná ztráta míče a Hejtmánkovice gólem do šatny snižují na 3:2. Druhá půle začala oboustranně opatrně, v 50. min. však po centru domácího Lokvence nastřelil Dobýval břevno hostující branky a důrazný Závada dává na 4:2. Hosté se pak ve zbytku zápasu tlačili do útoku, domácí naopak hrozili z brejků, další branku ale už diváci ve šlágru víkendového kola neviděli.
Fakta – branky: Petr Závada 2, Michal Vít, Radim Hurdálek – Miroslav Harasevič, Karel Šprinc. Rozhodčí: Miloš Hofman, Ondřej Čejchan, Jakub Franěk. ŽK: 4:2. Diváci: 120. Poločas: 3:2.

Meziměstí – Náchod B 6:3
Parádní gólové hody nabídlo sobotní utkání v Meziměstí, kde domácí hned v první minutě otevírají po brejku Bureše skóre – 1:0. Domácím vůbec v tomto zápase vycházely brejky, což potvrdili i v 7. min., kdy Hanák po dalším rychlém kontru upravuje na 2:0. Hanákovi se evidentně tato role zalíbila a o sedm minut později zvyšuje po dalším brejku už na 3:0. Až za tohoto stavu se Náchod vzpamatoval a ve 28. min. snižuje Šulitkou na 3:1. O minutu později ale opět utíká náchodské obraně Hanák a dává na poločasových 4:1. Druhá půle začala obrovským náporem Náchoda, který svého soupeře svíral na jeho polovině. Tomuto tlaku Meziměstí odolávalo jen do 58. min., kdy Bareš snižuje na 4:2. Po hodině hry už to je po střele Samka o gól – 4:3. O chvíli později si zblízka prohlíží červenou kartu jeden z domácích hráčů a tlak Náchoda přerůstá v drtivou převahu. Tu však ukončilo zbytečné vyloučení jednoho z náchodských fotbalistů za oplácení. Přesto byli hosté krůček od vyrovnání, když v 83. min. trefuje Samko břevno. Vzápětí však znovu ukazuje svou rychlost domácí Hanák a zvyšuje na 5:3. Na konečných 6:3 upravuje Šprinc, který zužitkoval výbornou individuální akci Tomka.
Fakta – branky: Lukáš Hanák 3, Pavel Bureš 2, Petr Šprinc – Zdeněk Samko, Ondřej Šulitka, Tomáš Bareš. Rozhodčí: Martin Pálka, Michal Tomášů, Jakub Nymsa. ŽK: 3:1. ČK: 1:1. Diváci: 88. Poločas: 4:1.

Broumov B – Červený Kostelec B 4:1
Úvod zápasu patřil hostům, kteří se také v 10. min. dostali proměněným pokutovým kopem do vedení. Inkasovaná branka probudila domácí hráče a od té doby to byl Broumov, kdo určoval tempo hry. Domácí ještě v první půli dokázali výsledek třemi góly otočit, po změně stran pak přidali i úspěch čtvrtý. Závěrečných pětadvacet minut se prakticky už jen dohrávalo.
Fakta – branky: Tomáš Balcar, Radek Hovorka, Lukáš Novák, Jan Rolník – Otakar Hála. Rozhodčí: Pavel Lokvenc, Josef Panny, Jan Šulc. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 3:1.

Česká Skalice – Babí 1:1
Přestože se v České Skalici střela mužstva z opačných pólů tabulky, na hřišti to vidět nebylo. Obě branky zápasu, který nakonec skončil dělbou bodů, padly krátce po změně stran. Ve zbytku zápasu bylo sice favorizované Babí aktivnější, své příležitosti však využít nedokázalo, a proto také skončil zápas smírně.
Fakta – branky: Jan Valeš – Daniel Kozák. Rozhodčí: Michal Vaníček, Martin Záliš, Jakub Franěk. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 0:0.

Velká Jesenice – Dolany 2:1
Ve sváteční podvečer a za pěkného počasí přivítali domácí na svém hřišti poslední celek tabulky, mužstvo Dolan. Už od samého začátku bylo zřejmé, že hosté nepřijeli odevzdat domácím body zadarmo. V úvodu si na dlouhý pas naběhl domácí Krčil a z úhlu trefil tyč, z protiútoku hosté z malého vápna vysoko přestřelili branku. První branky se diváci dočkali ve 25. min. a padla do sítě hostí. Byl to však čistý vlastenec Žďárského – 1:0. Po půl hodině hry promarnil obrovskou příležitost domácí Čermák, když zblízka nastřelil jen brankáře hostí. Hosté vyrovnali Dubnem z ojedinělého protiútoku ve 33. minutě – 1:1. Ve druhém poločase se hosté spokojili pouze s nakopáváním míčů, ty však vesměs končily v zámezí. Domácí vytrvale útočili, ale bez kýženého efektu. V 65. min. se ale zaslouženě dočkali druhého gólu, jehož autorem byl po samostatné akci Sklenář – 2:1. V závěru se hosté snažili o vyrovnání, ale série nepřesností v jejich hře jim v této snaze zabránila. Stínem utkání bylo zranění domácího Kozáka .
Fakta – branky: Pavel Sklenář, vlastní – Vlastimil Duben. Rozhodčí: David Bárta, Michal Vít, Tomáš Macek. ŽK: 3:2. Diváci: 110. Poločas: 1:1.

Mezilesí – Teplice nad Metují 0:4
Ráz zápasu ovlivnila branka, kterou si dal domácí Adam Škoda, když po vhozeném autu míč nadzvedl a brankář na tuto změnu směru nestačil zareagovat – 0:1. Potom si domácí vypracovali převahu, avšak bez gólového efektu. To hosté, kteří hráli z pozorné obrany, do konce poločasu ještě dvakrát udeřili a bylo po zápase. Druhý poločas se už jen dohrával a hosté dokázali ze standardní situace vstřelit čtvrtou branku, kterou dokonale domácí uzemnili.
Fakta – branky: Štefan Kalaš 2, Daniel Kohl, vlastní. Rozhodčí: Petr Šolc, Jiří Tůma, Lukáš Tůma. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 0:3. (mr, dop)

1. Velké Poříčí 7 6 1 0 30:7 19
2. Meziměstí 7 5 1 1 22:17 16
3. Hejtmánkovice 7 5 0 2 19:11 15
4. Babí 7 4 1 2 22:17 13
5. Broumov B 7 4 1 2 21:21 13
6. Náchod B 7 4 0 3 29:17 12
7. Machov 7 4 0 3 18:13 12
8. Teplice n.M. 7 4 0 3 15:12 12