VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Luboš Rydrych z Týniště trefil všech deset výsledků

Hradec Králové – Jedenáctým dějstvím pokračovala zimní hokejová Tip liga. Z vítězství se mohl tentokrát radovat LUBOŠ RYDRYCH z Týniště nad Orlicí (start. číslo HK0325). O jeho triumfu rozhodl lepší odhad počtu vstřelených branek v tomto kole.

24.2.2016
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Petr Kraus

Průběžné pořadí po 11. kole

NHL (1. – 9. místo)
HK0083 Amálka Geletičová, Sloupno 14 114
HK0161 Petr Hofman, N. Město n. M. 14 114
HK0054 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové 11 114
HK0044 Silvester Polomský, Česká Skalice 17 111
HK0060 Vlastimil Gabriel, Vinary 14 111
HK0082 Eleonor Geletičová, Sloupno 11 111
HK0130 Bohuš Nosek, Solnice 11 111
HK0350 Jaroslav Suchánek, Potštejn 11 111
HK0340 Eva Zelená, Hradec Králové 11 111

KHL (10. – 18. místo)

HK0279 Martin Firbacher, Chlumec n. C. 5 111
HK0295 Helena Dejlová, Jičín 17 108
HK0048 Jaromír Líska, N. Město n. M. 14 108
HK0290 Michal Matura, Semily 14 108
HK0196 Gert Böhnisch, Mladé Buky 8 108
HK0019 Vladimír Seidel, Velké Poříčí 17 105
HK0307 Zdeňka Sýkorová, Roveň 17 105
HK0245 Vítězslav Schafránek, Radvanice 14 105
HK0013 Sabina Hlavatá, Meziměstí 11 105

EXTRALIGA (19. – 54. místo)

HK0093 Zdeněk Kříž, Převýšov 11 105
HK0345 Miroslav Matuška, Třesovice 11 105
HK0347 Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h. 11 105
HK0351 Josefa Suchánková, Potštejn 11 105
HK0075 Vlastimil Kout, Nový Bydžov 8 105
HK0239 Lukáš Matura, Libštát 8 105
HK0010 Aneta Rýdlová, Náchod 8 105
HK0011 Lenka Rýdlová, Náchod 8 105
HK0174 Erich Kamitz, Chvaleč 5 105
HK0204 Zdeněk Jiránek, Trutnov 11 103
HK0231 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 20 102
HK0173 Jaroslav Birke, Trutnov 17 102
HK0310 Martina Dejlová, Louny 17 102
HK0300 Jan Halčák, Jičín 17 102
HK0302 Tereza Halčáková, Osenice 17 102
HK0301 Kateřina Halčáková, Jičín 17 102
HK0253 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 17 102
HK0303 Zdeněk Munzar, Podoliby 17 102
HK0305 Stanislav Sýkora, Roveň 17 102
HK0229 Jiří Kubáněk, Dolní Branná 14 102
HK0041 Augustin Šála, Police nad Metují 14 102
HK0278 Filip Firbacher, Chlumec n. C. 11 102
HK0341 Roman Hýsek, Hradec Králové 11 102
HK0063 Miloslav Kořínek, Nový Bydžov 11 102
HK0225 Janek Kubáněk, Dolní Branná 11 102
HK0077 Josef Pozler, Podoliby 11 102
HK0071 Pavel Purma, Sloupno 11 102
HK0144 Ludvík Vilím, Hradec Králové 11 102
HK0241 Ludmila Maturová, Libštát 8 102
HK0292 František Polák, Jičín 8 102
HK0057 Pavel Tomšík, Nový Bydžov 8 102
HK0276 Iva Hlaváčová, Chlumec n. C. 5 102
HK0045 Jiří Soukup, Česká Skalice 11 100
HK0296 Iveta Dejlová, Jičín 17 99
HK0299 Lucie Dejlová, Louny 17 99
HK0228 Libor Kubáněk, Dolní Branná 17 99

WSM LIGA (55. – 114. místo)

HK0304 Pavel Ozdin, Osenice 17 99
HK0306 Tereza Ozdinová, Osenice 17 99
HK0012 Vladimír Čejp, Náchod 14 99
HK0141 Ladislav Hanuš, Lužany n. T. 14 99
HK0014 Gisela Hlavatá, Náchod 14 99
HK0190 Marie Holá, Trutnov 11 99
HK0108 Martin Hopko, Sendražice 11 99
HK0291 Jaroslav Patřín, Lužany 11 99
HK0066 Vítězslava Pípová, Nový Bydžov 11 99
HK0037 Vítězslav Šolc, Machov 11 99
HK0004 Miloš Kubík, Hronov 8 99
HK0118 Tomáš Kulhánek, Hradec Králové 8 99
HK0049 Jiří Pelák, Dvůr Králové 8 99
HK0280 Milan Řehák, Libotov 8 99
HK0194 Alena Slezáková, Dvůr Králové 8 99
HK0036 Vítězslav Šolc st., Machov 8 99
HK0181 Zdeněk Kužel ml., Trutnov 5 99
HK0095 Václav Pilnáček, Jaroměř 5 99
HK0034 Jaroslav Valchař st., Police nad Metují 5 99
HK0068 Štefan Kotek, Prasek 11 97
HK0046 Drahomíra Soukupová, Česká Skalice 11 97
HK0298 Lenka Dejlová, Louny 17 96
HK0177 Klaus Püschel, Trutnov 17 96
HK0309 Zdeněk Sýkora, Roveň 17 96
HK0308 Radka Sýkorová, Roveň 17 96
HK0016 Jiří Balcar, Jaroměř 14 96
HK0339 Zdeňka Dusová, Sendražice 14 96
HK0385 Josef Hejhal, Kostelec n. Orl. 14 96
HK0184 Václav Herout, Trutnov 14 96
HK0243 Zdeněk Matura, Libštát 14 96
HK0146 Kateřina Přibylová, Hradec Králové 14 96
HK0244 Marta Suchá, Radvanice 14 96
HK0051 Milada Šrůtková, Dvůr Králové 14 96
HK0007 Pippo Dukla, Náchod 11 96
HK0133 Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové 11 96
HK0198 Karel Havelka, Trutnov 11 96
HK0099 Jan Bílek, Praskačka 8 96
HK0001 Richard Ducháč, Úpice 8 96
HK0002 Jana Ducháčová, Úpice 8 96
HK0125 Ladislav Havránek, Hradec Králové 8 96
HK0159 Josef Hofman, Černčice 8 96
HK0264 Juraj Jirásek, Sněžné 8 96
HK0182 Otakar Jón, Trutnov 8 96
HK0224 Věra Kubáňková, Dolní Branná 8 96
HK0240 Ondřej Matura, Libštát 8 96
HK0038 Petr Šolc, Machov 8 96
HK0090 František Hnik ml., Lužany n. T. 5 96
HK0043 Josef Matha, Červ. Kostelec 5 96
HK0199 Zdena Pivková, Trutnov 2 96
HK0294 Alois Dejl, Jičín 17 95
HK0357 Jakub Svatoš, Zlíčko 14 94
HK0110 Luboš Radoň, Blešno 11 94
HK0353 Pavel Holý, Trutnov 8 94
HK0297 Martin Dejl, Louny 17 93
HK0183 Leoš Herout, Trutnov 14 93
HK0165 Petr Holý, Trutnov 14 93
HK0252 Jiří Pešek, Hradec Králové 14 93
HK0131 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Králové 11 93
HK0052 Petra Hlušičková, Dvůr Králové 11 93
HK0076 Oldřich Matys, Nový Bydžov 11 93

II. LIGA (115. – 180. místo)

HK0168 Eva Pichová, Trutnov 11 93
HK0067 Zuzana Pípová, Nový Bydžov 11 93
HK0265 Miloš Šenkýř, Dobruška 11 93
HK0069 Petra Geletičová, Sloupno 8 93
HK0132 Jan Hanuš, Hradec Králové 8 93
HK0186 Zdeněk Hůlek, Trutnov 8 93
HK0203 Jaroslav Hůlek, Trutnov 8 93
HK0201 Karel Kábrt, Trutnov 8 93
HK0116 Petr Koza, Hradec Králové 8 93
HK0115 Jana Kozová, Hradec Králové 8 93
HK0256 Martin Nosek, Solnice 8 93
HK0008 Miroslav Pácalt, Kramolna 8 93
HK0009 Vlasta Pácaltová, Kramolna 8 93
HK0333 Bohumil Rulf, Hradec Králové 8 93
HK0039 Jan Šolc, Machov 8 93
HK0078 Josef Nevrlý, Nový Bydžov 11 91
HK0285 Romana Skrbková, Brdo 11 91
HK0176 Lenka Hurtová, Trutnov 17 90
HK0005 Petr Drašnar, Václavice 14 90
HK0109 Ivan Dušek, Hradec Králové 14 90
HK0383 Tomáš Klicpera, Otovice 14 90
HK0081 Zdeněk Munzar, Podoliby 14 90
HK0330 Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Králové 14 90
HK0061 Marcela Gabrielová, Vinary 11 90
HK0202 Soňa Kábrtová, Trutnov 11 90
HK0072 Dana Přibylová, Nový Bydžov 11 90
HK0064 Radek Zima, Prasek 11 90
HK0156 Monika Hádková, Hradec Králové 8 90
HK0360 Marie Hanušová, Hradec Králové 8 90
HK0053 Vlastimil Hlušička ml., Dvůr Králové 8 90
HK0336 Jiří Kotek, Černilov 8 90
HK0119 Jan Kulhánek, Hradec Králové 8 90
HK0089 Dana Machačová, Hradec Králové 8 90
HK0080 Jaroslav Novotný, Podoliby 8 90
HK0101 Renata Chladová, Kosičky 5 90
HK0191 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice 5 90
HK0331 Marcela Sehnoutková, Hradec Králové 5 90
HK0140 Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby 2 90
HK0266 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 8 88
HK0251 Milan Dušek, Týniště n. O. 8 88
HK0127 David Havránek, Hradec Králové 14 87
HK0079 Pavel Brett, Králíky 11 87
HK0138 František Dušek, Holohlavy 11 87
HK0187 Naďa Hůlková, Trutnov 11 87
HK0262 Milan Koty, České Meziříčí 11 87
HK0220 Alfred Sacher, Dolní Branná 11 87
HK0372 Jan Zirm, Vrchlabí 11 87
HK0098 Milada Bílková, Praskačka 8 87
HK0213 Libor Čvančara, Dolní Branná 8 87
HK0091 František Hnik st., Lužany n. T. 8 87
HK0160 Zdena Hofmanová, Černčice 8 87
HK0246 Bořek Krejčí, Solnice 8 87
HK0287 Zdeněk Maxmilián, Jeřice 8 87
HK0210 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 5 87
HK0117 Jaroslav Novotný, Hradec Králové 5 87
HK0150 Václav Tarantík st., Smiřice 2 87
HK0337 Petr Vacek, Hradec Králové 14 85
HK0124 Vladimír Racek, Hradec Králové 11 85
HK0149 Karel Přibyl, Hradec Králové 14 84
HK0047 Štěpán Zámečník, N. Město n. M. 14 84
HK0192 Hynek Brázda, Trutnov 11 84
HK0368 Vlasta Hybnerová, Poděbrady 11 84
HK0352 Jaroslav Kuchař, Náchod 11 84
HK0214 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná 11 84
HK0074 Olina Pozlerová, Podoliby 11 84
HK0349 Jaroslav Suchánek, Choceň 11 84

KRAJSKÁ LIGA (181. – 306. místo)

HK0248 Robert Sůra, Dolní Branná 11 84
HK0017 Milan Bitnar, Hronov 8 84
HK0197 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky 8 84
HK0232 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná 8 84
HK0042 Jaroslava Mathová, Červ. Kostelec 8 84
HK0040 Petra Nováková, Habřina 8 84
HK0215 Miloslav Nykl, Dolní Branná 8 84
HK0378 Hana Pitrmucová, Dolní Branná 8 84
HK0216 Radek Tauchmann, Dolní Branná 8 84
HK0179 Tomáš Vrbecký, Trutnov 8 84
HK0315 Stanislav Kozák, Železnice 5 84
HK0003 Jiří Říha, Úpice 5 84
HK0343 Pavlína Sejtková, Hradec Králové 11 83
HK0325 Luboš Rydrych, Týniště n. O. 20 82
HK0169 Darek Zieminski, Trutnov 14 82
HK0065 Lenka Hlaváčková, Nový Bydžov 11 82
HK0363 Petr Mašek, Čeperka 11 82
HK0111 Jan Radoň, Blešno 11 82
HK0263 Bohuslav Šolín, Val 5 82
HK0249 Pavel Bahník, Třebechovice p. O. 2 82
HK0028 Josef Čepelka, Velké Poříčí 0 82
HK0020 Josef Čermák, Velké Poříčí 0 82
HK0137 Miloslav Bednařík, Hradec Králové 14 81
HK0128 Nikola Tvrdková, Hradec Králové 14 81
HK0123 Vlastimil Urban, Hradec Králové 14 81
HK0365 Marcel Gabriel, Vinary 11 81
HK0233 Josef Hanuš, Dolní Branná 11 81
HK0050 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové 11 81
HK0143 Pavel Jaroslav, Hradec Králové 11 81
HK0178 Milena Püschelová, Trutnov 11 81
HK0152 Blanka Tarantíková, Smiřice 11 81
HK0059 Eduard Důbrava, Petrovice 8 81
HK0195 Libor Slezák, Dvůr Králové 8 81
HK0270 Milan Koleno, Dobruška 5 81
HK0293 Dagmar Poláková, Jičín 5 81
HK0332 Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Králové 5 81
HK0209 Milan Sůra, Dolní Branná 5 81
HK0316 František Lachman, Jičín -1 81
HK0356 Lukáš Svatoš, Zlíčko 14 79
HK0282 Otakar Fendrych, Brdo 11 79
HK0391 Petr Mikas, Nový Bydžov 11 79
HK0085 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 11 79
HK0250 Aleš Kupka, Čánka 8 79
HK0121 Jitka Štemberová, Hradec Králové 8 79
HK0366 Josef Hybner, Poděbrady 0 79
HK0021 Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí 0 79
HK0073 Jiří Pípa, Nový Bydžov 0 79
HK0100 Luboš Chlad, Kosičky 14 78
HK0087 Daniel Machač, Hradec Králové 14 78
HK0384 Zdeněk Žáček, Úpice 14 78
HK0348 Lukáš Spáčil, Ostrava 11 78
HK0212 Jan Sůra, Dolní Branná 11 78
HK0289 František Vycpálek, Milíčeves 11 78
HK0153 Michal Kozák, Hradec Králové 8 78
HK0189 Romana Krulišová, Trutnov 8 78
HK0162 Radka Novotná, Černčice 8 78
HK0122 Miroslav Országh, Nechanice 8 78
HK0055 Miloš Plecháček, Skřivany 8 78
HK0151 Václav Tarantík ml., Smiřice 8 78
HK0277 Ladislav Firbacher, Chlumec n. C. 5 78
HK0271 Roman Izák, Opočno 5 78
HK0193 Petr Slezák, Dvůr Králové 5 78
HK0114 Lenka Taichmanová, Prasek 5 78
HK0058 Stanislav Vízek, Nový Bydžov -1 78
HK0107 Kamil Žák, Hradec Králové 0 77
HK0286 Helena Fendrychová, Brdo 14 76
HK0120 Jan Štembera, Hradec Králové 14 76
HK0367 Alois Dejl II, Jičín 11 76
HK0387 Vojtěch Doležal, Chlumec n. C. 11 76
HK0355 Radek Svatoš, Zlíčko 5 76
HK0023 Hana Nejedlá, Velké Poříčí 0 76
HK0219 Milena Pitrmanová, Dolní Branná 14 75
HK0126 Michal Tvrdek, Hradec Králové 14 75
HK0374 Jan Gabrle, Trutnov 11 75
HK0226 Vladislav Kubáněk, Dolní Branná 11 75
HK0364 Jana Šrytrová, Petrovice 11 75
HK0102 Michal Chlad, Kosičky 5 75
HK0094 Vojtěch Kříž, Převýšov 5 75
HK0313 Václav Kameník, Jičín 0 74
HK0106 Roman Žák, Hradec Králové 0 74
HK0288 Josef Kotnik, Chyjice 14 73
HK0388 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 11 73
HK0275 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 11 73
HK0390 Miroslav Buřič st., Chlumec n. C. 8 73
HK0027 Jaromír Jirman, Velké Poříčí 0 73
HK0188 Tomáš Kruliš, Trutnov 14 72
HK0015 Josef Kotyška, Nový Hrádek 11 72
HK0154 Miloslava Kozáková, Hradec Králové 8 72
HK0346 Dagmar Krejčová, Nový Bydžov 8 72
HK0255 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 8 72
HK0230 Martina Tauchmannová, Dolní Branná 8 72
HK0171 Zdeněk Korčák, Trutnov 5 72
HK0155 Miloslav Kozák, Hradec Králové 5 72
HK0211 Petr Sůra, Dolní Branná 5 72
HK0018 Petr Kylar, Stárkov 0 71
HK0084 Renata Munzarová, Sloupno 0 71
HK0274 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 14 70
HK0320 Jiří Samek, Týniště n. O. 14 70
HK0237 Lenka Hubková, Parbubice 11 70
HK0354 Miroslav Mohet, Dvůr Králové 11 70
HK0172 Petr Stierand, Malé Svatoňovice 8 70
HK0359 Mirek Ducháč, Mladá Boleslav 2 70
HK0022 Lenka Kubečková, Velké Poříčí 0 70
HK0103 Radek Chlad, Kosičky 8 69
HK0218 Zdena Sůrová, Dolní Branná 8 69
HK0136 Jaroslav Jetmar, Hradec Králové 5 69
HK0147 Tomáš Přibyl, Borohrádek 5 69
HK0006 Petr Drašnar, Náchod 2 69
HK0145 Lenka Přibylová, Hradec Králové -1 69
HK0399 Věra Mikasová, Nový Bydžov 11 68
HK0236 Jitka Čížková, Dubenec 11 67
HK0327 Martin Izák, Jaroměř 11 67
HK0311 Miroslav Kracík, Jičín 8 67
HK0283 Lukáš Skrbek, Brdo 8 67
HK0284 Helena Skrbková, Brdo 5 67
HK0223 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 2 67
HK0329 Jindřich Vondráček, Třebechovice 2 67
HK0371 Pavel Marek, Rychnov n. K. 0 67
HK0025 Jaroslav Nývlt, Velké Poříčí 0 67
HK0139 Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby 0 67
HK0024 R+D Zvoníčkovi, Velké Poříčí 0 67
HK0166 Josef Pich, Trutnov 17 66
HK0097 Karel Kindl, Třebechovice 14 66
HK0338 Jaroslav Brzák, Hradec Králové 8 66
HK0369 Martin Hrudík, Dobruška 8 66
HK0377 Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná 8 66

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (307. – 371. místo)

HK0222 Jiří Sacher, Vrchlabí 8 66
HK0113 Josef Taichman, Prasek 5 66
HK0112 Martin Taichman, Prasek 5 66
HK0400 Naďa Zimová, Prasek 11 65
HK0344 Zdeněk Sejtko, Hradec Králové 8 65
HK0318 Jiří Daříček, Semechnice 11 64
HK0389 Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C. 8 64
HK0227 Libor Hladík, Nový Hrádek 8 64
HK0261 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 8 64
HK0259 Michaela Křepelová, Rychnov n. K. 5 64
HK0217 Jitka Márynková, Dolní Branná 5 64
HK0358 Jana Svatošová, Zlíčko 5 64
HK0334 Jaroslav Trojan, Hradec Králové 5 64
HK0029 Jiří Krista, Hronov 0 64
HK0342 Alena Sejtková, Hradec Králové 0 64
HK0386 Pavel Konvalinka, Vamberk 11 63
HK0221 Jaroslava Sacherová, Dolní Branná 11 63
HK0056 Zdena Čermáková, Skřivany 5 63
HK0375 Antonín Nedvědil, Dolní Branná 5 63
HK0376 Jaroslav Střížek, Dolní Branná 5 63
HK0129 Zdena Havránková, Hradec Králové 2 63
HK0070 František Vlášek, Nový Bydžov 11 62
HK0134 Oldřich Turek, Hradec Králové 2 62
HK0267 Pavel Vacek, Dobruška 14 61
HK0396 Johana Hanušová, Hradec Králové 8 61
HK0321 Radek Sejtko, Hradec Králové 8 61
HK0205 Martin Gajdoš, Žacléř 0 61
HK0370 Pavel Marek, Javornice 0 61
HK0170 Jaroslav Osowiecki, Žacléř 8 60
HK0234 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 8 60
HK0380 Vlasta Suková, Dolní Branná 8 60
HK0247 Stanislava Krejčová, Solnice 5 60
HK0397 Miroslav Mohet ml., Dvůr Králové 14 59
HK0026 Ivoš Dius, Velké Poříčí 0 59
HK0104 Monika Žáková, Hradec Králové 0 59
HK0235 Jaroslav Čížek, Dubenec 5 58
HK0281 Pavel Žák, Předměřice 5 58
HK0088 Roman Machač, Hradec Králové -1 58
HK0200 Kurt Püschel, Žacléř 14 57
HK0379 Jana Kotyková, Dolní Branná 5 57
HK0148 Michal Přibyl, Borohrádek 2 57
HK0157 Miroslav Špaček, Vlčkovice 0 57
HK0394 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 11 56
HK0326 Aleš Hojer, Hradec Králové 14 55
HK0260 Václav Vaněček ml., Houdkovice 5 55
HK0180 Miloš Jirsák, Vrchlabí 2 55
HK0142 Jaroslava Hanušová, Lužany n. T. 8 54
HK0092 Miroslav Rys, Klamoš 0 54
HK0312 Oldřich Čapek, Jičín 0 53
HK0105 Kamila Žáková, Hradec Králové 0 53
HK0257 Josef Plachetka, Houdkovice 14 52
HK0322 Petr Jedlička, Hradec Králové 5 52
HK0206 Karel Kratochvíl, Trutnov 11 51
HK0185 Michal Herout, Trutnov 8 51
HK0238 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 8 51
HK0258 Václav Vaněček st., Houdkovice 2 51
HK0269 Petr Kain, Dobruška 8 49
HK0395 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 14 47
HK0382 Karel Šulc, Lužany 0 47
HK0361 Jan Hanuš ml., Hradec Králové 5 45
HK0086 Pavel Sviták, Hradec Králové 5 45
HK0035 Jaroslav Valchař, Police nad Metují 2 45
HK0335 Petr Želiezko, Hradec Králové 2 45
HK0381 Milan Lustig, Jičín 0 45
HK0398 Bedřich Šimon, Popovice 0 45

AMATÉŘI (372. – 390. místo)

HK0323 Martin Hruška, Hradec Králové 8 43
HK0135 Václav Kuchař, Hradec Králové 11 42
HK0314 Zdeněk Bajer, Jičín 0 42
HK0272 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 0 42
HK0175 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč 2 39
HK0242 Lukáš Žid, Semechnice 0 39
HK0167 Marek Birke, Trutnov -1 39
HK0158 Patrik Špaček, Lochenice 0 38
HK0096 Josef Dvořák, Třebechovice 8 37
HK0392 Pavel Kejzlar, Úpice 5 37
HK0319 Milan Toušek, Týniště n. O. -1 37
HK0317 Jaromír Jelínek, Jičín 5 36
HK0273 Libuše Dostálková, Rychnov n. K. 0 36
HK0268 Lilia Ščerbaková, Opočno -1 27
HK0328 Tibor Platinský, Kr. Lhota 14 25
HK0362 Anna-Marie Hanušová, Hradec Králové 2 24
HK0032 Marek Lokvenc, Velké Poříčí 0 24
HK0324 Vladimír Šťastný, Hradec Králové -1 22
HK0062 Karel Dušek, Prasek 0 18

ALESPOŇ TO ZKUSILI (391. – 401. místo)

HK0033 Michal Lokvenc, Velké Poříčí 0 18
HK0031 Míša Lokvenc, Velké Poříčí 0 15
HK0393 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 11 14
HK0030 Renata Hrubá, Velké Poříčí 0 12
HK0254 Pavel Nosek, Solnice 0 9
HK0401 Zlata Joštová, Zdechovice 8 8
HK0373 Petra Kosařová, Trutnov 0 5
HK0208 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 0 3
HK0163 Josef Kadeřábek, Jaroměř 0 3
HK0164 Věra Kadeřábková, Jaroměř 0 3
HK0207 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. 0 0

Výsledky zápasů 11. kola
1.  Plzeň – Hradec Králové ⋌ 6:2 1
2.  Pardubice – Olomouc 0:3⋌2
3.  Vrchlabí – Klatovy ⋌⋌⋌ 4:3⋌ 1
4.  Kobra Praha – Trutnov 4:1 1
5.  Dvůr Králové – Nová Paka 6:1⋌1
6.  Náchod – Nový Bydžov 8:2⋌1
7.  Opočno – Třebechovice 4:3⋌1
8.  Hronov – Nové Město nad Metují 7:3⋌1
9.  Semechnice – Skuteč 1:5⋌2
10.  Lanškroun – Třebechovice B 9:5⋌1
Supertrefa: V deseti zápasech padlo celkem 77 branek.

Autor: Redakce

24.2.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Dorost si prožil poločas hrůzy

Ilustrační fotografie.

Lékaři: Lidé podceňují očkování proti klíšťové encefalitidě

Boj o život kočky dopadl dobře, hasiči zachránili nešťastnou Mařenu

Česká Skalice - Na zdejší poměry velmi raritní výjezd absolvovali v pondělí odpoledne českoskaličtí dobrovolní hasiči. Záchrana z výšky se totiž v České Skalici nekoná příliš často.

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy. 

Střelným prachem se na úvod šetřilo jen ve Velichovkách

Náchodsko - Fotbalový Jopeco Okresní přebor mužů má za sebou úvodní mistrovské kolo.

Právě jsme se narodili - srpen 2017

Náchodsko - Vítáme nová miminka na Náchodsku. Podívejte se na fotogalerii novorozenců, kteří v přišli na svět v náchodské porodnici v srpnu roku 2017. Šťastným rodičům gratulujeme.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení