Náchod – Dobrovice 1:0 (1:0)

Do první vyložené šance zápasu se dostali v 16. min. hosté, když se po brejku tlačil do zakončení Boško, tísněn však trefil jen Baláže. Vzápětí se na druhé straně zastřeloval Simon, který donutil k zákroku dobrovického brankáře. Ve 28. min. se nadechl k pěkné individuální akci hostující Patočka, jehož střelu Baláž s námahou odvrací na roh. Z něj nakonec nezapršelo, byť jakýkoliv rohový kop Dobrovic znamenal v sobotu nejvyšší stupeň ohrožení. O minutu později podcenil hostující Lukáš Petr malou domů, tu vystihl domácí Tomáš Petr, jenže trestuhodně branku přestřelil. Ve 31. min. to byl právě domácí Tomáš Petr, který elegantně vybruslil ze složité situace u postranní čáry, přistrčil míč Vlčkovi, ten ho posunul doprava na Simona, jehož zakončení zastavila až síť za bezmocným brankářem Dobrovic – 1:0. O tři minuty později se dostal do další tutovky domácí Petr, vysoký míč ale z voleje netrefil a bylo po šanci. Tečku za prvním poločasem udělaly trestný kop domácího Novotného, který řádně vyděsil hostujícího brankáře, a pohotová střela dobrovického kapitána do náruče Baláže.

Po změně stran si už domácí nevytvořili jedinou brankovou příležitost, většinu času se hrálo na půlce domácích a posledních dvacet minut to bylo doslova obléhání náchodské tvrze. Dobrovice se za druhý poločas dostaly do několika nebezpečných situací, tu největší zastavil s nasazením vlastního zdraví domácí kapitán Nejman, který padl do jinak gólové střely. Na náchodských fotbalistech bylo vidět, jak jim rychle docházejí síly, přesto hubené a nesmírně důležité vítězství udrželi až do závěrečného hvizdu.