Náchod – Jablonec nad Jizerou 2:1 (1:0). Do prvního poločasu vstoupili domácí hodně nervózně a jejich herní projev nebyl dobrý. Toho hosté mohli využít už ve 2. min., ze standardní situace však mířili nad Balážovu branku. Pak si několik slibných šancí vytvořili i Náchodští, ale Plšek, Srkal nebo Novotný nedokázali překonat brankáře hostí. Jablonečtí znovu zahrozili ve 27. min., kdy zahrávali standardní situaci a jejich střelu odvracel Nejman hlavou na brankové čáře. Minutu před přestávkou podnikli domácí  nádhernou rychlou akci, kdy Nejman vysunul Plška, který přihrál Simonovi, a ten střelou pod břevno překonal hostujícího brankáře – 1:0.
Po důrazné domluvě v kabině vstoupili domácí do druhé půle o poznání aktivněji. Náchodští zlepšili pohyb a chtěli vstřelit uklidňující druhý gól. Ve 47. min.  nejdříve Srkal pálí nad hostující branku a z následné akce míří Simon do břevna, od kterého se odrazil míč do země a náruče hostujícího gólmana. Podle reakce přítomných diváků byl už míč za brankovou čárou, ale rozhodčí byli jiného názoru. Patrik Simon si vše vynahradil v 56. min.,  kdy po rychlé akci putoval míč od Srkal přes Malého až k zakončujícímu Simonovi, který dává na 2:0. Dvoubrankové vedení však netrvalo dlouho.  Z protiútoku v 57. min. hosté centrovali do velkého vápna, míč si zpracovával Moravec, byl zezadu postrčen a zahrál rukou. Rozhodčí vzápětí píská a ukazuje na penaltový puntík.  Nabídnutou šanci hosté nepohrdli a snižují Kovářem na 2:1. V 64. min. se po rychlé akci hostů vyznamenal domácí gólman Baláž. O deset minut později dává na druhé straně gól Plšek, jeho trefu však pro ofsajd sudí neuznávají. O chvíli později pálí Srkal těsně vedle jablonecké branky. Ve čtvrté minutě nastavení ještě nebezpečně hlavičkovali těsně mimo Balážovy tyče hosté, těsné vítězství však Náchodští nakonec uhájili. (dop, mr)