Vyhecované dorostenecké derby zvládl lépe Náchod

Náchodsko – O další důležité body hráli fotbaloví dorostenci v České lize U19 i ve Východočeském přeboru dorostu.

22.4.2014

ÁČKOVÝ náchodský dorost (v bílém) v České lize U19 doma pouze remizoval s Novým Bydžovem 1:1.Foto: Zdeněk Majer

ČESKÁ LIGA U19

Náchod – RMSK Nový Bydžov 1:1 (1:1). „Domácí po vlažném začátku zbytečně inkasovali a v dalším průběhu utkání se ukázalo, jak těžko se dolují branky. Soupeř využíval každý moment k protiútoku. My jsme vyrovnali Vaněčkem a měli další šance. Ve druhém poločase jsme měli více ze hry, ale naše hra byla v určitých pasážích komplikovaná, zbytečně velké množství přihrávek a hlavně nepřesností," popsal zápas domácí trenér Jaroslav Panenka.
Branka Náchoda: 34. Vaněček
Sestava Náchoda: Hladík – Fenz, Schärfer, Panenka, Rorbach – Plachetka, Hanel, Pípek, Vlček – Vaněček, Brich.

VÝCHODOČESKÝ PŘEBOR

Náchod – Nové Město nad Metují 2:1 (1:1). „V prvním poločase měli domácí více míč pod kontrolou a zaslouženě šli ve 13. min. utkání do vedení 1:0. Postupem času jsme se začali dostávat také do zakončení a ve 25. min. Klikar po samostatné akci vyrovnal na 1:1. Celý první poločas se dohrával s velkým nasazením, ale také s velkou hrubostí všech hráčů. K tomuto také přispěl pan rozhodčí, který v prvním poločase hru nedovedl usměrnit a netrestal některé zákroky, které by si zasloužily žlutou kartu. Ve druhém poločase opět domácí tým udával rytmus hry a byl lepším týmem. Náš tým však hrozil z rychlých brejků a je jen škoda, že šance Borůvky a Klikara nebyly za nerozhodného stavu využity. V 70. minutě domácí tým po důrazném průniku a následném centru do vápna dal rozhodující branku tohoto zápasu. V závěru jsme se snažili vyrovnat, ale domácí tým si těsný výsledek uhlídal až do konce," uvedl k derby vedoucí hostujícího mužstva Petr Junek.
Branky: 13. Říha, 79. Vítek  – 25. Klikar. (jp, zm)

22.4.2014 VSTUP DO DISKUSE

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

Střelným prachem se na úvod šetřilo jen ve Velichovkách

Právě jsme se narodili - srpen 2017

Náchodsko - Vítáme nová miminka na Náchodsku. Podívejte se na fotogalerii novorozenců, kteří v přišli na svět v náchodské porodnici v srpnu roku 2017. Šťastným rodičům gratulujeme.

Českoskalické zápasy asi nudné nebudou

Náchodsko - Úvodními zápasy vstoupily do nového ročníku fotbalové I. B třídy tři regionální týmy.

Jak reklamovat koupený dům či byt

Koupili jste si vysněný byt nebo dům a máte pocit, že je dokonalý? Prvotní nadšení z dobré koupě mohou však zanedlouho vystřídat starosti s vadami, které se projeví až po čase. Víte, jaká práva v takovém případě máte? A jak nejlépe postupovat, abyste o ně nepřišli?

Broumov po svém sestupu zatím dost tápe

Náchodsko - Čtyřgólovou normu si pravděpodobně domluvili v sobotním programu fotbalového Krajského přeboru mužů hráči Červeného Kostelce, Jaroměře i Náchoda. Tento regionální trojlístek si totiž z hřišť soupeřů odvezl tři body za vítězství 4:0.