Stadion Nový Bydžov – HC Jaroměř 3:2 po prodl. (0:0, 1:0, 1:2 – 1:0). Úvodní dějství zajímavého utkání branku nepřineslo, ta padla až v úvodu druhé třetiny, kdy se hned zkraje prosadil domácí Hlavatý – 1:0. „Ve druhé třetině jsme soupeře přestříleli 16:4 a tu třetinu nakonec prohrajeme 1:0 po gólu z nevinné individuální akce," vrací se ke druhému dějství jaroměřský trenér Pavel Biegl.

V závěru prostřední části byl vyloučen domácí Podzimek a hosté vstupovali do třetí třetiny s výhodou jednoho muže v poli. Čtyři vteřiny před návratem Podzimka zakončuje Petr přečíslení dvou na jednoho, když mu Kocián adresoval ne zrovna povedenou přihrávku, Petr však stačil z bezprostřední blízkosti přehodit beton domácího gólmana – 1:1. Vyrovnání trvalo jen necelých sedm minut. Parádně nabito měl mezi kruhy hostující bek Merkl, po jeho nepovedené ráně se utrhl do brejku „jeho" útočník a mířil přesně mezi Navrátilovy betony – 2:1. Ve třetí třetině hosté stále více stupňovali tlak a tři minuty před koncem jej zužitkoval k vyrovnávací trefě Hrabica.

V prodloužení však přišel faul jaroměřského Světlíka a elitní domácí útok Pomichálek – Kubišta – Muras rozebral hostující trojici a rozhodl o držiteli druhého bodu.

Pavel Biegl, trenér Jaroměře: „Kdybych namaloval bydžovskému brankáři na pupek terč, tak by nám to množství desítek záviděla i Kateřina Emmons. Jinak zápas měl na poměry Krajské ligy vysokou kvalitu a my v něm byli ti, co měli více ze hry."

Sestava Jaroměře: Navrátil – Dostál, Ježík, Merkl, Koblížek, Bujňák, Vaněk – Kocián, Podzimek, Petr – Křepinský, Hrabica, Hamáček – Vejman, Kraus, Světlík. (mr)