VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Hokejová Tip liga: Třetím vítězem Dohnálková

Královéhradecko – Vítězkou třetího kola Zimní Tip ligy se stala Iva Dohnálková (st. číslo HK0278) z Rychnova nad Kněžnou.

1.2.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Zdeněk Matura

O jejím prvenství rozhodla až přesněji tipnutá Supertrefa, neboť na jedenáct plusových bodů jako ona dosáhli ještě čtyři tipéři – Lenka Taichmanová (Prasek), Václav Moník (Ráby), Miloslav Kozák z Hradce Králové a Radek Tauchman z Dolní Branné.

Vítězku třetího kola žádáme, aby se ozvala na telefonní číslo 602 687 661, kde si dohodne převzetí své ceny. Třetí kolo už začíná lehce rozevírat nůžky mezi úspěšnými a neúspěšnými tipéry. Mezi tu první kategorii rozhodně patří Vojtěch Kříž z Převýšova, jenž je s 21 body v čele průběžného pořadí. V první trojici ho pak dále následují s tříbodovou ztrátou dvě ženy – Lenka Taichmanová (Prasek) a Ludmila Dohnálková z Rychnova.

Průběžné pořadí po 3. kole

NHL (1. – 12. místo)

HK0185 Vojtěch Kříž, Převýšov 8 21
HK0045 Lenka Taichmanová, Prasek 11 18
HK0141 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 2 18
HK0275 Petra Kosařová, Trutnov 5 16
HK0271 Jan Vedral, Brdo 5 16
HK0257 Monika Žáková, Hradec Králové 5 16
HK0146 Zdeněk Jiránek, Volanov 0 16
HK0008 Václav Moník, Ráby 11 15
HK0169 Michal Kozák, Hradec Králové 8 15
HK0187 Václav Tarantík, Smiřice 8 15
HK0175 Zdeňka Dusová, Sendražice 5 15
HK0006 Kamil Plecháček, Velké Koloděje 5 15

KHL (13. – 48. místo)

HK0278 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 11 13
HK0262 Milan Kotyška st., České Meziříčí 8 13
HK0250 Lukáš Matura, Libštát 8 13
HK0277 Milena Püschelová, Trutnov 8 13
HK0251 Karolína Imlaufová, Ostroměř 5 13
HK0009 Zdena Čermáková, Skřivany 8 12
HK0140 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 8 12
HK0226 Jaroslav Gutler, Hradec Králové 8 12
HK0197 Renata Chladová, Kosičky 8 12
HK0227 Martin Dejl, Louny 5 12
HK0225 Lenka Dejlová, Louny 5 12
HK0224 Lucie Dejlová, Louny 5 12
HK0164 Jaroslava Hanušová, Lužany n. T. 5 12
HK0116 Pavel Holý, Trutnov 5 12
HK0118 Romana Krulišová, Trutnov 5 12
HK0243 Pavel Marek, Javornice 5 12
HK0094 Jaroslava Sacherová, Dolní Branná 5 12
HK0085 Jan Sůra, Dolní Branná 5 12
HK0215 Zdenka Sýkorová, Roveň 5 12
HK0015 Vítězslav Šolc, Machov 5 12
HK0013 Josef Kotyška, Nový Hrádek 2 12
HK0170 Miloslava Kozáková, Hradec Králové 2 12
HK0095 Jiří Sacher, Dolní Branná 2 12
HK0188 Blanka Tarantíková, Smiřice 2 12
HK0149 Klaus Püschel, Trutnov -1 12
HK0253 Eduard Důbrava, Petrovice 5 10
HK0269 Otakar Fendrych, Brdo 5 10
HK0279 Milena Koblicová, Vamberk 5 10
HK0261 Milan Kotyška, České Meziříčí 5 10
HK0247 Zdeněk Matura, Libštát 5 10
HK0248 Ludmila Maturová, Libštát 5 10
HK0266 Zdeněk Sýkora, Roveň 5 10
HK0267 Radka Sýkorová, Roveň 5 10
HK0171 Miloslav Kozák, Hradec Králové 11 9
HK0090 Radek Tauchman, Dolní Branná 11 9
HK0130 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 8 9

EXTRALIGA (49. – 139. místo)

HK0136 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 8 9
HK0133 Petr Slezák, Dvůr Králové 8 9
HK0143 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 8 9
HK0183 Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C. 5 9
HK0213 Miloslav Dejl, Liberec 5 9
HK0223 Martina Dejlová, Louny 5 9
HK0228 Iveta Dejlová, Jičín 5 9
HK0230 Helena Dejlová, Jičín 5 9
HK0047 Amálka Geletičová, Nový Bydžov 5 9
HK0036 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové 5 9
HK0237 Milan Koleno, Dobruška 5 9
HK0184 Zdeněk Kříž, Převýšov 5 9
HK0138 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 5 9
HK0014 Miroslav Matuška, Třesovice 5 9
HK0220 Zdeněk Munzar, Podoliby 5 9
HK0139 Jaromír Novotný, Olešnice v O. h. 5 9
HK0168 Karel Přibyl, Hradec Králové 5 9
HK0125 Lukáš Spáčil, Ostrava 5 9
HK0214 Stanislav Sýkora, Roveň 5 9
HK0234 Miloš Šenkýř, Dobruška 5 9
HK0087 Eva Šimůnková, Dolní Branná 5 9
HK0189 Václav Tarantík ml., Smiřice 5 9
HK0029 Jiřina Brožová, Česká Skalice 2 9
HK0182 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 2 9
HK0111 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná 2 9
HK0196 Michal Chlad, Kosičky 2 9
HK0162 Tomáš Kruliš, Trutnov 2 9
HK0167 Michal Přibyl, Borohrádek 2 9
HK0134 Alena Slezáková, Dvůr Králové 2 9
HK0229 Martin Sosna, Dobruška 2 9
HK0072 Jakub Svatoš, Zlíčko 2 9
HK0244 Robert Zhouf, Konecchlumí 2 9
HK0054 Naďa Zimová, Prasek 2 9
HK0137 Věra Kubcová, Rychnov n. K. -1 9
HK0289 Marie Hanušová, Hradec Králové 8 8
HK0282 Bohuslav Šolín, Val 8 8
HK0249 Ondřej Matura, Libštát 8 7
HK0264 Luděk Drbohlav, Jičín 5 7
HK0284 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Králové 5 7
HK0274 Zdeněk Jón, Trutnov 5 7
HK0285 Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové 2 7
HK0265 Jaromír Jelínek, Jičín 2 7
HK0255 Vladimír Racek, Hradec Králové -1 7
HK0195 Radek Chlad, Kosičky 8 6
HK0121 Otakar Jón, Trutnov 8 6
HK0191 Jaroslav Pavel, Hradec Králové 8 6
HK0174 Jaroslav Brzák, Hradec Králové 5 6
HK0181 Miroslav Buřič st., Chlumec n. C. 5 6
HK0211 Alois Dejl, Jičín 5 6
HK0042 Vlastimil Gabriel, Vinary 5 6
HK0219 Jan Halčák, Osenice 5 6
HK0217 Kateřina Halčáková, Jičín 5 6
HK0021 Josef Hofman, Černčice 5 6
HK0239 Tomáš Houška, Jičín 5 6
HK0172 Roman Hýsek, Hradec Králové 5 6
HK0236 Miloš Jón, Chomutice 5 6
HK0096 Vladislav Kubáněk, Dolní Branná 5 6
HK0099 Jiří Kubáněk, Dolní Branná 5 6
HK0106 Líba Nyčová, Dolní Branná 5 6
HK0058 Josef Pozler, Podoliby 5 6
HK0065 Aneta Rýdlová, Náchod 5 6
HK0025 Jiří Soukup, Česká Skalice 5 6
HK0129 Jaroslav Suchánek, Potštejn 5 6
HK0110 Vlasta Suková, Dolní Branná 5 6
HK0115 Marek Birke, Trutnov 2 6
HK0086 Libor Čvančara, Dolní Branná 2 6
HK0075 Richartd Ducháč, Úpice 2 6
HK0041 Marcel Gabriel, Vinary 2 6
HK0102 Josef Hanuš, Dolní Branná 2 6
HK0157 Karel Havelka, Trutnov 2 6
HK0035 Petra Hlušičková, Dvůr Králové 2 6
HK0119 Marie Holá, Trutnov 2 6
HK0107 Renáta Hostínová, Dolní Branná 2 6
HK0122 Soňa Kábrtová, Trutnov 2 6
HK0202 Roman Machač, Hradec Králové 2 6
HK0007 Marie Moníková, Ráby 2 6
HK0092 Miloslav Nykl, Dolní Branná 2 6
HK0048 Jiří Pípa, Nový Bydžov 2 6
HK0003 Miloš Plecháček ml., Skřivany 2 6
HK0199 Václav Polívka, Hradec Králové 2 6
HK0153 Marta Suchá, Radvanice 2 6
HK0127 Jaroslav Suchánek, Choceň 2 6
HK0128 Josefa Suchánková, Potštejn 2 6
HK0073 Lukáš Svatoš, Zlíčko 2 6
HK0018 Jan Šolc, Machov 2 6
HK0044 Martin Taichman, Prasek 2 6
HK0091 Martina Tauchmanová, Dolní Branná 2 6
HK0038 Pavel Tomšík, Nový Bydžov 2 6
HK0242 Václav Zhouf, Konecchlumí 2 6
HK0030 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové 2 6
HK0148 Lenka Hurtová, Trutnov -1 6

WSM LIGA (140. – 226. místo)

HK0194 Jaroslav Jetmar, Hradec Králové -1 6
HK0062 Josef Nevrlý, Nový Bydžov -1 6
HK0166 Tomáš Přibyl, Borohrádek -1 6
HK0165 Kateřina Přibylová, Hradec Králové -1 6
HK0040 Vlastimil Šustr, Nový Bydžov -1 6
HK0033 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov 2 4
HK0263 Hana Jedličková, Jičín 2 4
HK0272 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 2 4
HK0283 Bohuš Nosek, Solnice 2 4
HK0258 Kamila Žáková, Hradec Králové 2 4
HK0131 Jitka Čížková, Dubenec 0 4
HK0120 Lenka Hrbková, Pardubice 0 4
HK0286 Bohumil Pihýr, Librantice -1 4
HK0270 Lukáš Skrbek, Brdo -1 4
HK0256 Kamil Žák, Hradec Králové -1 4
HK0259 Roman Žák, Hradec Králové -1 4
HK0276 Michal Herout, Trutnov -4 4
HK0216 Tereza Halčáková, Osenice 5 3
HK0124 Karel Kábrt, Trutnov 5 3
HK0076 Pavel Kejzlar, Úpice 5 3
HK0114 Zdeněk Korčák, Trutnov 5 3
HK0192 Jiří Kotek, Černilov 5 3
HK0067 Petr Kylar, Stárkov 5 3
HK0104 Václav Nyč, Dolní Branná 5 3
HK0082 Robert Sůra, Dolní Branná 5 3
HK0028 Jaroslav Valchař, Police n. Met. 5 3
HK0046 Petr Voženílek, Lhota p. L. 5 3
HK0193 Jiří Balcar, Jaroměř 2 3
HK0206 Milada Bílková, Praskačka 2 3
HK0068 Petr Drašnar, Náchod 2 3
HK0222 Vladimír Gutler, Dobruška 2 3
HK0160 Václav Herout, Trutnov 2 3
HK0203 František Hnik st., Lužany n. T. 2 3
HK0019 Petr Hofman, N. Město n. Met. 2 3
HK0080 Miloš Jirsák, Vrchlabí 2 3
HK0156 Erich Kamitz, Chvaleč 2 3
HK0231 Miroslav Kracík, Jičín 2 3
HK0097 Libor Kubáněk, Dolní Branná 2 3
HK0070 Miloš Kubík, Hronov 2 3
HK0002 Jaroslav Kuchař, Náchod 2 3
HK0023 Jaromír Líska, N. Město n. Met. 2 3
HK0246 Pavel Marek, Rychnov n. K. 2 3
HK0238 Michal Matura, Semily 2 3
HK0147 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice 2 3
HK0016 Petra Nováková, Habřina 2 3
HK0103 Jaroslav Nyč, Dolní Branná 2 3
HK0063 Miroslav Pácalt, Kramolna 2 3
HK0037 Jiří Pelák, Dvůr Králové 2 3
HK0089 Milena Pitrmanová, Dolní Branná 2 3
HK0101 Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná 2 3
HK0158 Zdena Pivková, Trutnov 2 3
HK0005 Miloš Plecháček st., Velké Koloděje 2 3
HK0210 Bohumil Rulf, Hradec Králové 2 3
HK0081 Milan Řehák, Libotov 2 3
HK0077 Jiří Říha, Úpice 2 3
HK0152 Víťa Schafránek, Radvanice 2 3
HK0083 Milan Sůra, Dolní Branná 2 3
HK0071 Radek Svatoš, Zlíčko 2 3
HK0017 Petr Šolc, Machov 2 3
HK0001 Vítězslav Šolc st., Machov 2 3
HK0034 Milada Šrůtková, Dvůr Králové 2 3
HK0043 Josef Taichman, Prasek 2 3
HK0232 Drahomíra Vacková, Dobruška 2 3
HK0150 Tomáš Vrbecký, Trutnov 2 3
HK0079 Jan Zirm, Vrchlabí 2 3
HK0078 Zdeněk Žáček, Úpice 2 3
HK0069 Petr Drašnar, Václavice -1 3
HK0049 Eleanor Geletičová, Nový Bydžov -1 3
HK0163 Ladislav Hanuš, Lužany n. T. -1 3
HK0056 Josef Hybner, Poděbrady -1 3
HK0053 Zlata Joštová, Zdechovice -1 3
HK0061 Vlastimil Kout, Nový Bydžov -1 3
HK0207 Aleš Kupka, Čánka -1 3
HK0109 Jitka Márynková, Dolní Branná -1 3
HK0051 Oldřich Matys, Nový Bydžov -1 3
HK0074 Miroslav Országh, Mžany -1 3
HK0100 Hana Pitrmucová, Dolní Branná -1 3
HK0057 Olina Pozlerová, Podoliby -1 3
HK0052 Pavel Purma, Sloupno -1 3
HK0093 Alfréd Sacher, Dolní Branná -1 3
HK0027 Marie Valchařová, Police n. Met. -1 3
HK0032 Milan Bitnar, Hronov -4 3
HK0012 Vladimír Čejp, Náchod -4 3
HK0186 Petr Vacek, Hradec Králové -4 3
HK0288 Monika Hádková, Hradec Králové 2 2
HK0293 Milan Nosek, Solnice 2 2
HK0292 Martin Nosek, Solnice 2 2

II. LIGA (227. – 261. místo)

HK0280 Jaroslav Šedivý, Nový Bydžov 2 2
HK0252 Alois Dejl II, Jičín -1 1
HK0260 Michal Šulc, Černilov -4 1
HK0024 Drahomíra Soukupová, Česká Skalice 5 0
HK0159 Miloš Dvořák, Trutnov 2 0
HK0098 Janek Kubáněk, Dolní Branná 2 0
HK0108 Věra Kubáňková, Dolní Branná 2 0
HK0060 Zdeněk Munzar, Podoliby 2 0
HK0064 Vlasta Pácaltová, Kramolna 2 0
HK0233 František Polák, Jičín 2 0
HK0026 Silvester Polomský, Česká Skalice 2 0
HK0031 Augustin Šála, Police n. Met. 2 0
HK0208 Milan Dušek, Týniště n. O. -1 0
HK0050 Petra Geletičová, Nový Bydžov -1 0
HK0055 Vlasta Hybnerová, Poděbrady -1 0
HK0198 Luboš Chlad, Kosičky -1 0
HK0201 Jiří Pešek, Hradec Králové -1 0
HK0105 Jaroslav Střížek, Dolní Branná -1 0
HK0123 Lilia Ščerbaková, Opočno -1 0
HK0144 Václav Vaněček st., Houdkovice -1 0
HK0173 Michal Višňák, Hradec Králové -1 0
HK0039 Stanislav Vízek, Nový Bydžov -1 0
HK0241 Miluše Zhoufová, Konecchlumí -1 0
HK0200 Pavel Bahník, Třebechovice -4 0
HK0011 Sabina Hlavatá, Meziměstí -4 0
HK0010 Gisela Hlavatá, Náchod -4 0
HK0240 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. -4 0
HK0212 Václav Kameník, Jičín -4 0
HK0209 Pavel Petrů, Hradec Králové 0 -1
HK0287 Jan Hanuš, Hradec Králové -1 -1
HK0281 Pavel Konvalinka, Vamberk -1 -1
HK0291 Bedřich Šimon, Jičín -1 -1
HK0179 Pavlína Sejtková, Hradec Králové -1 -2
HK0273 Jan Gabrle, Trutnov -4 -2
HK0178 Alena Sejtková, Hradec Králové -4 -2

KRAJSKÁ LIGA (262. – 292. místo)

HK0254 Jana Šrytrová, Petrovice -4 -2
HK0117 Jaroslav Birke, Trutnov 2 -3
HK0151 Jaroslav Hůlek, Trutnov 2 -3
HK0132 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 2 -3
HK0066 Lenka Rýdlová, Náchod 2 -3
HK0022 Štěpán Zámečník, N. Město n. Met. 2 -3
HK0205 Jan Bílek, Praskačka -1 -3
HK0020 Zdena Hofmanová, Černčice -1 -3
HK0112 Roman Izák, Opočno -1 -3
HK0154 Jaromír Jedlička, Trutnov -1 -3
HK0059 Jaroslav Novotný, Podoliby -1 -3
HK0113 Zdena Sůrová, Dolní Branná -1 -3
HK0142 Václav Vaněček ml., Houdkovice -1 -3
HK0161 Leoš Herout, Trutnov -4 -3
HK0221 Petr Kain, Dobruška -4 -3
HK0177 Patrik Špaček, Lochenice -4 -3
HK0176 Miroslav Špaček, Vlčkovice -4 -3
HK0245 Josef Hlaváček, Libunec 0 -4
HK0290 Oldřich Čapek, Jičín -4 -4
HK0126 Jaroslav Čížek, Dubenec 0 -5
HK0268 Helena Vedralová, Brdo -4 -5
HK0204 František Hnik ml., Lužany n. T. 2 -6
HK0235 Dagmar Poláková, Jičín 2 -6
HK0004 Zuzana Plecháčková, Velké Koloděje -1 -6
HK0084 Petr Sůra, Dolní Branná -1 -6
HK0155 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč -4 -6
HK0088 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná -4 -6
HK0218 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. -7 -6
HK0190 Petr Želiezko, Hradec Králové 0 -8
HK0180 Zdeněk Sejtko, Hradec Králové -4 -8
HK0145 Pavel Vacek, Dobruška 5 -9

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (293. místo)

HK0135 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. -1 -9

Výsledky zápasů 3. kola Tip ligy
1.  Mountfield HK – Vítkovice ⋌ 0:2 2   √
2.  Liberec – Pardubice 3:6 2   √
3.  Olomouc – Karlovy Vary 2:2 0   √
4.  Sparta Praha – Třinec 12:3 1   √
5.  České Budějovice – Ústí n. L. 5:1 1   √
6.  Slavia Praha – Třebíč 2:2 0   √
7.  Prostějov – Přerov 3:5 2   √
8.  Vrchlabí – Kobra Praha 2:5 2   √
9.  Sokolov – Trutnov 1:6 2   √
10.  Bílina – Klatovy 3:5 2   √
Supertrefa (počet vstřelených branek ve všech utkáních): 72

Autor: Redakce

1.2.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Třetí příčka není nereálná

Ilustrační foto.

KAM vyrazit na čarodějnice? Vyberte si

Mladý cizinec rozpáral Peugeota Boxera o zábradlí

Police nad Metují - Do cíle své cesty nedojel 21letý řidič cizí státní příslušnosti, který ve čtvrtek 27. dubna po šesté hodině večer havaroval s vozidlem Peugeot Boxer.

Muž, který ztrpčoval život lidem v Náchodě, dobrovolně nastoupil léčbu

Náchod - V posledních týdnech byli občané Náchoda obtěžováni nevhodným chováním Romana R.. Situace se stále stupňovala a policisté i městští strážníci museli mnohdy reagovat na podněty občanů i několikrát denně. Jednalo se nejen o nevhodné chování, ale i rušení veřejného pořádku či podezření z majetkové trestné činnosti.

Sběr pohárů začal hned v Brně

Náchodsko - Výborně vstoupili do nové sezóny motocykloví závodníci z Náchodska. Úvodním podnikem závodů na přírodních okruzích byla na brněnském Automotodromu Jarní cena Brna.

Motorkář se projížděl na Suzuce navzdory zákazu řízení

Broumov - Motocyklovou vyjížďku zatrhli policisté 40letému motorkáři v Broumově.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies