Vyhecované dorostenecké derby zvládl lépe Náchod

Náchodsko – O další důležité body hráli fotbaloví dorostenci v České lize U19 i ve Východočeském přeboru dorostu.

22.4.2014

ÁČKOVÝ náchodský dorost (v bílém) v České lize U19 doma pouze remizoval s Novým Bydžovem 1:1.Foto: Zdeněk Majer

ČESKÁ LIGA U19

Náchod – RMSK Nový Bydžov 1:1 (1:1). „Domácí po vlažném začátku zbytečně inkasovali a v dalším průběhu utkání se ukázalo, jak těžko se dolují branky. Soupeř využíval každý moment k protiútoku. My jsme vyrovnali Vaněčkem a měli další šance. Ve druhém poločase jsme měli více ze hry, ale naše hra byla v určitých pasážích komplikovaná, zbytečně velké množství přihrávek a hlavně nepřesností," popsal zápas domácí trenér Jaroslav Panenka.
Branka Náchoda: 34. Vaněček
Sestava Náchoda: Hladík – Fenz, Schärfer, Panenka, Rorbach – Plachetka, Hanel, Pípek, Vlček – Vaněček, Brich.

VÝCHODOČESKÝ PŘEBOR

Náchod – Nové Město nad Metují 2:1 (1:1). „V prvním poločase měli domácí více míč pod kontrolou a zaslouženě šli ve 13. min. utkání do vedení 1:0. Postupem času jsme se začali dostávat také do zakončení a ve 25. min. Klikar po samostatné akci vyrovnal na 1:1. Celý první poločas se dohrával s velkým nasazením, ale také s velkou hrubostí všech hráčů. K tomuto také přispěl pan rozhodčí, který v prvním poločase hru nedovedl usměrnit a netrestal některé zákroky, které by si zasloužily žlutou kartu. Ve druhém poločase opět domácí tým udával rytmus hry a byl lepším týmem. Náš tým však hrozil z rychlých brejků a je jen škoda, že šance Borůvky a Klikara nebyly za nerozhodného stavu využity. V 70. minutě domácí tým po důrazném průniku a následném centru do vápna dal rozhodující branku tohoto zápasu. V závěru jsme se snažili vyrovnat, ale domácí tým si těsný výsledek uhlídal až do konce," uvedl k derby vedoucí hostujícího mužstva Petr Junek.
Branky: 13. Říha, 79. Vítek  – 25. Klikar. (jp, zm)

22.4.2014 VSTUP DO DISKUSE

Odborový předák: 'Ke stávce řidičů se připojíme'

Brokový střelec David Kostelecký.

Kostelecký triumfoval díky 'bramboře' z Ria

Obchodní akademie bodovala na mezinárodní úrovni

Náchod - Ve dnech 22. - 24. března 2017 se na výstavišti v Praze-Holešovicích uskutečnil již 23. ročník Mezinárodního veletrhu fiktivních firem.

Na prodej je Tatra 613 s mrazivou minulostí. Sloužila u KGB

Tu a tam se na aukčních portálech objeví něco opravdu speciálního. Jako třeba československá Tatra 613, která sloužila sovětské tajné službě KGB. Zvláštní také je, že je na prodej ve Spojených státech amerických.

Muž zemřel pod konstrukcí pódia u sjezdovky

Špindlerův Mlýn - Když se pár minut po půlnoci na sociální síti objevila informace, že horským střediskem znějí sirény, každý tápal, co se vlastně stalo. Spadla lavina? Hoří někde? Ráno přišla smutná zpráva z Hasičského záchranného sboru.

TIP LIGA: První kolo nabídlo slušné bodové zhodnocení

Náchodsko - První kolo fotbalové Fortuna TIP ligy s Deníkem nepřineslo žádné velké překvapení, a tak si většina tipérů připsala na úvod slušný bodový základ.