VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tambora bere Nosek, v čele je dvojice hráčů

Královéhradecko – Vítězem šestého kola Hokejové Tip ligy se stal BOHUŠ NOSEK ze Solnice (startovní číslo HK0283).

22.2.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Miloslav Knap

O vítězství tipéra ze Solnice rozhodla až lépe mířená Supertrefa (60 branek), neboť na jedenáct bodů dosáhlo v šestém kole kromě Bohuše Noska ještě dalších třináct hráčů.

Šesté kolo rovněž zamíchalo pořadím v popředí výsledkové listiny. V ní se nyní na čele vyhřívá dvojice Petra Kosařová (Trutnov) a Jan Vedral (Brdo). S minimální jednobodovou ztrátou jim však dýchá na záda dvojice dam – Renáta Hostínová (Dolní Branná) a Zdena Čermáková (Skřivany).

Průběžné pořadí po 6. kole

NHL (1. – 10. místo)
HK0275 Petra Kosařová, Trutnov 8 40
HK0271 Jan Vedral, Brdo 2 40
HK0107 Renáta Hostínová, Dolní Branná 11 39
HK0009 Zdena Čermáková, Skřivany 2 39
HK0250 Lukáš Matura, Libštát 8 37
HK0100 Hana Pitrmucová, Dolní Branná 11 36
HK0015 Vítězslav Šolc, Machov 5 36
HK0029 Jiřina Brožová, Česká Skalice 2 36
HK0141 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 2 36
HK0045 Lenka Taichmanová, Prasek 2 36

KHL (11. – 39. místo)
HK0285 Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové 11 34
HK0277 Milena Püschelová, Trutnov 5 34
HK0075 Richartd Ducháč, Úpice 11 33
HK0169 Michal Kozák, Hradec Králové 11 33
HK0133 Petr Slezák, Dvůr Králové 11 33
HK0127 Jaroslav Suchánek, Choceň 11 33
HK0094 Jaroslava Sacherová, Dolní Branná 8 33
HK0215 Zdenka Sýkorová, Roveň 8 33
HK0140 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 5 33
HK0042 Vlastimil Gabriel, Vinary 5 33
HK0116 Pavel Holý, Trutnov 5 33
HK0118 Romana Krulišová, Trutnov 5 33
HK0185 Vojtěch Kříž, Převýšov 2 33
HK0257 Monika Žáková, Hradec Králové 0 32
HK0213 Miloslav Dejl, Liberec 11 30
HK0175 Zdeňka Dusová, Sendražice 8 30
HK0014 Miroslav Matuška, Třesovice 8 30
HK0199 Václav Polívka, Hradec Králové 8 30
HK0189 Václav Tarantík ml., Smiřice 8 30
HK0193 Jiří Balcar, Jaroměř 5 30
HK0227 Martin Dejl, Louny 5 30
HK0228 Iveta Dejlová, Jičín 5 30
HK0111 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná 5 30
HK0021 Josef Hofman, Černčice 5 30
HK0147 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice 5 30
HK0013 Josef Kotyška, Nový Hrádek 2 30
HK0243 Pavel Marek, Javornice 2 30
HK0188 Blanka Tarantíková, Smiřice 2 30
HK0197 Renata Chladová, Kosičky -1 30

EXTRALIGA (40. – 67. místo)
HK0283 Bohuš Nosek, Solnice 11 28
HK0146 Zdeněk Jiránek, Volanov 5 28
HK0247 Zdeněk Matura, Libštát 5 28
HK0248 Ludmila Maturová, Libštát 5 28
HK0269 Otakar Fendrych, Brdo 2 28
HK0032 Milan Bitnar, Hronov 8 27
HK0174 Jaroslav Brzák, Hradec Králové 8 27
HK0217 Kateřina Halčáková, Jičín 8 27
HK0170 Miloslava Kozáková, Hradec Králové 8 27
HK0139 Jaromír Novotný, Olešnice v O. h. 8 27
HK0149 Klaus Püschel, Trutnov 8 27
HK0017 Petr Šolc, Machov 8 27
HK0079 Jan Zirm, Vrchlabí 8 27
HK0182 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 5 27
HK0195 Radek Chlad, Kosičky 5 27
HK0124 Karel Kábrt, Trutnov 5 27
HK0070 Miloš Kubík, Hronov 5 27
HK0109 Jitka Márynková, Dolní Branná 5 27
HK0058 Josef Pozler, Podoliby 5 27
HK0166 Tomáš Přibyl, Borohrádek 5 27
HK0234 Miloš Šenkýř, Dobruška 5 27
HK0086 Libor Čvančara, Dolní Branná 2 27
HK0224 Lucie Dejlová, Louny 2 27
HK0229 Martin Sosna, Dobruška 2 27
HK0025 Jiří Soukup, Česká Skalice 2 27
HK0087 Eva Šimůnková, Dolní Branná 2 27
HK0085 Jan Sůra, Dolní Branná -1 27
HK0288 Monika Hádková, Hradec Králové 11 26

WSM LIGA (68. – 110. místo)
HK0284 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Králové 8 25
HK0251 Karolína Imlaufová, Ostroměř 8 25
HK0261 Milan Kotyška, České Meziříčí 8 25
HK0255 Vladimír Racek, Hradec Králové 8 25
HK0125 Lukáš Spáčil, Ostrava 5 25
HK0253 Eduard Důbrava, Petrovice 2 25
HK0267 Radka Sýkorová, Roveň 2 25
HK0171 Miloslav Kozák, Hradec Králové 11 24
HK0244 Robert Zhouf, Konecchlumí 11 24
HK0119 Marie Holá, Trutnov 8 24
HK0037 Jiří Pelák, Dvůr Králové 8 24
HK0052 Pavel Purma, Sloupno 8 24
HK0129 Jaroslav Suchánek, Potštejn 8 24
HK0211 Alois Dejl, Jičín 5 24
HK0047 Amálka Geletičová, Nový Bydžov 5 24
HK0157 Karel Havelka, Trutnov 5 24
HK0172 Roman Hýsek, Hradec Králové 5 24
HK0162 Tomáš Kruliš, Trutnov 5 24
HK0007 Marie Moníková, Ráby 5 24
HK0201 Jiří Pešek, Hradec Králové 5 24
HK0158 Zdena Pivková, Trutnov 5 24
HK0057 Olina Pozlerová, Podoliby 5 24
HK0083 Milan Sůra, Dolní Branná 5 24
HK0031 Augustin Šála, Police n. Met. 5 24
HK0044 Martin Taichman, Prasek 5 24
HK0181 Miroslav Buřič st., Chlumec n. C. 2 24
HK0230 Helena Dejlová, Jičín 2 24
HK0219 Jan Halčák, Osenice 2 24
HK0184 Zdeněk Kříž, Převýšov 2 24
HK0008 Václav Moník, Ráby 2 24
HK0220 Zdeněk Munzar, Podoliby 2 24
HK0048 Jiří Pípa, Nový Bydžov 2 24
HK0065 Aneta Rýdlová, Náchod 2 24
HK0024 Drahomíra Soukupová, Česká Skalice 2 24
HK0214 Stanislav Sýkora, Roveň 2 24
HK0030 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové 2 24
HK0225 Lenka Dejlová, Louny -1 24
HK0223 Martina Dejlová, Louny -1 24
HK0095 Jiří Sacher, Dolní Branná -1 24
HK0187 Václav Tarantík, Smiřice -1 24
HK0006 Kamil Plecháček, Velké Koloděje -4 24
HK0293 Milan Nosek, Solnice 5 23
HK0282 Bohuslav Šolín, Val 2 23

II. LIGA (111. – 153. místo)
HK0131 Jitka Čížková, Dubenec 8 22
HK0120 Lenka Hrbková, Pardubice 8 22
HK0270 Lukáš Skrbek, Brdo 5 22
HK0254 Jana Šrytrová, Petrovice 5 22
HK0264 Luděk Drbohlav, Jičín 2 22
HK0263 Hana Jedličková, Jičín 2 22
HK0266 Zdeněk Sýkora, Roveň 2 22
HK0262 Milan Kotyška st., České Meziříčí -1 22
HK0150 Tomáš Vrbecký, Trutnov 11 21
HK0160 Václav Herout, Trutnov 8 21
HK0019 Petr Hofman, N. Město n. Met. 8 21
HK0104 Václav Nyč, Dolní Branná 8 21
HK0081 Milan Řehák, Libotov 8 21
HK0110 Vlasta Suková, Dolní Branná 8 21
HK0001 Vítězslav Šolc st., Machov 8 21
HK0241 Miluše Zhoufová, Konecchlumí 8 21
HK0078 Zdeněk Žáček, Úpice 8 21
HK0012 Vladimír Čejp, Náchod 5 21
HK0163 Ladislav Hanuš, Lužany n. T. 5 21
HK0236 Miloš Jón, Chomutice 5 21
HK0097 Libor Kubáněk, Dolní Branná 5 21
HK0099 Jiří Kubáněk, Dolní Branná 5 21
HK0067 Petr Kylar, Stárkov 5 21
HK0246 Pavel Marek, Rychnov n. K. 5 21
HK0238 Michal Matura, Semily 5 21
HK0064 Vlasta Pácaltová, Kramolna 5 21
HK0226 Jaroslav Gutler, Hradec Králové 2 21
HK0102 Josef Hanuš, Dolní Branná 2 21
HK0203 František Hnik st., Lužany n. T. 2 21
HK0121 Otakar Jón, Trutnov 2 21
HK0156 Erich Kamitz, Chvaleč 2 21
HK0051 Oldřich Matys, Nový Bydžov 2 21
HK0092 Miloslav Nykl, Dolní Branná 2 21
HK0082 Robert Sůra, Dolní Branná 2 21
HK0018 Jan Šolc, Machov 2 21
HK0054 Naďa Zimová, Prasek 2 21
HK0183 Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C. -1 21
HK0036 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové -1 21
HK0152 Víťa Schafránek, Radvanice -1 21
HK0072 Jakub Svatoš, Zlíčko 11 19
HK0274 Zdeněk Jón, Trutnov 8 19
HK0249 Ondřej Matura, Libštát 2 19
HK0207 Aleš Kupka, Čánka 0 19

KRAJSKÁ LIGA (154. – 217. místo)
HK0222 Vladimír Gutler, Dobruška 8 18
HK0194 Jaroslav Jetmar, Hradec Králové 8 18
HK0122 Soňa Kábrtová, Trutnov 8 18
HK0089 Milena Pitrmanová, Dolní Branná 8 18
HK0113 Zdena Sůrová, Dolní Branná 8 18
HK0144 Václav Vaněček st., Houdkovice 8 18
HK0159 Miloš Dvořák, Trutnov 5 18
HK0010 Gisela Hlavatá, Náchod 5 18
HK0138 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 5 18
HK0063 Miroslav Pácalt, Kramolna 5 18
HK0093 Alfréd Sacher, Dolní Branná 5 18
HK0049 Eleanor Geletičová, Nový Bydžov 2 18
HK0216 Tereza Halčáková, Osenice 2 18
HK0164 Jaroslava Hanušová, Lužany n. T. 2 18
HK0239 Tomáš Houška, Jičín 2 18
HK0096 Vladislav Kubáněk, Dolní Branná 2 18
HK0103 Jaroslav Nyč, Dolní Branná 2 18
HK0106 Líba Nyčová, Dolní Branná 2 18
HK0101 Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná 2 18
HK0168 Karel Přibyl, Hradec Králové 2 18
HK0153 Marta Suchá, Radvanice 2 18
HK0128 Josefa Suchánková, Potštejn 2 18
HK0027 Marie Valchařová, Police n. Met. 2 18
HK0196 Michal Chlad, Kosičky -1 18
HK0114 Zdeněk Korčák, Trutnov -1 18
HK0062 Josef Nevrlý, Nový Bydžov -1 18
HK0167 Michal Přibyl, Borohrádek -1 18
HK0165 Kateřina Přibylová, Hradec Králové -1 18
HK0091 Martina Tauchmanová, Dolní Branná -1 18
HK0143 Kateřina Vaněčková, Houdkovice -1 18
HK0287 Jan Hanuš, Hradec Králové 8 17
HK0280 Jaroslav Šedivý, Nový Bydžov 2 17
HK0259 Roman Žák, Hradec Králové 0 17
HK0258 Kamila Žáková, Hradec Králové 0 17
HK0292 Martin Nosek, Solnice -1 17
HK0073 Lukáš Svatoš, Zlíčko 2 16
HK0208 Milan Dušek, Týniště n. O. 0 16
HK0278 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. -1 16
HK0084 Petr Sůra, Dolní Branná 8 15
HK0011 Sabina Hlavatá, Meziměstí 5 15
HK0204 František Hnik ml., Lužany n. T. 5 15
HK0055 Vlasta Hybnerová, Poděbrady 5 15
HK0192 Jiří Kotek, Černilov 5 15
HK0137 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 5 15
HK0023 Jaromír Líska, N. Město n. Met. 5 15
HK0003 Miloš Plecháček ml., Skřivany 5 15
HK0004 Zuzana Plecháčková, Velké Koloděje 5 15
HK0233 František Polák, Jičín 5 15
HK0077 Jiří Říha, Úpice 5 15
HK0105 Jaroslav Střížek, Dolní Branná 5 15
HK0130 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 2 15
HK0035 Petra Hlušičková, Dvůr Králové 2 15
HK0016 Petra Nováková, Habřina 2 15
HK0066 Lenka Rýdlová, Náchod 2 15
HK0134 Alena Slezáková, Dvůr Králové 2 15
HK0034 Milada Šrůtková, Dvůr Králové 2 15
HK0242 Václav Zhouf, Konecchlumí 2 15
HK0115 Marek Birke, Trutnov -1 15
HK0056 Josef Hybner, Poděbrady -1 15
HK0053 Zlata Joštová, Zdechovice -1 15
HK0237 Milan Koleno, Dobruška -1 15
HK0061 Vlastimil Kout, Nový Bydžov -1 15
HK0210 Bohumil Rulf, Hradec Králové -1 15
HK0202 Roman Machač, Hradec Králové -7 15

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (218. – 263. místo)
HK0289 Marie Hanušová, Hradec Králové 5 14
HK0279 Milena Koblicová, Vamberk 0 14
HK0260 Michal Šulc, Černilov 0 14
HK0240 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 5 13
HK0286 Bohumil Pihýr, Librantice 5 13
HK0190 Petr Želiezko, Hradec Králové 5 13
HK0033 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov 2 13
HK0212 Václav Kameník, Jičín 0 13
HK0026 Silvester Polomský, Česká Skalice 8 12
HK0221 Petr Kain, Dobruška 5 12
HK0098 Janek Kubáněk, Dolní Branná 5 12
HK0191 Jaroslav Pavel, Hradec Králové 5 12
HK0205 Jan Bílek, Praskačka 2 12
HK0294 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 2 12
HK0161 Leoš Herout, Trutnov 2 12
HK0151 Jaroslav Hůlek, Trutnov 2 12
HK0090 Radek Tauchman, Dolní Branná 2 12
HK0186 Petr Vacek, Hradec Králové 2 12
HK0232 Drahomíra Vacková, Dobruška 2 12
HK0142 Václav Vaněček ml., Houdkovice 2 12
HK0148 Lenka Hurtová, Trutnov -1 12
HK0074 Miroslav Országh, Mžany -1 12
HK0038 Pavel Tomšík, Nový Bydžov -4 12
HK0050 Petra Geletičová, Nový Bydžov 5 10
HK0268 Helena Vedralová, Brdo 5 10
HK0041 Marcel Gabriel, Vinary 0 10
HK0291 Bedřich Šimon, Jičín 0 10
HK0265 Jaromír Jelínek, Jičín -1 10
HK0076 Pavel Kejzlar, Úpice -1 10
HK0198 Luboš Chlad, Kosičky 8 9
HK0117 Jaroslav Birke, Trutnov 5 9
HK0005 Miloš Plecháček st., Velké Koloděje 5 9
HK0218 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 2 9
HK0020 Zdena Hofmanová, Černčice 2 9
HK0002 Jaroslav Kuchař, Náchod 2 9
HK0088 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná 2 9
HK0040 Vlastimil Šustr, Nový Bydžov 2 9
HK0028 Jaroslav Valchař, Police n. Met. 2 9
HK0206 Milada Bílková, Praskačka -1 9
HK0136 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. -1 9
HK0059 Jaroslav Novotný, Podoliby -1 9
HK0176 Miroslav Špaček, Vlčkovice -1 9
HK0272 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 5 8
HK0173 Michal Višňák, Hradec Králové 0 8
HK0046 Petr Voženílek, Lhota p. L. 0 8
HK0256 Kamil Žák, Hradec Králové 0 8

PRALESNÍ LIGA (264. – 300. místo)
HK0126 Jaroslav Čížek, Dubenec 5 7
HK0178 Alena Sejtková, Hradec Králové 5 7
HK0071 Radek Svatoš, Zlíčko 5 7
HK0298 Fanda Vlášek, Nový Bydžov 5 7
HK0273 Jan Gabrle, Trutnov 2 7
HK0296 Hana Purmová, Sloupno 2 7
HK0179 Pavlína Sejtková, Hradec Králové 2 7
HK0069 Petr Drašnar, Václavice 0 7
HK0154 Jaromír Jedlička, Trutnov 0 7
HK0252 Alois Dejl II, Jičín -1 7
HK0043 Josef Taichman, Prasek 8 6
HK0132 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 2 6
HK0080 Miloš Jirsák, Vrchlabí -1 6
HK0300 Renáta Dvořáková, Trutnov 5 5
HK0299 Zdeněk Purma, Křičov 2 4
HK0295 Pavlína Purmová, Sloupno 2 4
HK0297 Jiřina Vlášková, Nový Bydžov 2 4
HK0068 Petr Drašnar, Náchod 0 4
HK0177 Patrik Špaček, Lochenice 0 4
HK0200 Pavel Bahník, Třebechovice -1 4
HK0060 Zdeněk Munzar, Podoliby -1 4
HK0155 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč 2 3
HK0108 Věra Kubáňková, Dolní Branná 2 3
HK0235 Dagmar Poláková, Jičín 2 3
HK0145 Pavel Vacek, Dobruška -4 3
HK0231 Miroslav Kracík, Jičín 2 1
HK0123 Lilia Ščerbaková, Opočno 2 0
HK0281 Pavel Konvalinka, Vamberk 5 -1
HK0209 Pavel Petrů, Hradec Králové 0 -1
HK0112 Roman Izák, Opočno 2 -3
HK0135 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. -7 -3
HK0245 Josef Hlaváček, Libunec 0 -4
HK0290 Oldřich Čapek, Jičín 0 -5
HK0276 Michal Herout, Trutnov -7 -5
HK0039 Stanislav Vízek, Nový Bydžov 2 -6
HK0022 Štěpán Zámečník, N. Město n. Met. -1 -6
HK0180 Zdeněk Sejtko, Hradec Králové -4 -8

Výsledky zápasů 6. kola Tip ligy
Pardubice – Mladá Boleslav (ELH) 3:6⋌2
Liberec – Mountfield HK (ELH) 2:1⋌1
Sparta Praha – Brno (ELH) 4:0⋌1
Litvínov – Karlovy Vary (ELH) 2:2⋌0
Třinec – Zlín (ELH) 1:1⋌0
Sokolov – Vrchlabí (II. liga, Západ) 2:4⋌2
Trutnov – Jablonec nad Nisou (II. liga, Západ) 6:1⋌1
Hronov – Dvůr Králové nad Labem (semifinále KL) 1:11⋌2
Opočno – Nová Paka (baráž o krajskou ligu) 3:3⋌0
N. Město n. Met. – Jičín (baráž o krajskou ligu) 4:3⋌1

Supertrefa (přesný počet nastřílených branek): 60

Autor: Redakce

22.2.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

PREMIÉROVOU mistrovskou trefu si v náchodském dresu připsal v sobotním dopoledni Michal Rojšl (vínový dres).

Broumov po svém sestupu zatím dost tápe

Ilustrační foto.

Zraněného motorkáře transportoval vrtulník do nemocnice

Historický spolek Antares a tanečnice potěšily svým vystoupením

Náchod - Vystoupení šermířů, rozvlněné křivky břišních tanečnic a večerní ohnivá show – to a další zábavu v sobotu nabízela dětem i dospělým návštěvníkům Hospůdka u Mílů. O reprodukci historického šermu se postaral spolek Antares z Náchoda, který zábavné odpoledne započal příběhem Jana Koldy ze Žampachu v 16 hodin.

Folklorní festival patří k nejvýznamnějším svého druhu v Evropě

Červený Kostelec - Je až neuvěřitelné, jak krásné chvíle rychle utíkají. Už uplynuly čtyři dny, kdy z úst pana starosty zazněla slova, na která čekali fanoušci folkloru dlouhých 360 dní: „Šedesátý třetí folklorní festival Červený Kostelec považuji za zahájený!“ Tím se rozjelo pět krásných, folklorem naplněných dní.

Při nehodě dodávky zahynul mladý muž

Náchod - V sobotu před čtvrtou hodinou ranní došlo v Náchodě, části Pavlišov k tragické nehodě, při níž zemřel pětadvacetiletý muž.

Hronov má opět postupové choutky

Náchodsko - Úvodním kolem startuje o tomto víkendu fotbalový JOPECO Okresní přebor mužů.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení