VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Jiřina Brožová bere Tambora a také průběžné první místo

Královéhradecko – Vítězem sedmého kola Hokejové Tip ligy se stala JIŘINA BROŽOVÁ z České Skalice (startovní číslo HK0029).

1.3.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Tomáš Kanta

Úspěšná tipérka jako jediná získala sedmnáct bodů a vyhoupla se do čela průběžného pořadí. Prosíme vítězku, aby kontaktovala naši sportovní redakci na tel. čísle 724 732 891.

Před závěrečným kolem jsou karty rozdány jasně. Vedoucí Jiřina Brožová má na dvojici Petra Kosařová (Trutnov) a Jan Vedral (Brdo) náskok pěti bodů.

Průběžné pořadí po 7. kole

NHL (1. – 5. místo)

HK0029 Jiřina Brožová, Česká Skalice 17 53
HK0275 Petra Kosařová, Trutnov 8 48
HK0271 Jan Vedral, Brdo 8 48
HK0215 Zdenka Sýkorová, Roveň 14 47
HK0250 Lukáš Matura, Libštát 8 45

KHL (6. – 33. místo)

HK0227 Martin Dejl, Louny 14 44
HK0213 Miloslav Dejl, Liberec 14 44
HK0228 Iveta Dejlová, Jičín 14 44
HK0014 Miroslav Matuška, Třesovice 14 44
HK0199 Václav Polívka, Hradec Králové 14 44
HK0075 Richard Ducháč, Úpice 11 44
HK0042 Vlastimil Gabriel, Vinary 11 44
HK0116 Pavel Holý, Trutnov 11 44
HK0127 Jaroslav Suchánek, Choceň 11 44
HK0015 Vítězslav Šolc, Machov 8 44
HK0009 Zdena Čermáková, Skřivany 5 44
HK0107 Renáta Hostínová, Dolní Branná 5 44
HK0146 Zdeněk Jiránek, Volanov 14 42
HK0285 Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové 8 42
HK0224 Lucie Dejlová, Louny 14 41
HK0217 Kateřina Halčáková, Jičín 14 41
HK0243 Pavel Marek, Javornice 11 41
HK0147 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice 11 41
HK0118 Romana Krulišová, Trutnov 8 41
HK0185 Vojtěch Kříž, Převýšov 8 41
HK0100 Hana Pitrmucová, Dolní Branná 5 41
HK0045 Lenka Taichmanová, Prasek 5 41
HK0288 Monika Hádková, Hradec Králové 14 40
HK0267 Radka Sýkorová, Roveň 14 39
HK0269 Otakar Fendrych, Brdo 11 39
HK0248 Ludmila Maturová, Libštát 11 39
HK0283 Bohuš Nosek, Solnice 11 39
HK0277 Milena Püschelová, Trutnov 5 39

EXTRALIGA (34. – 72. místo)

HK0181 Miroslav Buřič st., Chlumec n. C. 14 38
HK0211 Alois Dejl, Jičín 14 38
HK0230 Helena Dejlová, Jičín 14 38
HK0223 Martina Dejlová, Louny 14 38
HK0225 Lenka Dejlová, Louny 14 38
HK0219 Jan Halčák, Osenice 14 38
HK0220 Zdeněk Munzar, Podoliby 14 38
HK0214 Stanislav Sýkora, Roveň 14 38
HK0182 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 11 38
HK0070 Miloš Kubík, Hronov 11 38
HK0021 Josef Hofman, Černčice 8 38
HK0189 Václav Tarantík ml., Smiřice 8 38
HK0169 Michal Kozák, Hradec Králové 5 38
HK0266 Zdeněk Sýkora, Roveň 14 36
HK0012 Vladimír Čejp, Náchod 14 35
HK0246 Pavel Marek, Rychnov n. K. 14 35
HK0037 Jiří Pelák, Dvůr Králové 11 35
HK0158 Zdena Pivková, Trutnov 11 35
HK0024 Drahomíra Soukupová, Česká Skalice 11 35
HK0129 Jaroslav Suchánek, Potštejn 11 35
HK0030 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové 11 35
HK0174 Jaroslav Brzák, Hradec Králové 8 35
HK0086 Libor Čvančara, Dolní Branná 8 35
HK0195 Radek Chlad, Kosičky 8 35
HK0124 Karel Kábrt, Trutnov 8 35
HK0170 Miloslava Kozáková, Hradec Králové 8 35
HK0109 Jitka Márynková, Dolní Branná 8 35
HK0058 Josef Pozler, Podoliby 8 35
HK0025 Jiří Soukup, Česká Skalice 8 35
HK0234 Miloš Šenkýř, Dobruška 8 35
HK0087 Eva Šimůnková, Dolní Branná 8 35
HK0079 Jan Zirm, Vrchlabí 8 35
HK0193 Jiří Balcar, Jaroměř 5 35
HK0111 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná 5 35
HK0175 Zdeňka Dusová, Sendražice 5 35
HK0013 Josef Kotyška, Nový Hrádek 5 35
HK0140 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 2 35
HK0094 Jaroslava Sacherová, Dolní Branná 2 35
HK0133 Petr Slezák, Dvůr Králové 2 35

WSM LIGA (73. – 105. místo)

HK0282 Bohuslav Šolín, Val 11 34
HK0131 Jitka Čížková, Dubenec 11 33
HK0120 Lenka Hrbková, Pardubice 11 33
HK0262 Milan Kotyška st., České Meziříčí 11 33
HK0284 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Králové 8 33
HK0261 Milan Kotyška, České Meziříčí 8 33
HK0247 Zdeněk Matura, Libštát 5 33
HK0216 Tereza Halčáková, Osenice 14 32
HK0163 Ladislav Hanuš, Lužany n. T. 11 32
HK0160 Václav Herout, Trutnov 11 32
HK0203 František Hnik st., Lužany n. T. 11 32
HK0156 Erich Kamitz, Chvaleč 11 32
HK0152 Víťa Schafránek, Radvanice 11 32
HK0082 Robert Sůra, Dolní Branná 11 32
HK0047 Amálka Geletičová, Nový Bydžov 8 32
HK0119 Marie Holá, Trutnov 8 32
HK0172 Roman Hýsek, Hradec Králové 8 32
HK0162 Tomáš Kruliš, Trutnov 8 32
HK0201 Jiří Pešek, Hradec Králové 8 32
HK0057 Olina Pozlerová, Podoliby 8 32
HK0052 Pavel Purma, Sloupno 8 32
HK0139 Jaromír Novotný, Olešnice v O. h. 5 32
HK0229 Martin Sosna, Dobruška 5 32
HK0017 Petr Šolc, Machov 5 32
HK0197 Renata Chladová, Kosičky 2 32
HK0188 Blanka Tarantíková, Smiřice 2 32
HK0257 Monika Žáková, Hradec Králové 0 32
HK0141 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. -4 32
HK0287 Jan Hanuš, Hradec Králové 14 31
HK0072 Jakub Svatoš, Zlíčko 11 30
HK0253 Eduard Důbrava, Petrovice 5 30
HK0251 Karolína Imlaufová, Ostroměř 5 30
HK0125 Lukáš Spáčil, Ostrava 5 30

II. LIGA (106. – 159. místo)

HK0159 Miloš Dvořák, Trutnov 11 29
HK0010 Gisela Hlavatá, Náchod 11 29
HK0106 Líba Nyčová, Dolní Branná 11 29
HK0113 Zdena Sůrová, Dolní Branná 11 29
HK0143 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 11 29
HK0097 Libor Kubáněk, Dolní Branná 8 29
HK0099 Jiří Kubáněk, Dolní Branná 8 29
HK0238 Michal Matura, Semily 8 29
HK0051 Oldřich Matys, Nový Bydžov 8 29
HK0157 Karel Havelka, Trutnov 5 29
HK0171 Miloslav Kozák, Hradec Králové 5 29
HK0184 Zdeněk Kříž, Převýšov 5 29
HK0008 Václav Moník, Ráby 5 29
HK0048 Jiří Pípa, Nový Bydžov 5 29
HK0006 Kamil Plecháček, Velké Koloděje 5 29
HK0065 Aneta Rýdlová, Náchod 5 29
HK0095 Jiří Sacher, Dolní Branná 5 29
HK0044 Martin Taichman, Prasek 5 29
HK0187 Václav Tarantík, Smiřice 5 29
HK0149 Klaus Püschel, Trutnov 2 29
HK0085 Jan Sůra, Dolní Branná 2 29
HK0293 Milan Nosek, Solnice 5 28
HK0274 Zdeněk Jón, Trutnov 8 27
HK0249 Ondřej Matura, Libštát 8 27
HK0264 Luděk Drbohlav, Jičín 5 27
HK0254 Jana Šrytrová, Petrovice 5 27
HK0255 Vladimír Racek, Hradec Králové 2 27
HK0205 Jan Bílek, Praskačka 14 26
HK0237 Milan Koleno, Dobruška 11 26
HK0233 František Polák, Jičín 11 26
HK0034 Milada Šrůtková, Dvůr Králové 11 26
HK0194 Jaroslav Jetmar, Hradec Králové 8 26
HK0062 Josef Nevrlý, Nový Bydžov 8 26
HK0103 Jaroslav Nyč, Dolní Branná 8 26
HK0101 Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná 8 26
HK0093 Alfréd Sacher, Dolní Branná 8 26
HK0144 Václav Vaněček st., Houdkovice 8 26
HK0183 Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C. 5 26
HK0226 Jaroslav Gutler, Hradec Králové 5 26
HK0102 Josef Hanuš, Dolní Branná 5 26
HK0036 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové 5 26
HK0019 Petr Hofman, N. Město n. Met. 5 26
HK0121 Otakar Jón, Trutnov 5 26
HK0104 Václav Nyč, Dolní Branná 5 26
HK0092 Miloslav Nykl, Dolní Branná 5 26
HK0064 Vlasta Pácaltová, Kramolna 5 26
HK0081 Milan Řehák, Libotov 5 26
HK0018 Jan Šolc, Machov 5 26
HK0241 Miluše Zhoufová, Konecchlumí 5 26
HK0054 Naďa Zimová, Prasek 5 26
HK0078 Zdeněk Žáček, Úpice 5 26
HK0083 Milan Sůra, Dolní Branná 2 26
HK0244 Robert Zhouf, Konecchlumí 2 26
HK0032 Milan Bitnar, Hronov -1 26

KRAJSKÁ LIGA (160. – 211. místo)

HK0292 Martin Nosek, Solnice 8 25
HK0208 Milan Dušek, Týniště n. O. 8 24
HK0263 Hana Jedličková, Jičín 2 24
HK0270 Lukáš Skrbek, Brdo 2 24
HK0191 Jaroslav Pavel, Hradec Králové 11 23
HK0186 Petr Vacek, Hradec Králové 11 23
HK0011 Sabina Hlavatá, Meziměstí 8 23
HK0204 František Hnik ml., Lužany n. T. 8 23
HK0061 Vlastimil Kout, Nový Bydžov 8 23
HK0134 Alena Slezáková, Dvůr Králové 8 23
HK0122 Soňa Kábrtová, Trutnov 5 23
HK0096 Vladislav Kubáněk, Dolní Branná 5 23
HK0138 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 5 23
HK0063 Miroslav Pácalt, Kramolna 5 23
HK0128 Josefa Suchánková, Potštejn 5 23
HK0236 Miloš Jón, Chomutice 2 23
HK0110 Vlasta Suková, Dolní Branná 2 23
HK0001 Vítězslav Šolc st., Machov 2 23
HK0150 Tomáš Vrbecký, Trutnov 2 23
HK0031 Augustin Šála, Police n. Met. -1 23
HK0166 Tomáš Přibyl, Borohrádek -4 23
HK0268 Helena Vedralová, Brdo 11 21
HK0033 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov 8 21
HK0212 Václav Kameník, Jičín 8 21
HK0278 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 5 21
HK0207 Aleš Kupka, Čánka 2 21
HK0117 Jaroslav Birke, Trutnov 11 20
HK0218 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 11 20
HK0176 Miroslav Špaček, Vlčkovice 11 20
HK0161 Leoš Herout, Trutnov 8 20
HK0098 Janek Kubáněk, Dolní Branná 8 20
HK0074 Miroslav Országh, Mžany 8 20
HK0026 Silvester Polomský, Česká Skalice 8 20
HK0056 Josef Hybner, Poděbrady 5 20
HK0055 Vlasta Hybnerová, Poděbrady 5 20
HK0192 Jiří Kotek, Černilov 5 20
HK0137 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 5 20
HK0016 Petra Nováková, Habřina 5 20
HK0003 Miloš Plecháček ml., Skřivany 5 20
HK0066 Lenka Rýdlová, Náchod 5 20
HK0077 Jiří Říha, Úpice 5 20
HK0084 Petr Sůra, Dolní Branná 5 20
HK0242 Václav Zhouf, Konecchlumí 5 20
HK0049 Eleanor Geletičová, Nový Bydžov 2 20
HK0222 Vladimír Gutler, Dobruška 2 20
HK0164 Jaroslava Hanušová, Lužany n. T. 2 20
HK0239 Tomáš Houška, Jičín 2 20
HK0089 Milena Pitrmanová, Dolní Branná 2 20
HK0091 Martina Tauchmanová, Dolní Branná 2 20
HK0027 Marie Valchařová, Police n. Met. 2 20
HK0067 Petr Kylar, Stárkov -1 20
HK0007 Marie Moníková, Ráby -4 20

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (212. – 265. místo)

HK0179 Pavlína Sejtková, Hradec Králové 11 18
HK0050 Petra Geletičová, Nový Bydžov 8 18
HK0291 Bedřich Šimon, Jičín 8 18
HK0190 Petr Želiezko, Hradec Králové 5 18
HK0198 Luboš Chlad, Kosičky 8 17
HK0059 Jaroslav Novotný, Podoliby 8 17
HK0040 Vlastimil Šustr, Nový Bydžov 8 17
HK0148 Lenka Hurtová, Trutnov 5 17
HK0142 Václav Vaněček ml., Houdkovice 5 17
HK0035 Petra Hlušičková, Dvůr Králové 2 17
HK0202 Roman Machač, Hradec Králové 2 17
HK0105 Jaroslav Střížek, Dolní Branná 2 17
HK0280 Jaroslav Šedivý, Nový Bydžov 0 17
HK0259 Roman Žák, Hradec Králové 0 17
HK0258 Kamila Žáková, Hradec Králové 0 17
HK0114 Zdeněk Korčák, Trutnov -1 17
HK0168 Karel Přibyl, Hradec Králové -1 17
HK0167 Michal Přibyl, Borohrádek -1 17
HK0165 Kateřina Přibylová, Hradec Králové -1 17
HK0153 Marta Suchá, Radvanice -1 17
HK0289 Marie Hanušová, Hradec Králové 2 16
HK0060 Zdeněk Munzar, Podoliby 11 15
HK0295 Pavlína Purmová, Sloupno 11 15
HK0297 Jiřina Vlášková, Nový Bydžov 11 15
HK0298 Fanda Vlášek, Nový Bydžov 8 15
HK0286 Bohumil Pihýr, Librantice 2 15
HK0053 Zlata Joštová, Zdechovice 0 15
HK0023 Jaromír Líska, N. Město n. Met. 0 15
HK0210 Bohumil Rulf, Hradec Králové 0 15
HK0108 Věra Kubáňková, Dolní Branná 11 14
HK0235 Dagmar Poláková, Jičín 11 14
HK0043 Josef Taichman, Prasek 8 14
HK0206 Milada Bílková, Praskačka 5 14
HK0002 Jaroslav Kuchař, Náchod 5 14
HK0005 Miloš Plecháček st., Velké Koloděje 5 14
HK0151 Jaroslav Hůlek, Trutnov 2 14
HK0221 Petr Kain, Dobruška 2 14
HK0090 Radek Tauchman, Dolní Branná 2 14
HK0260 Michal Šulc, Černilov 0 14
HK0115 Marek Birke, Trutnov -1 14
HK0130 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. -1 14
HK0004 Zuzana Plecháčková, Velké Koloděje -1 14
HK0196 Michal Chlad, Kosičky -4 14
HK0272 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 5 13
HK0279 Milena Koblicová, Vamberk -1 13
HK0299 Zdeněk Purma, Křičov 8 12
HK0126 Jaroslav Čížek, Dubenec 5 12
HK0252 Alois Dejl II, Jičín 5 12
HK0154 Jaromír Jedlička, Trutnov 5 12
HK0178 Alena Sejtková, Hradec Králové 5 12
HK0076 Pavel Kejzlar, Úpice 2 12
HK0232 Drahomíra Vacková, Dobruška 0 12
HK0240 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. -1 12
HK0073 Lukáš Svatoš, Zlíčko -4 12

PRALESNÍ LIGA (266. – 299. místo)

HK0080 Miloš Jirsák, Vrchlabí 5 11
HK0088 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná 2 11
HK0294 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice -1 11
HK0038 Pavel Tomšík, Nový Bydžov -1 11
HK0273 Jan Gabrle, Trutnov 2 9
HK0296 Hana Purmová, Sloupno 2 9
HK0071 Radek Svatoš, Zlíčko 2 9
HK0265 Jaromír Jelínek, Jičín -1 9
HK0155 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč 5 8
HK0173 Michal Višňák, Hradec Králové 0 8
HK0046 Petr Voženílek, Lhota p. L. 0 8
HK0256 Kamil Žák, Hradec Králové 0 8
HK0136 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. -1 8
HK0020 Zdena Hofmanová, Černčice -1 8
HK0028 Jaroslav Valchař, Police n. Met. -1 8
HK0200 Pavel Bahník, Třebechovice 2 6
HK0069 Petr Drašnar, Václavice -1 6
HK0300 Renáta Dvořáková, Trutnov 0 5
HK0132 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. -1 5
HK0177 Patrik Špaček, Lochenice 0 4
HK0290 Oldřich Čapek, Jičín 8 3
HK0145 Pavel Vacek, Dobruška 0 3
HK0068 Petr Drašnar, Náchod -1 3
HK0041 Marcel Gabriel, Vinary -7 3
HK0039 Stanislav Vízek, Nový Bydžov 8 2
HK0281 Pavel Konvalinka, Vamberk 2 1
HK0276 Michal Herout, Trutnov 5 0
HK0112 Roman Izák, Opočno 2 -1
HK0209 Pavel Petrů, Hradec Králové 0 -1
HK0123 Lilia Ščerbaková, Opočno -1 -1
HK0231 Miroslav Kracík, Jičín -4 -3
HK0245 Josef Hlaváček, Libunec 0 -4
HK0135 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. -1 -4
HK0180 Zdeněk Sejtko, Hradec Králové 2 -6

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (300. místo)

HK0022 Štěpán Zámečník, N. Město n. Met. 0 -6

Autor: Redakce

1.3.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Hodně rozpačitý vstup do sezóny

Vloupání. Ilustrační foto.

Chatu vyloupil zloděj, zmizely pouze přepravky s chmelovým mokem

Nováček si odvezl šestigólovou nadílku

Náchodsko – Ve fotbalovém Jopeco Okresním přeboru mužů už není celek, který by neprohrál. Posledním mohykánem byla poříčská rezerva, která však v neděli padla na půdě Velké Jesenice.

Lahodný burčák tekl v broumovském klášteře proudem

Broumov - Léto pomalu střídá podzim, a tak sobota 16. září patřila v broumovském benediktinském klášteře tradiční podzimní akci - Klášternímu Burčákobraní.

OBRAZEM: Pivní turisté prošli deset hospod Novoměstskem

Novoměstsko - Jubilejní 40. ročník tradičního pochodu Deset hospod Novoměstskem přilákal v sobotu před pivnici Na Rychtě celkem 162 účastníků.

Právě jsme se narodili - září 2017

Náchodsko - Vítáme nová miminka na Náchodsku. Podívejte se na fotogalerii novorozenců, kteří v přišli na svět v náchodské porodnici v září roku 2017. Šťastným rodičům gratulujeme.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení