VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip liga čtenářů: Vítězem sedmého kola je Miloš Šenkýř

Hradec Králové – Již 414 čtenářů se zapojilo do hokejové Tip ligy Královéhradeckého kraje. Vítězem sedmého dějství se stal Miloš Šenkýř z Dobrušky (startovní číslo HK 0237),  který jako jediný získal 14 bodů a upevnil tak své vedoucí postavení.

6.2.2013
SDÍLEJ:

Draci verus Hradec Králové.Foto: DENÍK/Jan Kastner

Prosíme vítěze, aby se ozval Deníku na tel. číslo 602 687 661, kde se dohodneme na převzetí ceny.

Připomeňme, že Miloš Šenkýř z Dobrušky obhajuje loňské celkové prvenství, o osm bodů méně má Aleš Hašek, rovněž z Dobrušky. Třetí příčku „drží" Jan Pavliš z Radvanic.

Výsledky zápasů 7. kola Zimní Tip ligy

1. Pardubice – K. Vary (4:1) 1
2. Brno – Litvínov (3:3) 0
3. Sparta – Plzeň (2:4) 2
4. Liberec – Třinec (4:4) 0
5. Kladno – Č. Budějovice (3:1) 1
6. Chomutov – Zlín (3:1) 1
7. Šumperk – HK (1:1) 0
8. Ml. Boleslav – Olomouc (4:7) 2
9. Litoměřice – Benátky (7:3) 1
10. H. Brod – Jihlava (1:6) 2

Supertrefa: V deseti utkáních padlo 63 gólů.

Průběžné pořadí po 7. kole

NHL (1. – 10. místo)
HK0237    Miloš Šenkýř, Dobruška    14    53
HK0256    Aleš Hašek, Dobruška    11    45
HK0133    Jan Pavliš, Radvanice    0    36
HK0058    Bohuslava Regnerová, Žďárky    2    35
HK0020    Petr Drašnar, Náchod    -1    35
HK0190    Václav Tarantík, Smiřice    -4    35
HK0210    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.    2    32
HK0056    Josef Fuchs, V. Poříčí    2    32
HK0151    Zdeněk Kříž, Převýšov    2    32
HK0175    František Lachman, Jičín    2    32

KHL (11. – 30. místo)
HK0329    Zdeněk Matura st., Libštát    2    32
HK0251    Martin Sosna, Dobruška    2    32
HK0271    Eva Pichová, Trutnov    -1    32
HK0233    Kateřina Vaněčková, Houdkovice    -1    32
HK0337    Petr Hofman, N. Město    -1    30
HK0216    Monika Kotfaldová, Týniště    5    29
HK0051    Josef Čepelka, V. Poříčí    2    29
HK0052    Karel Černohorský, V. Poříčí    2    29
HK0108    Jitka Čížková, Dubenec    2    29
HK0103    Vojta Doležal, Chlumec    2    29
HK0173    Helena Fendrychová ml., Brdo    2    29
HK0086    Josef Hybner, Poděbrady    2    29
HK0118    Kateřina Přibylová, Hradec Kr.    2    29
HK0006    Jana Svatošová, Zlíčko    2    29
HK0265    Milada Šrůtková, Dvůr Králové    2    29
HK0028    Štěpán Zámečník, N. Město    2    29
HK0109    Jaroslav Čížek, Dubenec    -1    29
HK0079    Zlata Joštová, Zdechovice    -1    29
HK0234    Václav Vaněček, Houdkovice    -1    29
HK0160    Roman Voldán, Jičín    -1    29

EXTRALIGA (31. – 76. místo)
HK0019    Petr Drašnar, Provodov-Šonov    -4    29
HK0217    Jiří Kotfald, Týniště    -4    29
HK0091    Zdeněk Sejtko, Hradec Kr.    8    27
HK0206    Monika Cílková, Hradec Kr.    2    27
HK0090    Alena Sejtková, Hradec Kr.    -1    27
HK0366    Anna-Marie Hanušová, Hradec Kr.    -4    27
HK0121    Jana Machková, Borohrádek    8    26
HK0238    Jan Krejčí, Solnice    5    26
HK0085    Jaroslav Novotný, Podoliby    5    26
HK0016    Bohumil Beneš, Hronov    2    26
HK0198    Dana Machačová, Hradec Kr.    2    26
HK0081    Olina Pozlerová, Podoliby    2    26
HK0326    Jaroslav Hanuš ml., Hradec Kr.    -1    26
HK0273    Romana Krulišová, Trutnov    -1    26
HK0033    Jiří Soukup, Č. Skalice    -1    26
HK0068    Petr Nový, Hradec Kr.    -4    26
HK0117    Tomáš Přibyl, Borohrádek    -4    26
HK0113    Zuzana Bičišťová st., Hradec Kr.    -1    25
HK0214    Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h.    5    24
HK0183    Helena Dejlová, Jičín    0    24
HK0130    Vítězslav Schafránek, Radvanice    0    24
HK0154    Zdenka Havránková, Hradec Kr.    5    23
HK0064    Oto Klicpera, Otovice    5    23
HK0317    Martina Tauchmannová, Dolní Branná    5    23
HK0309    Libor Čvančara, Dolní Branná    2    23
HK0138    Lenka Hurtová, Trutnov    2    23
HK0229    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.    2    23
HK0066    Jana Klicperová, Otovice    2    23
HK0122    Martin Košnár, Hradec Kr.    2    23
HK0054    Jaroslav Lokvenc, V. Poříčí    2    23
HK0055    Hana Nejedlá, V. Poříčí    2    23
HK0270    Josef Pich, Trutnov    2    23
HK0067    Pavel Sazka, N. Bydžov    2    23
HK0332    Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Kr.    0    23
HK0269    Marek Birke, Trutnov    -1    23
HK0078    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    -1    23
HK0244    Josef Kotyška, Nový Hrádek    -1    23
HK0076    Stanislav Vízek, N. Bydžov    -1    23
HK0188    Lenka Dejlová, Louny    -4    23
HK0250    Jaroslav Gutler, Hradec Králové    -4    23
HK0263    Vlastimil Hlušička st., Pilníkov    -4    23
HK0298    Jaroslav Hůlek, Trutnov    -4    23
HK0168    Ondřej Jón, Chomutice    -4    23
HK0178    Bohumír Wagenknecht, Vidochov    -4    23
HK0018    Hana Benešová, Hronov    -7    23
HK0179    Zdeněk Maxmilián, Jeřice    -7    23

I. LIGA (77. – 122. místo)
HK0181    Alois Dejl, Jičín    5    21
HK0252    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.    5    21
HK0132    Jan Suchý, Radvanice    0    21
HK0356    Renata Chladová, Kosičky    -1    21
HK0095    Milan Toušek, Týniště    8    20
HK0152    David Havránek, Hradec Kr.    5    20
HK0119    Lenka Přibylová, Hradec Kr.    5    20
HK0235    Václav Vaněček st., Houdkovice    5    20
HK0230    Věra Kubcová, Rychnov    2    20
HK0027    Jaromír Líska, N. Město    2    20
HK0171    Romana Skrbková, Brdo    2    20
HK0083    Radek Zima, Prasek    2    20
HK0053    Hana Zvoníčková, V. Poříčí    2    20
HK0110    Václav Špaček, Hradec Kr.    0    20
HK0291    Václav Herout, Trutnov    -1    20
HK0003    Gisela Hlavatá, Náchod    -1    20
HK0328    Ondřej Matura, Libštát    -1    20
HK0278    Mirek Mrázek, Trutnov    -1    20
HK0030    Silvestr Polomský, Č. Skalice    -1    20
HK0116    Michal Přibyl, Borohrádek    -1    20
HK0308    Alfréd Sacher, Dolní Branná    -1    20
HK0203    Miroslav Špaček, Vlčkovice    -1    20
HK0158    Marta Voldánová, Jičín    -1    20
HK0182    Martin Dejl, Louny    -4    20
HK0185    Tereza Halčáková, Osenice    -4    20
HK0245    Juraj Jirásek, Sněžné    -4    20
HK0282    Zdeněk Jón, Trutnov    -4    20
HK0139    Jan Kouba, Třebechovice    -4    20
HK0150    Vojta Kříž, Převýšov    -4    20
HK0125    Jaroslav Novotný, Hradec Kr.    -4    20
HK0297    Klaus Püschel, Trutnov    -4    20
HK0242    Bohuslav Šolín, Val    -4    20
HK0159    Hana Voldánová, Jičín    -4    20
HK0007    Radek Svatoš, Zlíčko    -7    20
HK0174    Vlastimil Sudek, Libuň    -10    20
HK0397    Miloš Jirsák, Bukovina u Čisté    0    19
HK0371    Jaroslav Machač, Chlumec    5    18
HK0355    Luboš Chlad, Kosičky    2    18
HK0163    Zdenka Kolumpková, Jičín    2    18
HK0359    Eva Zimová, Sloupno    2    18
HK0131    Marta Suchá, Radvanice    0    18
HK0363    Josef Dvořák, Třebechovice    -1    18
HK0281    Petr Stierand, Malé Svatoňovice    -1    18
HK0141    Markéta Šťastná, Hradec Kr.    -1    18
HK0375    Miroslav Jedlinský, Rychnov    -4    18
HK0165    Katka Rozsypalová, Jičín    -4    18

II. LIGA (123. – 172. místo)
HK0155    Nikola Tvrdková, Hradec Kr.    8    17
HK0290    Michal Herout, Trutnov    5    17
HK0260    Jaroslav Mikeš, Dvůr Králové    5    17
HK0021    Roman Rainet, V. Poříčí    5    17
HK0211    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.    2    17
HK0101    Miroslav Buřič st., Chlumec    2    17
HK0105    Aleš Doležal, Chlumec    2    17
HK0127    Zdeněk Dvořák st., Třebechovice    2    17
HK0292    Leoš Herout, Trutnov    2    17
HK0231    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.    2    17
HK0162    Dagmar Poláková, Jičín    2    17
HK0226    Josefa Suchánková, Potštejn    2    17
HK0050    R+D Zvoníčkovi, V. Poříčí    2    17
HK0031    Jan Runštuk, V. Jesenice    0    17
HK0148    Milada Bílková, Praskačka    -1    17
HK0048    Milan Bitnar, Hronov    -1    17
HK0087    Jaroslava Bradnová, Podoliby    -1    17
HK0209    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.    -1    17
HK0262    Petra Hlušičková, Dvůr Králové    -1    17
HK0275    Marie Holá, Trutnov    -1    17
HK0274    Pavel Holý, Trutnov    -1    17
HK0107    Lenka Hrbková, Pardubice    -1    17
HK0195    Václav Polívka, Hradec Kr.    -1    17
HK0009    Vítězslav Šolc st., Machov    -1    17
HK0194    Miloslav Bednařík, Hradec Kr.    -4    17
HK0088    Marcel Gabriel, Vinary    -4    17
HK0261    Pavel Horák, Dvůr Králové    -4    17
HK0126    Roman Hýsek, Hradec Kr.    -4    17
HK0167    Pavlína Jónová, Chomutice    -4    17
HK0272    Tomáš Kruliš, Trutnov    -4    17
HK0073    Ondřej Pařízek, St. Bydžov    -4    17
HK0084    Josef Pozler, Podoliby    -4    17
HK0075    Radek Schovánek, St. Bydžov    -4    17
HK0072    Miroslav Kořínek, St. Bydžov    -7    17
HK0041    Oldřich Lelek, Hronov    2    16
HK0042    Vlasta Lelková, Hronov    2    16
HK0333    Michal Česák, Hradec Kr.    0    16
HK0207    František Bartoška, Hradec Kr.    -1    16
HK0114    Jiří Bičiště, Hradec Kr.    -1    16
HK0111    Zuzana Bičišťová ml., Hradec Kr.    -4    16
HK0338    Zdena Hofmanová, Černčice    5    15
HK0142    Lenka Čermáková, Petrovice    2    15
HK0184    Iveta Dejlová, Jičín    0    15
HK0335    Jaroslav Kuchař, Náchod    -1    15
HK0289    Roman Nývlt, Trutnov    -1    15
HK0129    Milan Řehák, Libotov    -1    15
HK0370    Jan Štembera, Hradec Kr.    -1    15
HK0285    Jarmila Vondráčková, Trutnov    -1    15
HK0340    Petra Nováková, Machov    -4    15
HK0368    Bohuš Nosek, Solnice    -7    15

KRAJSKÝ PŘEBOR (173. – 222. místo)
HK0232    Josef Plachetka, Houdkovice    5    14
HK0100    Vladimír Šťastný, Hradec Kr.    5    14
HK0040    Jaroslav Zeman, Žďár n. Met.    5    14
HK0136    Hana Bílková st., Libčany    2    14
HK0057    Josef Čermák, V. Poříčí    2    14
HK0004    Sabina Hlavatá, St. Smrkovice    2    14
HK0236    Jaroslav Macek, Dobruška    2    14
HK0036    Marek Matha, Olešnice    2    14
HK0300    Zdena Pivková, Trutnov    2    14
HK0311    Jaroslava Sacherová, Dolní Branná    2    14
HK0010    Vítězslav Šolc, Machov    2    14
HK0177    Miloslava Wagenknechtová, Vidochov    2    14
HK0276    Stanislava Böhnischová, Mladé Buky    -1    14
HK0166    Miloš Jón, Chomutice    -1    14
HK0065    Tomáš Klicpera, Otovice    -1    14
HK0330    Ludmila Maturová, Libštát    -1    14
HK0080    Zdeněk Munzar, Podoliby    -1    14
HK0029    Maria Polomská, Č. Skalice    -1    14
HK0070    Martin Taichman, Prasek    -1    14
HK0268    Jaroslav Birke, Trutnov    -4    14
HK0102    Marie Buřičová, Chlumec    -4    14
HK0201    Milan Dušek, Týniště    -4    14
HK0186    Kateřina Halčáková, Louny    -4    14
HK0323    Jan Hanuš, Hradec Kr.    -4    14
HK0094    Aleš Hojer, Hradec Kr.    -4    14
HK0302    Milan Koldovský, Kunčice n. L.    -4    14
HK0180    Jaroslav Maxmiliánová, Jeřice    -4    14
HK0253    Jaromír Novotný, Olešnice v O. h.    -4    14
HK0024    Miroslav Pácalt, Kramolna    -4    14
HK0025    Vlasta Pácaltová, Kramolna    -4    14
HK0074    Erik Pařízek, St. Bydžov    -4    14
HK0161    František Polák, Jičín    -4    14
HK0249    Vladimír Gutler, Dobruška    -7    14
HK0294    Naďa Hůlková, Trutnov    -7    14
HK0123    Tomáš Kulhánek, Hradec Kr.    -7    14
HK0038    Jaroslav Valchař, Police n. M.    -7    14
HK0382    Josef Jirásek, H. Radechová    11    13
HK0014    Michal Kubeček, Hronov    0    13
HK0015    Veronika Taufmanová, Jizbice    0    13
HK0393    Marie Kuchařová, Rychnov    -1    13
HK0112    Jan Bičiště, Hradec Kr.    -4    13
HK0342    Jiří Urban, V. Poříčí    2    12
HK0082    Naďa Zimová, Prasek    2    12
HK0266    Ladislav Köszegi, Trutnov    0    12
HK0002    Martin Rutar, Náchod    0    12
HK0379    Jan Gabrle, Trutnov    -1    12
HK0248    Petr Hellinger, Dobruška    -1    12
HK0348    Marek Růžička, Veliš    -1    12
HK0092    Pavlína Sejtková, Hradec Kr.    -1    12
HK0205    Petr Cílek, Hradec Kr.    -10    12

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (223. – 267. místo)
HK0134    Jiří Bílek, Libčany    5    11
HK0304    Jan Sůra, Dolní Branná    5    11
HK0169    Otakar Fendrych, Brdo    2    11
HK0395    Tomáš Houška, Jičín    2    11
HK0287    Tomáš Vrbecký, Trutnov    2    11
HK0096    Pavel Žák, Předměřice    2    11
HK0387    Pavel Bahník, Třebechovice    0    11
HK0189    Jaroslav Patřín, Lužany    0    11
HK0299    Karel Havelka, Trutnov    -1    11
HK0241    Libor Hladík, Nový Hrádek    -1    11
HK0264    Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov    -1    11
HK0295    Zdeněk Jiránek, Volanov    -1    11
HK0193    Petr Koza, Hradec Kr.    -1    11
HK0325    Miloslav Kozák, Hradec Kr.    -1    11
HK0192    Jana Kozová, Hradec Kr.    -1    11
HK0327    Lukáš Matura, Libštát    -1    11
HK0106    Jiří Pokora, Hradec Kr.    -1    11
HK0097    Radek Sejtko, Hradec Kr.    -1    11
HK0258    Miloslav Semeniuk, Dvůr Králové    -1    11
HK0032    Drahomíra Soukupová, Č. Skalice    -1    11
HK0104    Miroslav Buřič ml., Chlumec    -4    11
HK0187    Jan Halčák, Jičín    -4    11
HK0283    Otakar Jón, Trutnov    -4    11
HK0176    Miroslav Kracík, Jičín    -4    11
HK0011    Petr Šolc, Machov    -4    11
HK0191    Václav Tarantík ml., Smiřice    -4    11
HK0008    Míra Ducháč, Ml. Boleslav    -7    11
HK0026    Aneta Rýdlová, Náchod    -7    11
HK0157    Blanka Tarantíková, Smiřice    -7    11
HK0372    Milan Štěrba, Chlumec    8    10
HK0384    Ivoš Dius, V. Poříčí    2    10
HK0367    Tomáš Kesl, Hradec Kr.    2    10
HK0204    Martin Cílek, Hradec Kr.    -1    10
HK0390    Jiří Pípa, N. Bydžov    -1    10
HK0313    Jana Jirková, Dolní Branná    5    9
HK0364    Marie Hanušová, Hradec Kr.    2    9
HK0164    Jindra Kolumpek, Jičín    2    9
HK0344    Ladislav Zástava, Hronov    2    9
HK0346    Míša + Marek Lokvencovi, V. Poříčí    0    9
HK0404    Josef Jiránek, Dolní Branná    -1    9
HK0350    Josef Kotnik, Chyjice    -1    9
HK0381    Jiří Pelák, Dvůr Králové    -1    9
HK0246    Dominik Hellinger, Dobruška    -4    9
HK0349    Helena Růžičková, Veliš    -4    9
HK0377    Jan Koblic, Vamberk    -7    9

OKRESNÍ PŘEBOR (268. – 342. místo)
HK0412    Jiří Náhlovský, Semily    8    8
HK0218    Miloš Dohnálek, Rychnov    2    8
HK0153    Ladislav Havránek, Hradec Kr.    2    8
HK0301    Michal Koldovský, Kunčice n. L.    2    8
HK0034    Josef Matha, Olešnice    2    8
HK0389    Vítězslava Pípová, N. Bydžov    2    8
HK0149    Vlastimil Štěrba, Mlékosrby    2    8
HK0288    Jaroslav Vrbecký, Trutnov    2    8
HK0223    Jana Mazurová, Doudleby    0    8
HK0383    Petr Mesner, Úpice    0    8
HK0277    Gert Böhnisch, Mladé Buky    -1    8
HK0077    Eduard Důbrava, Petrovice    -1    8
HK0017    Radka Kubečková, Hronov    -1    8
HK0331    Zdeněk Matura ml., Libštát    -1    8
HK0069    Lenka Taichmanová, Prasek    -1    8
HK0361    Jan Vítek, Hradec Kr.    -1    8
HK0293    Zdeněk Hůlek, Trutnov    -4    8
HK0059    Jan Jakubec, Náchod    -4    8
HK0257    Karel Kábrt, Trutnov    -4    8
HK0259    Jaromír Kött, Dvůr Králové    -4    8
HK0200    Aleš Kupka, Čánka    -4    8
HK0120    Zuzana Pácaltová, Jičín    -4    8
HK0305    Milan Sůra, Dolní Branná    -4    8
HK0012    Jan Šolc, Machov    -4    8
HK0128    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby    -4    8
HK0320    Miloslava Kozáková, Hradec Kr.    -7    8
HK0044    Jan Regner, Žďárky    -7    8
HK0202    Bohumil Rulf, Hradec Kr.    0    7
HK0143    Roman Žák, Hradec Kr.    0    7
HK0146    Monika Žáková, Hradec Kr.    0    7
HK0398    Milan Lacina, Vysočany    -1    7
HK0391    Pavel Marek, Rychnov    -7    7
HK0037    Jaroslav Čálek, Police n. M.    0    6
HK0345    Michal Lokvenc, V. Poříčí    0    6
HK0343    Josef Hurdálek, Hronov    -1    6
HK0376    Milena Koblicová, Vamberk    -1    6
HK0380    Jarmila Peláková, Dvůr Králové    -4    6
HK0284    Petr Vondráček, Trutnov    -4    6
HK0360    Jiří Zima, Sloupno    -7    6
HK0378    Iva Dohnálková, Rychnov    -10    6
HK0196    Roman Machač, Hradec Kr.    5    5
HK0156    Michal Tvrdek, Hradec Kr.    5    5
HK0228    Oldřich Kubec, Rychnov    2    5
HK0124    Jan Kulhánek, Hradec Kr.    2    5
HK0221    Michaela Havlíková, Č. Meziříčí    0    5
HK0385    Jiří Krista, Hronov    0    5
HK0222    Milan Mazura, Doudleby    0    5
HK0135    Hana Bílková ml., Libčany    -1    5
HK0098    David Hric, Hradec Kr.    -1    5
HK0061    Milan Jakubec, Náchod    -1    5
HK0254    Jiří Kopecký, Č. Meziříčí    -1    5
HK0023    Zdeněk Rainet, V. Poříčí    -1    5
HK0001    Vladimír Čejp, Náchod    -4    5
HK0324    Monika Hádková, Hradec Kr.    -4    5
HK0039    Augustin Šála, Police n. M.    -4    5
HK0071    Josef Taichman, Prasek    -4    5
HK0046    Tomáš Hašpl, V. Poříčí    -7    5
HK0013    Miloš Kubík, Hronov    -7    5
HK0115    Karel Přibyl, Hradec Kr.    -7    5
HK0352    Vladimír Racek, Hradec Kr.    -7    5
HK0388    Milan Čapek, Podoliby    2    4
HK0255    Petr Dekov, Přepychy    0    4
HK0362    Jan Hrdlička, Hradec Kr.    0    4
HK0267    Zdeněk Korčák, Trutnov    0    4
HK0399    Jaroslav Macek, Č. Kostelec    0    4
HK0144    Kamila Žáková, Hradec Kr.    0    4
HK0394    Vladislav Kuchař, Rychnov    -1    4
HK0341    Otakar Novák, Ronov n. D.    -1    4
HK0386    Johana Hanušová, Hradec Kr.    -7    4
HK0365    Jan Hanuš ml., Hradec Kr.    2    3
HK0357    Michal Chlad, Kosičky    2    3
HK0314    Vlasta Suková, Dolní Branná    2    3
HK0199    Karel Kindl, Třebechovice    0    3
HK0336    Radmila Novotná, Černčice    -1    3
HK0351    Jaroslav Pavel, Hradec Kr.    -4    3

LIGA AMATÉRŮ (343. – 396. místo)
HK0410    Štefan Kotek, Prasek    2    2
HK0093    Tibor Platinský, Kr. Lhota    2    2
HK0227    Jaroslav Suchánek, Potštejn    2    2
HK0306    Robert Sůra, Dolní Branná    2    2
HK0408    Dáša Šulcová, Velké Poříčí    2    2
HK0045    Jiří Hanzl, Žďárky    0    2
HK0406    Josef Holub, Doudleby    0    2
HK0347    Marek Lokvenc, V. Poříčí    0    2
HK0220    Matěj Mazura, Doudleby    0    2
HK0215    Jiří Vyšehrad, Týniště    0    2
HK0280    Linda Zieminská, Trutnov    0    2
HK0279    Darek Zieminski, Trutnov    0    2
HK0035    Jaroslava Mathová, Olešnice    -1    2
HK0022    Eva Rainetová, V. Poříčí    -1    2
HK0049    Jiří Soukal, Hronov    -1    2
HK0321    Michal Kozák, Hradec Kr.    -4    2
HK0240    Bořek Krejčí, Solnice    -4    2
HK0062    Aneta Nyčová, Náchod    -4    2
HK0137    Jiří Pešek, Hradec Kr.    -4    2
HK0043    Vladimír Seidel, V. Poříčí    -4    2
HK0170    Lukáš Skrbek, Brdo    -4    2
HK0224    Lukáš Spáčil, Ostrava    -4    2
HK0005    Jakub Svatoš, Zlíčko    -4    2
HK0303    Jan Zirm, Vrchlabí    -4    2
HK0047    Zdeněk Frýba, Hronov    -7    2
HK0322    Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr.    -7    2
HK0316    Radek Tauchmann, Dolní Branná    -7    2
HK0243    Milan Koty, Č. Meziříčí    -10    2
HK0374    Roman Izák, Opočno    0    1
HK0145    Kamil Žák, Hradec Kr.    0    1
HK0405    Tereza Ozdinová, Osenice    -4    1
HK0358    Radek Chlad, Kosičky    -1    0
HK0353    Josef Futera, Petrovice    -4    0
HK0339    Josef Hofman, Černčice    -7    0
HK0369    Jitka Štemberová, Hradec Kr.    -7    0
HK0208    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    2    -1
HK0147    Jan Bílek, Praskačka    -1    -1
HK0413    Tibor Bouda, Košťálov    -1    -1
HK0414    Oldřich Čapek, Jičín    -1    -1
HK0089    Vlastimil Gabriel, Vinary    -1    -1
HK0403    Michal Jiránek, Dolní Branná    -1    -1
HK0409    Antonie Kotková, Prasek    -1    -1
HK0296    Milena Püschelová, Trutnov    -1    -1
HK0212    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    -1    -1
HK0411    Jana Vaníčková, Sloupno    -1    -1
HK0219    Ludmila Dohnálková, Rychnov    -4    -1
HK0354    Petr Voženílek, Lhota p. L.    -4    -1
HK0286    Soňa Kábrtová, Trutnov    -7    -1
HK0396    Eva Svobodová, Jilemnice    0    -2
HK0407    Pavel Purma, Sloupno    -1    -2
HK0400    Václav Kameník, Jičín    -4    -2
HK0334    Pavel Kejzlar st., Úpice    -4    -2
HK0392    Pavel Konvalinka, Vamberk    -7    -2

ALESPOŇ TO ZKUSILI (396. – 414. místo)
HK0315    Jitka Márynková, Dolní Branná    2    -3
HK0063    Jiří Baše, Č. Kostelec    -7    -3
HK0312    Jana Kotyková, Dolní Branná    -7    -3
HK0401    Iva Pitrmanová, Dolní Branná    2    -4
HK0060    Josef Jakubec, Náchod    -4    -4
HK0099    Petr Kulhánek, Hradec Kr.    -4    -4
HK0310    Miloslav Nykl, Dolní Branná    -4    -4
HK0225    Jaroslav Suchánek, Choceň    -4    -4
HK0307    Petr Sůra, Dolní Branná    -4    -4
HK0373    Livia Ščerbaková, Opočno    0    -6
HK0402    Hana Pitrmucová, Dolní Branná    -4    -7
HK0247    Jan Hellinger, Dobruška    -7    -9
HK0172    Helena Fendrychová, Brdo    -4    -10
HK0140    Věrka Bartošová, Hradec Kr.    -4    -12
HK0239    Stáňa Krejčová, Solnice    -4    -12
HK0318    Vlastimil Pitrman, Dolní Branná    -7    -12
HK0213    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.    -4    -13
HK0319    Milena Pitrmanová, Dolní Branná    -7    -15
HK0197    Daniel Machač, Hradec Kr.    -7    -19

Autor: Redakce

6.2.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

V čele TIP ligy Náchodska je Jaroslav Valchař

Křišťálová Lupa 2017

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Pády z kola bolí i na cyklostezce, policisté řešili už několik střetů

Náchodsko - Ve všech lokalitách přibývají nové a nové kilometry pohodlných a bezpečných cyklostezek. Ovšem zvýšené bezpečí pro jezdce na bicyklech i na kolečkových bruslích není absolutní. Cyklistům sice na jim vyhrazené stezce nehrozí srážky s motorovými vozidly, ale povinnosti být ohleduplní vůči sobě i jiným uživatelům stezek je samozřejmě niko nezbavil.

Vysněné dětské postele

Dětský pokoj potřebuje pořádnou postel. Ale obyčejné postele jsou plné nesplněných dětských snů. Zkuste splnit nějaké ty sny i vysněnou postelí.

Dorost si prožil poločas hrůzy

Náchod - Vstup do nového ročníku fotbalové České ligy staršího dorostu se náchodským svěřencům trenéra Zdeňka Samka nepovedl.

Lékaři: Lidé podceňují očkování proti klíšťové encefalitidě

Královéhradecko - Nebezpečnou chorobou, která napadá nervový systém člověka a může vést k úplnému ochrnutí, loni v kraji onemocnělo 19 lidí. Rok předtím to podle údajů královéhradecké Krajské hygienické stanice bylo sedm případů a v roce 2014 se klíšťovou encefalitidou nakazili jen čtyři lidé.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení