Hronov – Jaroměř 1:5 (0:1, 0:2, 1:2)
Konečný stav série – 0:2

Hned v úvodu hostující Světlík zahodil dvě loženky, ale Jaroměř se vedoucí branky přece jen dočkala. V 15. minutě našel Hlavnička najetého Karla a ten z první po ledě skóroval – 0:1.

Vyloučení Mlatečka v polovině zápasu hosté potrestali, když nádherný ťukes zakončil Hlavnička – 0:2. Ve 37. minutě šel ven hostující Bujňák, Hronov při přesilovce ani nevystřelil a navíc Bujňák po skončení svého trestu naskočil do brejku a bylo to 0:3.

Třetí třetina byla ve znamení vyloučení. Ve 45. minutě hrál Hronov krátkou přesilovku pět na tři, tu nevyužil, ale po návratu prvního vyloučeného se trefil Podzimek – 1:3. V 50. minutě po závaru před Mahdalovou brankou rozhodčí Machač signalizoval gól, což domácí gólman neunesl a vyfasoval desítku. Po poradě s čárovými nakonec sudí branku odvolal. Hronov se snažil, ale torzu mužstva chyběly síly, a tak Jaroměř soupeře dorazila dvěma góly. V 59. minutě Merkl tečí usměrnil puk do sítě a v poslední minutě brejk dva na jednoho zakončil Kocián – 1:5.