Lídr z České Skalice jen remizoval na půdě zachraňujících se Teplic nad Metují, a Hronov si z Machova přivezl „bůra".

Machov – Hronov 5:3

Hronov se poslední dobou potýká s prostupnější obranou a v tomto trendu pokračoval i v Machově. Během prvních dvaceti minut mohli dát domácí tři branky. Drbat hlavu si mohl hlavně Martinec, který svými neproměněnými šancemi divákům doslova brnkal na nervovou soustavu. Netrvalo však dlouho a vše bylo odpuštěno. V rozmezí tří minut dvakrát využil milimetrových pasů Scholze a poslal domácí do dvoubrankového vedení. Machovské jakoby tento stav ukolébal a otěže utkání začal přebírat Hronov. Nejprve se po levé straně prosadil Franců a před koncem poločasu po rohovém kopu srovnal Šťavík. Druhý poločas začal opět v režii domácích. Svatoš obral obránce o balon, poslal centr do vápna, ve kterém byl hlavičkující Scholz sražen a následoval penalta. Sám poškozený se nemýlil – 3:2. V 64. minutě utekl po křídle Martinec, našel volného Scholze, který ještě přiťukl nikým nekrytému Kubečkovi a pro toho již nebyl problém uklidit míč do sítě – 4:2. V 84. minutě neudržel hostující gólman nervy na uzdě, srazil ve vápně Svatoše a šel předčasně pod sprchy. Nařízenou penaltu proměnil muž zápasu a penaltový mág Scholz, a Hronov lovil popáté. V závěru se stejné příležitosti dostalo i hostům. Ani Puraš se nemýlil a upravil výsledek na konečných 5:3 pro Machov.

Fakta – branky: 26. a 28. Martinec, 47. a 84. (obě z pen.) Scholz, 64. Kubeček – 30. Franců, 37. Šťavík, 87. (z pen.) Puraš. Rozhodčí: Vaníček – Vančák, Melichar. ŽK: 1:0. ČK: 0:1 (84. Kunz). Diváci: 60. Poločas: 2:2.

Teplice n. M. – Č. Skalice 1:1

Domácí favorita notně zaskočili a během prvních patnácti minut si vytvořili tři šance, proměnili však Kretschmerem až tu poslední – 1:0. V první půli hráli Tepličtí se Skalicí zcela vyrovnanou partii a v určitých pasážích byli i lepší. Po změně stran domácím viditelně ubývaly síly a v 53. minutě je trestal vyrovnávací trefou Valeš. Na hřiště se postupně vkrádala nervozita, hra se kouskovala, což více vyhovovalo domácím, kteří nakonec cennou remízu udrželi.

Fakta – branky: 23. Kretschmer – 53. Valeš. Rozhodčí: Bareš – Hampl, Prušinovský. ŽK: 4:3. Diváci: 60. Poločas: 1:0.

Hejtmánkovice – Červený Kostelec B 5:1

„Dobrý zápas. Oboustranně to bylo v pohodě. Soupeř se mi moc líbil. Byl to mladý mančaft, který se snažil hrát fotbal a myslím si, že pokud v tom budou pokračovat, tak mají budoucnost. Kostelec určitě zaslouží pochvalu, sice si odvezl bůra, ale spíš jsme ho přehráli zkušenostmi. Do velmi dobrého utkání zapadl i rozhodčí Holbík, který to s přehledem odřídil," řekl k utkání domácí hrající trenér Miroslav Harasevič.

Fakta – branky: 18. M. Harasevič, 21. Čihák, 39. Kotyza, 45. Franc, 81. Lorenc – 66. Dudek. Rozhodčí: Holbík – Vacek, Papež. ŽK: bez karet. Diváci: 40. Poločas: 4:0.

Meziměstí – Velká Jesenice 1:3

Domácí nastoupili v hodně poslepované sestavě a hosté toho mohli brzy využít. Po zaváhání domácího stopera se však ještě v 8. minutě skóre neměnilo. Ve 24. minutě však hostující Krčil spadl přes nohu domácího stopera a pískala se penalta. Tu ale Slabý poslal mimo branku Meziměstí. Po půl hodině hry se ale už skóre měnilo a pro domácí hodně nešťastně. To Gajdoš při odkopu trefil do zad hostujícího Koženého, od něhož se míč odrazil do sítě – 0:1. Ve 38. minutě doběhl ztracený balon jeden z hostujících hráčů a jeho křížnou střelu dorazil do sítě opět Kožený – 0:2. Domácí se mohli vrátit od zápasu v 57. minutě, dorostenec Škoda ale trefil jen břevno. V 71. minutě se Meziměstí snížení přece jen dočkalo, když Jiráskovu střelu hostující brankář vyrazil jen ke Smrčkovi, který snížil na 1:2. O tři minuty později však hostující Hadvich střelou po zemi uzavřel na konečných 1:3.

Fakta – branky: 70. Smrček – 30. a 37. Kožený, 74. Hadvich. Rozhodčí: Tůma – Saučuk, Hromas. ŽK: 2:2. Diváci: 55. Poločas: 0:2.

Velichovky – Dolany 1:1

Utkání dvou geograficky blízkých celků se hrálo převážně mezi šestnáctkami. Oba týmy vsadily na pevnou defenzivu, a tak byl k vidění spíše boj a důrazný fotbal. Do vedení tak šli z ojedinělé akce hosté, když ve 42. minutě rychlé rozehráli přímý kop a Ulrych otevřel skóre utkání. Domácí byli ve druhé půli aktivnější a zvýšenou aktivitou se hnali za vyrovnáním. Hostující obrana z vypětím všech a díky svému brankáři odolala dvěma závarům domácích hráčů, ale v 70. minutě už kapitulovala. Špaček posunul míč Jelínkovi a ten z hranice penalty vyrovnal na konečných 1:1.

Fakta – branky: 70. Jelínek – 42. Ulrych. Rozhodčí: Bouz – Nymsa, Kašpárek. ŽK: 1:2. Diváci: 70. Poločas: 0:1.

Zábrodí – Babí 3:2

Domácí fotbalisté nakonec vydřeli trochu překvapivé, ale zasloužené vítězství. Zábrodí sice od 28. minuty prohrávalo po brance hostujícího Bryksiho 0:1, ale ve druhém poločase zápas otočilo. Nejprve v 52. minutě vyrovnal Dvořák, aby si hosté v 72. minutě vzali vedení zpátky – 1:2. V samotném závěru však Zábrodí trefami Janka a Frinty zápas otočilo na svou stranu – 3:2.

Fakta – branky: 52. Dvořák, 84. Janko, 86. Frinta – 28. Bryksi, 72. Kozák. Rozhodčí: Gieci – Bareš, Prušinovský. ŽK: 1:0. Diváci: 34. Poločas: 0:1.

Velké Poříčí B – Mezilesí 0:1

Od začátku se hrál oboustranně ne moc pohledný fotbal. Domácí měli sice za první poločas několik slibných šancí, ale neproměnili ani jednu. To Mezilesí využilo ve 20. minutě nedorozumění v obraně domácích a Švika dává jediný gól utkání – 0:1. Po změně stran hosté z Mezilesí velmi dobře bránili a nakonec si z Poříčí odvezli zasloužené tři body.

Fakta – branky: 20. Švika. Rozhodčí: Nymsa – Vaníček, Vacek. ŽK: 1:0. Diváci: 70. Poločas: 0:1. (vo, dop, mr)

Otovice – Božanov 3:3

Fakta – branky: 22. Martin, 39. Panchártek, 81. Kuchta – 25. Krejčí, 48. a 51. Hypšman. Rozhodčí: Vlk. ŽK: 0:2. Diváci: 40. Poločas: 2:1.

Martínkovice – Meziměstí B 5:0

Fakta – branky: 20. a 90. Janek, 20. Mihálik, 44. Dunovský, 80. Jordán. Rozhodčí: Bogdan. ŽK: 2:0. Diváci: 20. Poločas: 3:0.

Stárkov – Křinice 3:0

Fakta – branky: 25. Žid, 44. Ansorge, Novotný. Rozhodčí: Bogdan. ŽK: 1:3. Diváci: 50. Poločas: 2:0.

1. Heřmánkovice 11 7 3 1   42:9 24
2. Božanov 12 7 1 4   49:29 22
3. Stárkov 11 6 2 3   30:19 20
4. Otovice 11 6 2 3   31:21 20
5. Martínkovice 11 4 5 2   24:14 17
6. Křinice 11 2 1 8   18:38 7
7. Meziměstí B 11 0 0 11    7:71 0