So, 17.00: FK Náchod (16. místo, 12 bodů) – FK Turnov (9. místo, 31 bodů)

Defenziva! To je aktuální problém číslo 1 divizních fotbalistů Náchoda. Ti za sedm odehraných kol inkasovali už šestadvacetkrát, což není úplně výstavní vizitka.

Poslední kolaps předvedla náchodská defenziva v minulém utkání v Chrastavě, kde během sedmnácti minut druhé půle inkasovala čtyřikrát, takže z náskoku 3:1 byla nakonec ztráta 3:5. „Chybí nám šéf obrany a neumíme se chovat takticky. Kluci nejsou schopni se koncentrovat devadesát minut, snadno propadají panice a není tam nikdo, kdo by to zvedl," lamentoval po zápase v Chrastavě náchodský trenér Ondřej Szabo.

To zítřejší soupeř Náchoda, Turnov, hrál s Chrastavou o kolo dříve než svěřenci Ondřeje Szaba, a doma vybojoval dva body za vítězství v penaltovém rozstřelu. V minulém kole se Turnov představil v Kolíně, kde v poločase hrál s domácím favoritem nerozhodně 1:1, aby nakonec Kolínu podlehl těsně 1:2.