VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Alžběta Šatrová ovládla poslední kolo zimní Tip ligy

Hradec Králové /TIP LIGA/- Až závěrečné kolo hokejové Tip ligy Královéhradeckého kraje rozhodlo o celkovém vítězi.

22.2.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Petr Čepek

V konkurenci 492 registrovaných hráčů (357 mužů a 135 žen) potvrdil kvality Miloš Šenkýř z Dobrušky, jenž v posledním desátém kole uhodl osm utkání a pouhý jeden přesný výsledek mu scházel k tomu, aby závěrečné dějství vyhrál!

Nejlepším regionálním tipérem se stal s devítibodovým odstupem na vítěze Jaroslav Čálek z Police nad Metují. Jeho celkových 74 bodů nakonec stačilo na druhé místo v absolutním hodnocení. Pomyslný bronz patří Jiřímu Pelákovi ze Dvora Králové.

Vítězem 10. kola se stala ALŽBĚTA ŠATROVÁ z Kladna (startovní číslo HK0277), jež jako jediná získala úctyhodných 17 bodů, což znamená, že se zmýlila pouze v jednom případě. Supertrefa tudíž tentokrát rozhodovat nemusela.

Prosíme úspěšnou tipující, aby se ozvala Deníku na telefonní číslo 602 576 209. Jsme rádi, že se do tipovací soutěže i tentokrát zapojil tak vysoký počet čtenářů a těšíme se na blížící se Tip ligu věnovanou fotbalovým soutěžím. (re)

Hokejová Tip liga končí, vedení uhájil Miloš Šenkýř z Dobrušky

Poslední 10. kolo ovládla Alžběta Šatrová z Kladna, která uhodla devět z deseti utkání. Celkově druhý končí Jaroslav Čálek z Police n. M.

Výsledky tipovaných zápasů 10. kola

1. HC ČSOB Pojišťovna Pardubice HC Slavia Praha (4:4) 0
2. Energie Karlovy Vary HC Mountfield České Budějovice (3:1) 1
3. HC Vítkovice Steel PGS Zlín (0:0) 0
4. HC VCES Hradec Králové HC Berounští Medvědi (4:3) 1
5. SK Třebechovice Wikov Hronov (4:8) 2
6. HC Stadion Vrchlabí TJ Spartak Nové Město (4:2) 1
7. HC Jaroměř HC Náchod (5:2) 1
8. TJ Semechnice BK Nová Paka (4:0) 1
9. HC Tambor Dvůr Králové nad Labem HC Opočno (5:2) 1
10. Stadion Nový Bydžov HC Jičín (3:3) 0
Supertrefa: V deseti utkáních padlo celkem 61 branek.

NHL (1. - 9. místo)

HK0262 Miloš Šenkýř, Dobruška 14 83

HK0004 Jaroslav Čálek, Police n. M. 8 74

HK0387 Jiří Pelák, Dvůr Králové nad Labem 11 71

HK0316 Lenka Hrbková, Pardubice 11 68

HK0258 Milan Vanžura, Dobré 8 68

HK0293 Mirek Mrázek, Trutnov 5 68

HK0019 Vítězslav Šolc, Machov 5 68

HK0389 Miloslav Semeniuk, Dvůr Králové 11 65

HK0122 Jaroslava Mathová, Olešnice 8 65


KHL (10. - 39. místo)

HK0313 Jitka Čížková, Dubenec 8 62

HK0248 Jaroslav Gutler, H. Králové 8 62

HK0080 Václav Hlavatý, Vrchovnice 8 62

HK0356 Klaus Püschel, Trutnov 8 62

HK0197 Jakub Svatoš, Zlíčko 8 62

HK0341 Jan Gabrle, Trutnov 5 62

HK0345 Michal Herout, Trutnov 5 62

HK0380 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky 2 62

HK0333 Miloslava Kozáková, Hradec Kr. 8 60

HK0298 Jiří Bičiště, Hradec Kr. 5 60

HK0382 Vladimíra Kuželová, Trutnov 11 59

HK0368 Radek Rychtera, Skřivany 11 59

HK0317 Jaroslav Čížek, Dubenec 8 59

HK0243 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 8 59

HK0026 Miloš Kubík, Hronov 5 59

HK0381 Zdeněk Kužel, Trutnov 5 59

HK0319 Vítězslav Schafránek, Radvanice 2 59

HK0207 Lukáš Skrbek, Brdo 2 59

HK0050 Roman Žák, Hradec Kr. 2 59

HK0011 Tomáš Veselý, Jaroměř 5 57

HK0285 Vlastimil Hlušička st., Pilníkov 5 56

HK0353 Lenka Hurtová, Trutnov 5 56

HK0239 Pavlína Jónová, Chomutice 5 56

HK0373 Soňa Kábrtová, Trutnov 5 56

HK0013 Jana Klicperová, Otovice 5 56

HK0240 Miroslav Kracík, Jičín 5 56

HK0103 Vladislav Kuchař, Rychnov n. K. 5 56

HK0106 Vladimír Seidel, V. Poříčí 5 56

HK0153 Miloš Uher, Hořice 5 56

HK0092 Zdeněk Bachura, Olešnice v OH 2 56


EXTRALIGA (40. - 83. místo)

HK0216 Josef Khol, Vitiněves 8 54

HK0292 Zuzana Bičišťová st., Hradec Kr. 5 54

HK0132 Pavel Štěpán, Jaroměř 5 54

HK0342 Roman Nývlt, Trutnov 2 54

HK0077 Jaroslav Erbs, Hradec Kr. 11 53

HK0378 Sabina Natalia Böhnischová, M. Buky 8 53

HK0113 Otto Kelel, Hronov 8 53

HK0364 Tomáš Kulhánek, Hradec Kr. 8 53

HK0111 Vlasta Lelková, Hronov 8 53

HK0208 Otakar Fendrych, Brdo 5 53

HK0301 Marie Hanušová, Hradec Kr. 5 53

HK0371 Otakar Jón, Trutnov 3 5 53

HK0065 Aleš Kupka, Opočno 5 53

HK0388 Jarmila Peláková, Dvůr Králové 5 53

HK0149 Jan Pišta, Jaroměř 5 53

HK0205 Helena Skrbková, Brdo 5 53

HK0266 Václav Vágner, Dobruška 5 53

HK0265 Marie Vágnerová, Dobruška 5 53

HK0044 Petr Drašnar, Šonov u NM 2 53

HK0129 Karel Hlaváček, Jaroměř 2 53

HK0131 Helena Hlaváčková, Jaroměř 2 53

HK0199 Václav Kameník, Jičín 2 53

HK0130 Helena Konečná, Č. Kostelec 2 53

HK0329 Jaroslav Pavel, Hradec Kr. 2 53

HK0448 Bohuš Nosek, Kvasiny 5 52

HK0436 Jan Sůra, Dolní Branná 5 51

HK0112 Josef Fuchs, V. Poříčí 8 50

HK0012 Tomáš Klicpera, Otovice 8 50

HK0355 Milena Püschelová, Trutnov 8 50

HK0018 Vítězslav Šolc st., Machov 8 50

HK0225 Iveta Dejlová, Jičín 5 50

HK0242 Jiří Erlebach, Vidochov 5 50

HK0303 Jan Hanuš, Hradec Kr. 5 50

HK0043 Sabina Hlavatá, St. Smrkovice 5 50

HK0384 Jaroslav Hůlek, Trutnov 5 50

HK0165 Ludmila Kaločová, Chlumec n. C. 5 50

HK0327 Lukáš Matura, Libštát 5 50

HK0128 Silvestr Polomský, Č. Skalice 5 50

HK0071 Michal Pražák, Kunčice 5 50

HK0151 Václav Tarantík ml., Smiřice 5 50

HK0177 Michaela Vízková, N. Bydžov 5 50

HK0214 Roman Voldán st., Jičín 5 50

HK0218 Marek Janata, Slatiny 2 50

HK0175 Eva Zimová, Smidary -1 50

HK0449 Václav Špaček, Hradec Kr. 5 49


I. LIGA (84. - 138. místo)

HK0053 Jiří Chabada, Hradec Kr. 8 48

HK0029 Pavel Žák, Hradec Kr. 8 48

HK0336 Michal Kozák, Hradec Kr. 5 48

HK0008 Josef Veselý, Jaroměř 5 48

HK0174 Jiří Zima, Smidary 5 48

HK0294 Jan Bičiště, Hradec Kr. 2 48

HK0426 Zdeněk Jón, Trutnov 2 48

HK0383 Zdeněk Jiránek, Volanov 0 48

HK0420 Karel Přibyl, Hradec Kr. -1 48

HK0361 Jiří Bílek, Libčany 8 47

HK0146 Jan Hrdlička, Hradec Kr. 8 47

HK0377 Petr Slezák, Dvůr Králové 8 47

HK0028 Pavel Zásada, N. Bydžov 8 47

HK0379 Gert Böhnisch, Mladé Buky 5 47

HK0198 Mirek Ducháč, Ml. Boleslav 5 47

HK0126 Jan Runštuk, V. Jesenice 5 47

HK0195 Radek Svatoš, Zlíčko 5 47

HK0020 Petr Šolc, Machov 5 47

HK0391 Lenka Teichmanová, Libňatov 5 47

HK0211 Hana Voldánová, Jičín 5 47

HK0233 Petr Černý, Jičín 2 47

HK0209 František Lachman, Jičín 2 47

HK0084 Jana Mazurová, Doudleby n.O. 2 47

HK0456 Jan Urban, Rudník -4 47

HK0161 Josef Taichman, Prasek 11 45

HK0334 Milan Rehák, Libotov 8 45

HK0403 Juraj Jirásek, Dobruška 5 45

HK0147 Jan Vítek, Hradec Kr. 5 45

HK0414 Monika Hádková, Hradec Kr. 2 45

HK0009 Jan Veselý, Jaroměř 2 45

HK0054 Jiří Bartoš, Třebechovice 0 45

HK0055 Dana Bartošová, Třebechovice 0 45

HK0254 Petr Hofman, Dobruška 11 44

HK0386 Zdeněk Hůlek, Trutnov 11 44

HK0075 Jaroslav Glovacký, Stěžírky 8 44

HK0311 Jiří Zábojník, Trutnov 8 44

HK0185 Jaroslav Novotný, Podoliby 5 44

HK0171 Miloslav Tohola, Havlovice 202 5 44

HK0179 Libuše Vízková, N. Bydžov 5 44

HK0213 Jaroslav Voldán, Jičín 5 44

HK0134 Miloslav Bednařík, Hradec Kr. 2 44

HK0372 Karel Kábrt, Trutnov 2 44

HK0231 Pavel Ozdin, Osenice 2 44

HK0215 Marta Voldánová, Jičín 2 44

HK0182 Radek Zima, Prasek 2 44

HK0118 Milan Klimeš, Žďár n. Met. 0 44

HK0159 Marcel Gabriel, Smidary 11 43

HK0109 Jiří Krista, Hronov 8 43

HK0443 Otakar Novák, Ronov n. D. 8 43

HK0393 Zdena Hofmanová, Černčice 8 42

HK0398 Petra Nováková, Machov 8 42

HK0244 Miroslav Pácalt, Náchod 8 42

HK0192 Jaroslava Bradnová, Podoliby 5 42

HK0394 Josef Hofman, Černčice 2 42


II. LIGA (139. - 201. místo)

HK0041 Josef Kotyška, N. Hrádek 11 41

HK0267 Jaroslav Macek, Dobruška 11 41

HK0196 Jana Svatošová, Zlíčko 11 41

HK0180 Stanislav Vízek, N. Bydžov 11 41

HK0226 Martin Dejl, Louny 8 41

HK0042 Gisela Hlavatá, Náchod 8 41

HK0017 Zdeněk Majer, Vysokov 8 41

HK0212 Roman Voldán ml., Jičín 8 41

HK0337 Jaroslav Vrbecký, Trutnov 8 41

HK0339 Tomáš Vrbecký, Trutnov 8 41

HK0359 Miroslav Buřič, Chlumec n. C. 5 41

HK0015 Oto Klicpera, Otovice 5 41

HK0390 Jaromír Kött st., Dvůr Králové 5 41

HK0155 Dana Machačová, Hradec Kr. 5 41

HK0184 Zdeněk Munzar, Podoliby 5 41

HK0366 Jaroslav Novotný, Hradec Kr. 5 41

HK0144 Monika Staňková, Hradec Kr. 5 41

HK0307 Jan Zirm, Vrchlabí 5 41

HK0263 Milan Koty, Č. Meziříčí 2 41

HK0139 Zdeněk Kříž, Převýšov 2 41

HK0142 Václav Podzimek, Hradec Kr. 2 41

HK0145 Jiří Pokora, Hradec Kr. 2 41

HK0021 Jan Šolc, Machov 2 41

HK0178 Pavel Vízek, N. Bydžov 2 41

HK0352 Vojta Doležal, Chlumec n. C. -1 41

HK0455 Luboš Kratěna st., Opočno 11 40

HK0444 Ivo Dius, V. Poříčí 8 40

HK0280 Jaroslav Birke, Trutnov 0 40

HK0404 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 8 39

HK0350 Roman Hýsek, Hradec Kr. 8 39

HK0402 Milan Koleno, Dobruška 8 39

HK0246 Aneta Rýdlová, Náchod 8 39

HK0304 Zuzana Bičišťová, Hradec Kr. 5 39

HK0063 Jan Bílek, Praskačka 5 39

HK0007 Václav Pilnáček, Jaroměř 5 39

HK0060 Jitka Pilnáčková, Jaroměř 5 39

HK0344 Václav Herout, Trutnov 2 39

HK0082 Matěj Mazura, Doudleby n. O. 0 39

HK0422 Vladimír Racek, Hradec Kr. 11 38

HK0143 Kateřina Horská, Týniště 8 38

HK0370 David Kamitz, Chvaleč 8 38

HK0117 Milan Kult, Žďár n. Met. 8 38

HK0257 Milan Bartoš, Dobruška 5 38

HK0191 Milan Čapek, Podoliby 5 38

HK0234 Jiřina Černá, Jičín 5 38

HK0189 Alois Dejl, Jičín 5 38

HK0223 Alois Dejl, Jičín 5 38

HK0167 Luboš Chlad, Kosičky 5 38

HK0164 Jozef Kralovič, Chlumec n. C. 5 38

HK0365 Jan Kulhánek, Hradec Kr. 5 38

HK0454 Jaromír Novotný, Olešnice v OH 5 38

HK0022 Aneta Nyčová, Náchod 5 38

HK0309 Dana Zábojníková, Trutnov 5 38

HK0076 Ján Glovacký, Hradec Kr. 2 38

HK0138 Vojta Kříž, Převýšov 2 38

HK0016 Olga Majerová, Vysokov 2 38

HK0289 Bohumil Rulf, Hradec Kr. 2 38

HK0037 Roman Svoboda, Černilov 2 38

HK0357 Marie Buřičová, Chlumec n. C. -1 38

HK0220 Marek Růžička, Veliš -4 38

HK0457 Jarmila Vondráčková, Trutnov 8 37

HK0291 Zdeněk Korčák, Trutnov 2 37

HK0433 Miloslav Nykl, Dolní Branná -1 37


KRAJSKÁ LIGA I (202. - 289. místo)

HK0088 František Bartoška, Hradec Kr. 2 36

HK0392 Radka Novotná, Černčice 2 36

HK0418 Tomáš Přibyl, Borohrádek 2 36

HK0423 Marie Holá, Trutnov 8 35

HK0078 Ondřej Erbs, Hradec Kr. 5 35

HK0247 Vladimír Gutler, Dobruška 5 35

HK0318 Jaroslav Hanuš, Hradec Kr. 5 35

HK0068 Ladislav Havránek, Hradec Kr. 5 35

HK0347 Leoš Herout, Trutnov 5 35

HK0024 Josef Jakubec, Náchod 5 35

HK0097 Pavel Konvalinka, Vamberk 5 35

HK0085 Petr Koza, Hradec Kr. 5 35

HK0120 Josef Matha, Olešnice 5 35

HK0328 Zdeněk Matura ml., Libštát 5 35

HK0127 Mária Polomská, Č. Skalice 5 35

HK0027 Pavel Sazka, N. Bydžov 5 35

HK0001 Viktor Schejbal, Praha 5 35

HK0002 Oldřich Schejbal, Náchod 5 35

HK0249 Martin Sosna, Dobruška 5 35

HK0320 Marta Suchá, Radvanice 5 35

HK0114 Jaroslav Zeman, Žďár n. Met. 5 35

HK0045 Petr Drašnar, Náchod 2 35

HK0061 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 2 35

HK0283 Petra Hlušičková, Pilníkov 2 35

HK0287 Pavel Holý, Trutnov 2 35

HK0187 Vlasta Hyblerová, Poděbrady 2 35

HK0183 Josef Pozler, Podoliby 2 35

HK0098 Lukáš Spáčil, Ostrava 2 35

HK0099 Jaroslav Suchánek, Choceň 2 35

HK0119 Augustin Šála, Police n. M. 2 35

HK0439 Tomáš Houška, Jičín 0 35

HK0066 Nikola Tvrdková, Hradec Kr. -1 35

HK0400 Roman Rainet, V. Poříčí 5 34

HK0096 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 2 34

HK0034 Martin Izák, Jaroměř 0 34

HK0351 Lada Holečková, Trutnov -1 34

HK0032 Petr Kulhánek, Hradec Kr. 8 33

HK0282 Janina Nováková, Trutnov 4 8 33

HK0010 Jana Veselá, Jaroměř 8 33

HK0434 Jana Kotyková, Dolní Branná 5 33

HK0432 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná 5 33

HK0072 Michal Novák, Hvozdnice 2 33

HK0245 Vlasta Pácaltová, Náchod 2 33

HK0261 Josef Plachetka, Houdkovice 2 33

HK0081 Michala Havlíková, Doudleby n. O. 0 33

HK0259 Václav Vaněček ml., Houdkovice -1 33

HK0260 Václav Vaněček st., Houdkovice -1 33

HK0062 Milada Bílková, Praskačka -7 33

HK0360 Hana Bílková st., Libčany 8 32

HK0158 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 8 32

HK0286 Milada Šrůtková, D. Králové 8 32

HK0115 Jiří Švorčík, Police n. M. 8 32

HK0232 Katka Dejlová, Louny 5 32

HK0224 Helena Dejlová, Jičín 5 32

HK0163 Eduard Důbrava, Petrovice 5 32

HK0108 Zdeněk Frýba, Hronov 5 32

HK0188 Josef Hybler, Poděbrady 5 32

HK0083 Jana Kozová, Hradec Kr. 5 32

HK0202 František Polák, Jičín 5 32

HK0124 Jiří Soukup, Č. Skalice 5 32

HK0125 Drahomíra Soukupová, Č. Skalice 5 32

HK0136 Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby 5 32

HK0150 Václav Tarantík, Smiřice 5 32

HK0116 Jaroslav Valchař, Police n. M. 5 32

HK0193 Miroslav Bradna, Podoliby 2 32

HK0104 Jiří Hanzl, Žďárky 2 32

HK0284 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov 2 32

HK0038 Aleš Hojer, Hradec Kr. 2 32

HK0358 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč 2 32

HK0064 Karel Kindl, Třebechovice 2 32

HK0330 Zdeněk Matura st., Libštát 2 32

HK0186 Olina Pozlerová, Podoliby 2 32

HK0093 Pavel Marek, Rychnov n. K. 0 32

HK0323 Miroslav Špaček, Předměřice 0 32

HK0094 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. -1 32

HK0237 Ondřej Jón, Chomutice -1 32

HK0256 Jakub Mervart, Dobruška -1 32

HK0206 Romana Skrbková, Brdo -1 32

HK0241 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov -1 32

HK0176 Vlastimil Gabriel st., Smidary 8 31

HK0348 Adolf Holeček, Trutnov 2 31

HK0452 Přemek Šatra, Kladno -1 31

HK0133 Ivan Dušek, Hradec Kr. 8 30

HK0459 Amálka Geletičová, Sloupno 5 30

HK0335 Petr Vondráček, Trutnov 5 30

HK0157 Daniel Machač, Hradec Kr. 0 30

HK0140 Ludvík Vilím, Hradec Kr. 0 30

HK0419 Michal Přibyl, Borohrádek -4 30


KRAJSKÁ LIGA II (290. - 370. místo)

HK0274 Tomáš Michera, H. Králové 11 29

HK0275 Franta Michera, Vamberk 11 29

HK0033 David Hric, Hradec Kr. 5 29

HK0238 Miloš Jón, Chomutice 5 29

HK0363 Roman Kupka, Třebechovice 5 29

HK0462 Josef Nevrlý, N. Bydžov 5 29

HK0069 Michal Tvrdek, Hradec Kr. 5 29

HK0154 Jakub Uher, Hořice 5 29

HK0461 Jakub Geletič, Sloupno 2 29

HK0460 Petra Geletičová, Sloupno 2 29

HK0166 Radek Chlad, Kosičky 2 29

HK0369 Erich Kamitz, Chvaleč 2 29

HK0290 Romana Krulišová, Trutnov 2 29

HK0102 Marie Kuchařová, Rychnov n. K. 2 29

HK0190 Naďa Zimová, Prasek 2 29

HK0110 Robert Drašnar, V. Poříčí 0 29

HK0228 Kateřina Halčáková, Jičín 0 29

HK0343 Šimon Přibyl, Třebechovice 0 29

HK0023 Milan Jakubec, Náchod -1 29

HK0324 Ludmila Maturová, Libštát -1 29

HK0252 Václav Mervart, Dobruška -1 29

HK0039 Patrik Vaniš, Třebechovice -1 29

HK0070 David Havránek, Hradec Kr. -4 29

HK0067 Zdena Havránková, Hradec Kr. -4 29

HK0302 Michal Koldovký, Kunčice 0 28

HK0295 Ladislav Köszegi, Trutnov 0 28

HK0431 Petr Sůra, Dolní Branná 0 28

HK0396 Karel Čepelka, Bohuslavice n. M. -1 28

HK0441 Pavel Bodlák, Kopidlno 8 27

HK0429 Libor Čvančara, Dolní Branná 8 27

HK0397 Monika Procházková, Náchod 5 27

HK0058 Alena Sejtková, Hradec Kr. 5 27

HK0367 Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby 5 27

HK0052 Tomáš Chabada, Hradec Kr. 2 27

HK0411 Martin Kloz, N. Bydžov 2 27

HK0331 Miloslav Kozák, Hradec Kr. 2 27

HK0056 Radek Sejtko, Hradec Kr. 2 27

HK0299 Jan Krátký, Trutnov 0 27

HK0464 Pavel Dohnanský, Olešnice v OH -1 27

HK0107 Milan Bitnar, Hronov 14 26

HK0100 Jaroslav Suchánek, Potštejn 8 26

HK0051 Monika Žáková, Hradec Kr. 8 26

HK0204 Helena Fendrychová, Brdo 5 26

HK0322 Jan Suchý, Radvanice 5 26

HK0048 Kamil Žák, Hradec Kr. 5 26

HK0450 Jan Jedlička, Dvůr Králové nad Labem 2 26

HK0181 Libuše Trutnovská, N. Bydžov 2 26

HK0376 Petr Hněvsa, Velké Svatoňovice 0 26

HK0447 Jiří Náhlovský, Semily 0 26

HK0346 Michal Přibyl, Třebechovice 0 26

HK0354 Aleš Doležal, Chlumec n. C. -1 26

HK0321 Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr. -1 26

HK0005 Jaroslav Kuchař, Náchod -1 26

HK0152 Blanka Tarantíková, Smiřice -1 26

HK0442 Jiří Hasan, Libošovice 5 25

HK0451 Tomáš Tomka, Vysoké Mýto 5 25

HK0437 Josef Dvořák, Třebechovice 2 25

HK0074 Stanislav Zanespal, Lodín 0 25

HK0003 Vladimír Čejp, Náchod 8 24

HK0415 Ivan Březka, Hradec Kr. 5 24

HK0057 Pavlína Sejtková, Hradec Kr. 5 24

HK0473 Vlasta Suková, Dolní Branná 5 24

HK0168 Pavel Kejzlar, Úpice 296 2 24

HK0421 Martin Košnár, Hradec Kr. 2 24

HK0474 Jiří Pípa, N. Bydžov 2 24

HK0253 Radim Sobotka, Opočno -1 24

HK0288 Tomáš Kruliš, Trutnov 8 23

HK0217 Josef Janata, Slatiny 5 23

HK0121 Marek Matha, Olešnice 5 23

HK0385 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice 5 23

HK0251 Lilia Ščerbaková, Opočno 5 23

HK0049 Kamila Žáková, Hradec Kr. 5 23

HK0014 Hana Dušková, Broumov 0 23

HK0227 Jan Halčák, Jičín 0 23

HK0306 Dáša Podlipná, Hradec Kr. 0 23

HK0073 Josef Stránský, Libčany 0 23

HK0268 Radka Gottwaldová, Olešnice v OH -1 23

HK0025 Jan Jakubec, Náchod -1 23

HK0458 Jan Štembera, Hradec Kr. -1 23

HK0399 Eva Rainetová, V. Poříčí 2 22

HK0305 Milan Koldovský, Kunčice 0 22


KRAJSKÁ SOUTĚŽ (371. - 432. místo)

HK0059 Zdeněk Sejtko, Hradec Kr. 5 21

HK0395 Petr Hofman, N. Město 2 21

HK0424 Michaela Hurtová, Trutnov 2 21

HK0427 Robert Sůra, Dolní Branná 2 21

HK0435 Milan Sůra, Dolní Branná 2 21

HK0332 Miloš Jirsák, p. Jilemnice 0 21

HK0470 Alexandr Novák, Trutnov -1 21

HK0270 Jiří Rudolf, Olešnice v OH -1 21

HK0407 Miloš Vendera, Otvovice -4 21

HK0277 Alžběta Šatrová, Kladno 17 20

HK0264 Luboš Kratěna, Opočno 8 20

HK0471 Martina Tauchmannová, Dol. Branná 5 20

HK0101 Josefa Suchánková, Potštejn 2 20

HK0200 Oldřich Čapek, Jičín 0 20

HK0229 Tereza Halčáková, Osenice 0 20

HK0221 Josef Kotnik, Chyjice -1 20

HK0325 Ondřej Matura, Libštát -4 20

HK0401 Zdeněk Rainet, V. Poříčí -1 19

HK0086 Milan Mazura, Doudleby n. O. 5 17

HK0203 Dagmar Poláková, Jičín 5 17

HK0123 Pavel Vlček, Č. Skalice 5 17

HK0079 Lukáš Erbs, Hradec Kr. 2 17

HK0172 Michal Chlad, Kosičky 2 17

HK0374 Jiřina Erbanová, Velké Svatoňovice -1 17

HK0105 Jaroslav Lokvenc, V. Poříčí -1 17

HK0375 Jan Erban, Velké Svatoňovice -4 17

HK0362 Hana Bílková ml., Libčany -7 17

HK0271 Dominik Hellinger, Dobruška 2 16

HK0279 Eva Pichová, Trutnov 2 16

HK0278 Josef Pich, Trutnov 0 16

HK0349 Zdeněk Holeček, Hrdějovice -1 16

HK0475 R+D Zvoníčkovi, V. Poříčí 5 15

HK0430 Radek Tauchmann, Dolní Branná 5 15

HK0162 Lenka Taichmanová, Prasek 2 15

HK0472 Milena Pitrmanová, Dolní Branná 0 15

HK0236 Vlastimil Sudek, Libuň -4 15

HK0465 Alena Šatrová, Kladno 8 14

HK0170 Richard Ducháč, Úpice 2 14

HK0440 Tomáš Houška ml., Jičín 0 14

HK0312 Ota Podlipný, Hradec Kr. 0 14

HK0466 Lucie Tomková, Vysoké Mýto -1 14

HK0482 Ivana Jankovská, Praha 5 13

HK0484 Pavel Purma, Sloupno 2 13

HK0281 Marek Birke, Trutnov 0 13

HK0141 Zdeněk Borovička, Hradec Kr. 0 13

HK0428 Jana Jirková, Dolní Branná 0 13

HK0210 Miloš Svoboda, Jičín 0 13

HK0453 Daniela Venderová, Otvovice -1 13

HK0297 Veronika Krátká, Trutnov 0 12

HK0169 David Stanislav, Úpice 0 12

HK0087 Věra Bartošková, Hradec Kr. -1 12

HK0476 Zdenka Hradilová, Brno -1 12

HK0405 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. -4 12

HK0406 Kateřina Šatrová, Kladno -4 12

HK0160 Martin Taichman, Prasek -4 12

HK0006 Václav Přibyl, Náchod 5 11

HK0308 Denisa Podlipná, Hradec Kr. 0 11

HK0314 Jan Podlipný, Hradec Kr. 0 11

HK0173 Renata Chladová, Kosičky -1 11

HK0156 Roman Machač, Hradec Kr. -1 11

HK0148 Milan Štěrba, Chlumec n. C. -1 11

HK0272 Petr Hellinger, Dobruška -4 11


LIGA AMATÉRŮ (433. - 478. místo)

HK0095 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 8 10

HK0445 Josef Jirásek, H. Radechová 2 10

HK0425 Michal Mrkáček, Turnov 0 10

HK0416 Anna-Marie Hanušová, Hradec Kr. 5 9

HK0489 Drahoslava Korunková, Dvůr Králové 5 9

HK0326 Leoš Truhlář, Hradec Kr. 0 9

HK0412 Jan Hanuš ml., Hradec Kr. -1 9

HK0269 Petr Rudolf, Olešnice v OH -1 9

HK0477 Eva Šedivá, Praha -4 9

HK0340 Robert Svoboda, Hradec Kr. 0 8

HK0035 Milan Toušek, Týniště -1 8

HK0485 Petr Veselý, Chlumec n. C. -1 8

HK0250 Roman Izák, Opočno -4 8

HK0483 Jana Matoušková, Pardubice 2 7

HK0463 Ladislav Havelka, Jičín 0 7

HK0469 Pavel Horák, Dvůr Králové 0 7

HK0137 Ladislav Šanda ml., Chudeřice 0 7

HK0478 Jaroslava Popelářová, Sopotnice 11 6

HK0487 Marie Čapková, Podoliby 2 6

HK0135 Luboš Houfek, Hradec Kr. 0 6

HK0413 Johanka Hanušová, Hradec Kr. -1 6

HK0222 Helena Růžičková, Veliš 2 5

HK0438 Jindřich Borsík, Zbečník 0 5

HK0090 Radek Dvořáček, Doudleby n. O. 0 5

HK0235 Jaromír Jelínek, Jičín 0 5

HK0219 Josef Patřín st., Lužany 0 5

HK0315 Václav Portych, Hradec Kr. 0 5

HK0031 Martin Řehák, Týniště -1 5

HK0467 Miloš Vendera st, Otvovice -7 5

HK0201 Dagmar Kroutilová, Jičín 2 4

HK0338 František Klíma, Hradec Kr. 0 4

HK0310 Blanka Podlipná, Hradec Kr. 0 3

HK0490 Karel Korunka, Dvůr Králové -1 3

HK0492 Petr Buchal, Hradec Kr. 2 2

HK0491 Petr Klikar, V. Poříčí 2 2

HK0040 Martin Cílek, Hradec Kr. 0 2

HK0046 Monika Cílková, Hradec Kr. 0 2

HK0091 Vlastimil Dvořáček, Doudleby n. O. 0 2

HK0089 Eva Dvořáčková, Doudleby n. O. 0 2

HK0480 Michal Jiránek, Dolní Branná 0 2

HK0417 Michal Višňák, Hradec Kr. 0 2

HK0446 Jiří Krutil, Náchod -1 2

HK0255 Václav Mervart ml., Dobruška -1 2

HK0030 Tibor Platinský, Králova Lhota -4 2

HK0481 Jitka Marynková, Dolní Branná 0 1

HK0410 Antonín Urban, Kozojedy 0 1


ASPOŇ TO ZKUSILI (479. - 492. místo)

HK0276 Nikol Tomková, Vysoké Mýto 14 -1

HK0230 Tereza Ozdinová, Osenice 0 -1

HK0194 Josef Haltuf, Zadražany 0 -2

HK0486 Jan Jedlička ml., Dvůr Králové -1 -2

HK0479 Milena Krčmářová, Slatina n. Z. 5 -3

HK0468 Alena Jedličková, Dvůr Králové 2 -3

HK0047 Petr Cílek, Hradec Kr. 0 -4

HK0296 Michal Portych, Hradec Kr. 0 -4

HK0036 Vladimír Šťastný, Hradec Kr. -4 -4

HK0273 Jan Hellinger, Dobruška 5 -5

HK0409 Aťka Micherová, Rychnov n. K. -1 -5

HK0300 Vlastimil Hruška, Trutnov 2 0 -7

HK0408 Pavel Michera, Rychnov n. K. -4 -9

HK0488 Alena Laubeová, Choust. Hradiště -1 -10

22.2.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
PREMIÉROVOU mistrovskou trefu si v náchodském dresu připsal v sobotním dopoledni Michal Rojšl (vínový dres).

Broumov po svém sestupu zatím dost tápe

Ilustrační foto.

Zraněného motorkáře transportoval vrtulník do nemocnice

Historický spolek Antares a tanečnice potěšily svým vystoupením

Náchod - Vystoupení šermířů, rozvlněné křivky břišních tanečnic a večerní ohnivá show – to a další zábavu v sobotu nabízela dětem i dospělým návštěvníkům Hospůdka u Mílů. O reprodukci historického šermu se postaral spolek Antares z Náchoda, který zábavné odpoledne započal příběhem Jana Koldy ze Žampachu v 16 hodin.

Folklorní festival patří k nejvýznamnějším svého druhu v Evropě

Červený Kostelec - Je až neuvěřitelné, jak krásné chvíle rychle utíkají. Už uplynuly čtyři dny, kdy z úst pana starosty zazněla slova, na která čekali fanoušci folkloru dlouhých 360 dní: „Šedesátý třetí folklorní festival Červený Kostelec považuji za zahájený!“ Tím se rozjelo pět krásných, folklorem naplněných dní.

Při nehodě dodávky zahynul mladý muž

Náchod - V sobotu před čtvrtou hodinou ranní došlo v Náchodě, části Pavlišov k tragické nehodě, při níž zemřel pětadvacetiletý muž.

Hronov má opět postupové choutky

Náchodsko - Úvodním kolem startuje o tomto víkendu fotbalový JOPECO Okresní přebor mužů.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení