VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Závěrečné dějství vyhrál Gajdoš

Hradec Králové – Závěrečným dějstvím finišovala zimní hokejová Tip liga Královéhradeckého kraje. Z vítězství ve 12. kole se může radovat MARTIN GAJDOŠ ze Žacléře (startovní číslo HK0205). O jeho triumfu rozhodl fakt, že byl blíže Supertrefě.

2.3.2016
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Miloslav Knap

Vítěze prosíme, aby kontaktoval sportovní redakci na telefonním čísle 724 717 854. Čeká na něj balíček od Královédvorského pivovaru Tambor a věcná cena od firmy Hejduk Sport s podpisem bývalého hokejisty Colorada a olympijského vítěze z Nagana Milana Hejduka.
Nejúspěšnější tři soutěžící celkového pořadí budou odměněni od partnerů naší soutěže.

Došlo však k vzácné situaci, kdy tipéři na 1. a 2. místě mají naprosto stejné body (celkově i za poslední kolo). Martina Firbachera a Bohuše Noska tak čeká rozstřel. V něm budou tipovat přesné výsledky (v základní hrací době po 60 minutách) a úvodní třetiny těchto pátečních extraligových zápasů: Mountfield Hradec Králové – Pardubice, Kometa Brno – Zlín, Litvínov – Vítkovice a Třinec – Olomouc.

Konečné pořadí zimní hokejové Tip ligy

NHL (1. – 13. místo)
HK0279 Martin Firbacher, Chlumec n. C. 6 117
HK0130 Bohuš Nosek, Solnice 6 117
HK0161 Petr Hofman, N. Město n. M. 3 117
HK0340 Eva Zelená, Hradec Králové 3 114
HK0054 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové 0 114
HK0011 Lenka Rýdlová, Náchod 6 111
HK0010 Aneta Rýdlová, Náchod 6 111
HK0245 Vítězslav Schafránek, Radvanice 6 111
HK0196 Gert Böhnisch, Mladé Buky 3 111
HK0060 Vlastimil Gabriel, Vinary 0 111
HK0082 Eleonor Geletičová, Sloupno 0 111
HK0350 Jaroslav Suchánek, Potštejn 0 111
HK0083 Amálka Geletičová, Sloupno -3 111

KHL (14. – 35. místo)

HK0204 Zdeněk Jiránek, Trutnov 6 109
HK0253 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 6 108
HK0013 Sabina Hlavatá, Meziměstí 3 108
HK0174 Erich Kamitz, Chvaleč 3 108
HK0345 Miroslav Matuška, Třesovice 3 108
HK0347 Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h. 3 108
HK0295 Helena Dejlová, Jičín 0 108
HK0048 Jaromír Líska, N. Město n. M. 0 108
HK0290 Michal Matura, Semily 0 108
HK0044 Silvester Polomský, Česká Skalice -3 108
HK0133 Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové 9 105
HK0280 Milan Řehák, Libotov 6 105
HK0034 Jaroslav Valchař st., Police nad Metují 6 105
HK0173 Jaroslav Birke, Trutnov 3 105
HK0278 Filip Firbacher, Chlumec n. C. 3 105
HK0276 Iva Hlaváčová, Chlumec n. C. 3 105
HK0341 Roman Hýsek, Hradec Králové 3 105
HK0225 Janek Kubáněk, Dolní Branná 3 105
HK0239 Lukáš Matura, Libštát 0 105
HK0019 Vladimír Seidel, Velké Poříčí 0 105
HK0351 Josefa Suchánková, Potštejn 0 105
HK0307 Zdeňka Sýkorová, Roveň 0 105

EXTRALIGA (36. – 84. místo)

HK0336 Jiří Kotek, Černilov 12 102
HK0090 František Hnik ml., Lužany n. T. 6 102
HK0108 Martin Hopko, Sendražice 3 102
HK0004 Miloš Kubík, Hronov 3 102
HK0118 Tomáš Kulhánek, Hradec Králové 3 102
HK0181 Zdeněk Kužel ml., Trutnov 3 102
HK0291 Jaroslav Patřín, Lužany 3 102
HK0037 Vítězslav Šolc, Machov 3 102
HK0310 Martina Dejlová, Louny 0 102
HK0300 Jan Halčák, Jičín 0 102
HK0302 Tereza Halčáková, Osenice 0 102
HK0301 Kateřina Halčáková, Jičín 0 102
HK0063 Miloslav Kořínek, Nový Bydžov 0 102
HK0229 Jiří Kubáněk, Dolní Branná 0 102
HK0241 Ludmila Maturová, Libštát 0 102
HK0303 Zdeněk Munzar, Podoliby 0 102
HK0292 František Polák, Jičín 0 102
HK0077 Josef Pozler, Podoliby 0 102
HK0071 Pavel Purma, Sloupno 0 102
HK0305 Stanislav Sýkora, Roveň 0 102
HK0057 Pavel Tomšík, Nový Bydžov 0 102
HK0144 Ludvík Vilím, Hradec Králové 0 102
HK0075 Vlastimil Kout, Nový Bydžov -3 102
HK0093 Zdeněk Kříž, Převýšov -3 102
HK0360 Marie Hanušová, Hradec Králové 9 99
HK0132 Jan Hanuš, Hradec Králové 6 99
HK0131 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Králové 6 99
HK0186 Zdeněk Hůlek, Trutnov 6 99
HK0007 Pippo Dukla, Náchod 3 99
HK0198 Karel Havelka, Trutnov 3 99
HK0159 Josef Hofman, Černčice 3 99
HK0264 Juraj Jirásek, Sněžné 3 99
HK0043 Josef Matha, Červ. Kostelec 3 99
HK0199 Zdena Pivková, Trutnov 3 99
HK0177 Klaus Püschel, Trutnov 3 99
HK0038 Petr Šolc, Machov 3 99
HK0012 Vladimír Čejp, Náchod 0 99
HK0299 Lucie Dejlová, Louny 0 99
HK0296 Iveta Dejlová, Jičín 0 99
HK0141 Ladislav Hanuš, Lužany n. T. 0 99
HK0014 Gisela Hlavatá, Náchod 0 99
HK0190 Marie Holá, Trutnov 0 99
HK0304 Pavel Ozdin, Osenice 0 99
HK0306 Tereza Ozdinová, Osenice 0 99
HK0049 Jiří Pelák, Dvůr Králové 0 99
HK0095 Václav Pilnáček, Jaroměř 0 99
HK0036 Vítězslav Šolc st., Machov 0 99
HK0231 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. -3 99
HK0041 Augustin Šála, Police nad Metují -3 99

WSM LIGA (85. – 143. místo)

HK0110 Luboš Radoň, Blešno 3 97
HK0220 Alfred Sacher, Dolní Branná 9 96
HK0165 Petr Holý, Trutnov 3 96
HK0008 Miroslav Pácalt, Kramolna 3 96
HK0009 Vlasta Pácaltová, Kramolna 3 96
HK0067 Zuzana Pípová, Nový Bydžov 3 96
HK0265 Miloš Šenkýř, Dobruška 3 96
HK0016 Jiří Balcar, Jaroměř 0 96
HK0099 Jan Bílek, Praskačka 0 96
HK0298 Lenka Dejlová, Louny 0 96
HK0001 Richard Ducháč, Úpice 0 96
HK0002 Jana Ducháčová, Úpice 0 96
HK0125 Ladislav Havránek, Hradec Králové 0 96
HK0184 Václav Herout, Trutnov 0 96
HK0182 Otakar Jón, Trutnov 0 96
HK0224 Věra Kubáňková, Dolní Branná 0 96
HK0243 Zdeněk Matura, Libštát 0 96
HK0146 Kateřina Přibylová, Hradec Králové 0 96
HK0244 Marta Suchá, Radvanice 0 96
HK0309 Zdeněk Sýkora, Roveň 0 96
HK0308 Radka Sýkorová, Roveň 0 96
HK0051 Milada Šrůtková, Dvůr Králové 0 96
HK0228 Libor Kubáněk, Dolní Branná -3 96
HK0066 Vítězslava Pípová, Nový Bydžov -3 96
HK0194 Alena Slezáková, Dvůr Králové -3 96
HK0294 Alois Dejl, Jičín 0 95
HK0266 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 6 94
HK0285 Romana Skrbková, Brdo 3 94
HK0353 Pavel Holý, Trutnov 0 94
HK0357 Jakub Svatoš, Zlíčko 0 94
HK0068 Štefan Kotek, Prasek -3 94
HK0045 Jiří Soukup, Česká Skalice -6 94
HK0210 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 6 93
HK0287 Zdeněk Maxmilián, Jeřice 6 93
HK0005 Petr Drašnar, Václavice 3 93
HK0061 Marcela Gabrielová, Vinary 3 93
HK0053 Vlastimil Hlušička ml., Dvůr Králové 3 93
HK0383 Tomáš Klicpera, Otovice 3 93
HK0119 Jan Kulhánek, Hradec Králové 3 93
HK0072 Dana Přibylová, Nový Bydžov 3 93
HK0331 Marcela Sehnoutková, Hradec Králové 3 93
HK0297 Martin Dejl, Louny 0 93
HK0069 Petra Geletičová, Sloupno 0 93
HK0183 Leoš Herout, Trutnov 0 93
HK0201 Karel Kábrt, Trutnov 0 93
HK0116 Petr Koza, Hradec Králové 0 93
HK0115 Jana Kozová, Hradec Králové 0 93
HK0076 Oldřich Matys, Nový Bydžov 0 93
HK0256 Martin Nosek, Solnice 0 93
HK0252 Jiří Pešek, Hradec Králové 0 93
HK0168 Eva Pichová, Trutnov 0 93
HK0039 Jan Šolc, Machov 0 93
HK0339 Zdeňka Dusová, Sendražice -3 93
HK0385 Josef Hejhal, Kostelec n. Orl. -3 93
HK0240 Ondřej Matura, Libštát -3 93
HK0337 Petr Vacek, Hradec Králové 6 91
HK0251 Milan Dušek, Týniště n. O. 3 91
HK0078 Josef Nevrlý, Nový Bydžov 0 91
HK0046 Drahomíra Soukupová, Česká Skalice -6 91

II. LIGA (144. – 208. místo)

HK0017 Milan Bitnar, Hronov 6 90
HK0098 Milada Bílková, Praskačka 3 90
HK0091 František Hnik st., Lužany n. T. 3 90
HK0187 Naďa Hůlková, Trutnov 3 90
HK0117 Jaroslav Novotný, Hradec Králové 3 90
HK0150 Václav Tarantík st., Smiřice 3 90
HK0109 Ivan Dušek, Hradec Králové 0 90
HK0156 Monika Hádková, Hradec Králové 0 90
HK0101 Renata Chladová, Kosičky 0 90
HK0202 Soňa Kábrtová, Trutnov 0 90
HK0089 Dana Machačová, Hradec Králové 0 90
HK0191 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice 0 90
HK0081 Zdeněk Munzar, Podoliby 0 90
HK0080 Jaroslav Novotný, Podoliby 0 90
HK0330 Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Králové 0 90
HK0064 Radek Zima, Prasek 0 90
HK0052 Petra Hlušičková, Dvůr Králové -3 90
HK0203 Jaroslav Hůlek, Trutnov -3 90
HK0333 Bohumil Rulf, Hradec Králové -3 90
HK0152 Blanka Tarantíková, Smiřice 6 87
HK0368 Vlasta Hybnerová, Poděbrady 3 87
HK0040 Petra Nováková, Habřina 3 87
HK0003 Jiří Říha, Úpice 3 87
HK0179 Tomáš Vrbecký, Trutnov 3 87
HK0079 Pavel Brett, Králíky 0 87
HK0127 David Havránek, Hradec Králové 0 87
HK0262 Milan Koty, České Meziříčí 0 87
HK0246 Bořek Krejčí, Solnice 0 87
HK0176 Lenka Hurtová, Trutnov -3 87
HK0356 Lukáš Svatoš, Zlíčko 6 85
HK0085 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 6 85
HK0020 Josef Čermák, Velké Poříčí 3 85
HK0363 Petr Mašek, Čeperka 3 85
HK0111 Jan Radoň, Blešno 3 85
HK0263 Bohuslav Šolín, Val 3 85
HK0124 Vladimír Racek, Hradec Králové 0 85
HK0271 Roman Izák, Opočno 6 84
HK0189 Romana Krulišová, Trutnov 6 84
HK0193 Petr Slezák, Dvůr Králové 6 84
HK0058 Stanislav Vízek, Nový Bydžov 6 84
HK0293 Dagmar Poláková, Jičín 3 84
HK0178 Milena Püschelová, Trutnov 3 84
HK0332 Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Králové 3 84
HK0192 Hynek Brázda, Trutnov 0 84
HK0315 Stanislav Kozák, Železnice 0 84
HK0352 Jaroslav Kuchař, Náchod 0 84
HK0042 Jaroslava Mathová, Červ. Kostelec 0 84
HK0215 Miloslav Nykl, Dolní Branná 0 84
HK0378 Hana Pitrmucová, Dolní Branná 0 84
HK0074 Olina Pozlerová, Podoliby 0 84
HK0149 Karel Přibyl, Hradec Králové 0 84
HK0047 Štěpán Zámečník, N. Město n. M. 0 84
HK0213 Libor Čvančara, Dolní Branná -3 84
HK0138 František Dušek, Holohlavy -3 84
HK0160 Zdena Hofmanová, Černčice -3 84
HK0372 Jan Zirm, Vrchlabí -3 84
HK0140 Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby -6 84
HK0343 Pavlína Sejtková, Hradec Králové 0 83
HK0250 Aleš Kupka, Čánka 3 82
HK0021 Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí 3 82
HK0073 Jiří Pípa, Nový Bydžov 3 82
HK0249 Pavel Bahník, Třebechovice p. O. 0 82
HK0028 Josef Čepelka, Velké Poříčí 0 82
HK0065 Lenka Hlaváčková, Nový Bydžov 0 82
HK0169 Darek Zieminski, Trutnov 0 82

KRAJSKÁ LIGA (209. – 272. místo)

HK0155 Miloslav Kozák, Hradec Králové 9 81
HK0277 Ladislav Firbacher, Chlumec n. C. 3 81
HK0348 Lukáš Spáčil, Ostrava 3 81
HK0289 František Vycpálek, Milíčeves 3 81
HK0059 Eduard Důbrava, Petrovice 0 81
HK0365 Marcel Gabriel, Vinary 0 81
HK0233 Josef Hanuš, Dolní Branná 0 81
HK0270 Milan Koleno, Dobruška 0 81
HK0316 František Lachman, Jičín 0 81
HK0195 Libor Slezák, Dvůr Králové 0 81
HK0123 Vlastimil Urban, Hradec Králové 0 81
HK0197 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky -3 81
HK0232 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná -3 81
HK0214 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná -3 81
HK0349 Jaroslav Suchánek, Choceň -3 81
HK0248 Robert Sůra, Dolní Branná -3 81
HK0216 Radek Tauchmann, Dolní Branná -3 81
HK0023 Hana Nejedlá, Velké Poříčí 3 79
HK0366 Josef Hybner, Poděbrady 0 79
HK0325 Luboš Rydrych, Týniště n. O. -3 79
HK0147 Tomáš Přibyl, Borohrádek 9 78
HK0171 Zdeněk Korčák, Trutnov 6 78
HK0015 Josef Kotyška, Nový Hrádek 6 78
HK0154 Miloslava Kozáková, Hradec Králové 6 78
HK0255 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 6 78
HK0374 Jan Gabrle, Trutnov 3 78
HK0087 Daniel Machač, Hradec Králové 0 78
HK0122 Miroslav Országh, Nechanice 0 78
HK0212 Jan Sůra, Dolní Branná 0 78
HK0114 Lenka Taichmanová, Prasek 0 78
HK0151 Václav Tarantík ml., Smiřice 0 78
HK0137 Miloslav Bednařík, Hradec Králové -3 78
HK0143 Pavel Jaroslav, Hradec Králové -3 78
HK0209 Milan Sůra, Dolní Branná -3 78
HK0107 Kamil Žák, Hradec Králové 0 77
HK0027 Jaromír Jirman, Velké Poříčí 3 76
HK0367 Alois Dejl II, Jičín 0 76
HK0387 Vojtěch Doležal, Chlumec n. C. 0 76
HK0286 Helena Fendrychová, Brdo 0 76
HK0120 Jan Štembera, Hradec Králové 0 76
HK0282 Otakar Fendrych, Brdo -3 76
HK0391 Petr Mikas, Nový Bydžov -3 76
HK0121 Jitka Štemberová, Hradec Králové -3 76
HK0006 Petr Drašnar, Náchod 6 75
HK0230 Martina Tauchmannová, Dolní Branná 3 75
HK0226 Vladislav Kubáněk, Dolní Branná 0 75
HK0219 Milena Pitrmanová, Dolní Branná 0 75
HK0364 Jana Šrytrová, Petrovice 0 75
HK0100 Luboš Chlad, Kosičky -3 75
HK0153 Michal Kozák, Hradec Králové -3 75
HK0162 Radka Novotná, Černčice -3 75
HK0055 Miloš Plecháček, Skřivany -3 75
HK0384 Zdeněk Žáček, Úpice -3 75
HK0050 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové -6 75
HK0128 Nikola Tvrdková, Hradec Králové -6 75
HK0313 Václav Kameník, Jičín 0 74
HK0106 Roman Žák, Hradec Králové 0 74
HK0205 Martin Gajdoš, Žacléř 12 73
HK0359 Mirek Ducháč, Mladá Boleslav 3 73
HK0274 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 3 73
HK0022 Lenka Kubečková, Velké Poříčí 3 73
HK0388 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 0 73
HK0288 Josef Kotnik, Chyjice 0 73
HK0355 Radek Svatoš, Zlíčko -3 73

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (273. – 339. místo)

HK0221 Jaroslava Sacherová, Dolní Branná 9 72
HK0222 Jiří Sacher, Vrchlabí 6 72
HK0136 Jaroslav Jetmar, Hradec Králové 3 72
HK0145 Lenka Přibylová, Hradec Králové 3 72
HK0211 Petr Sůra, Dolní Branná 0 72
HK0102 Michal Chlad, Kosičky -3 72
HK0094 Vojtěch Kříž, Převýšov -3 72
HK0126 Michal Tvrdek, Hradec Králové -3 72
HK0018 Petr Kylar, Stárkov 0 71
HK0396 Johana Hanušová, Hradec Králové 9 70
HK0311 Miroslav Kracík, Jičín 3 70
HK0283 Lukáš Skrbek, Brdo 3 70
HK0024 R+D Zvoníčkovi, Velké Poříčí 3 70
HK0237 Lenka Hubková, Parbubice 0 70
HK0320 Jiří Samek, Týniště n. O. 0 70
HK0172 Petr Stierand, Malé Svatoňovice 0 70
HK0390 Miroslav Buřič st., Chlumec n. C. -3 70
HK0275 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. -3 70
HK0097 Karel Kindl, Třebechovice 3 69
HK0113 Josef Taichman, Prasek 3 69
HK0218 Zdena Sůrová, Dolní Branná 0 69
HK0346 Dagmar Krejčová, Nový Bydžov -3 69
HK0188 Tomáš Kruliš, Trutnov -3 69
HK0399 Věra Mikasová, Nový Bydžov 0 68
HK0084 Renata Munzarová, Sloupno -3 68
HK0342 Alena Sejtková, Hradec Králové 3 67
HK0261 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 3 67
HK0236 Jitka Čížková, Dubenec 0 67
HK0371 Pavel Marek, Rychnov n. K. 0 67
HK0025 Jaroslav Nývlt, Velké Poříčí 0 67
HK0139 Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby 0 67
HK0329 Jindřich Vondráček, Třebechovice 0 67
HK0354 Miroslav Mohet, Dvůr Králové -3 67
HK0386 Pavel Konvalinka, Vamberk 3 66
HK0338 Jaroslav Brzák, Hradec Králové 0 66
HK0369 Martin Hrudík, Dobruška 0 66
HK0166 Josef Pich, Trutnov 0 66
HK0112 Martin Taichman, Prasek 0 66
HK0103 Radek Chlad, Kosičky -3 66
HK0344 Zdeněk Sejtko, Hradec Králové 0 65
HK0400 Naďa Zimová, Prasek 0 65
HK0318 Jiří Daříček, Semechnice 0 64
HK0227 Libor Hladík, Nový Hrádek 0 64
HK0029 Jiří Krista, Hronov 0 64
HK0259 Michaela Křepelová, Rychnov n. K. 0 64
HK0358 Jana Svatošová, Zlíčko 0 64
HK0334 Jaroslav Trojan, Hradec Králové 0 64
HK0327 Martin Izák, Jaroměř -3 64
HK0284 Helena Skrbková, Brdo -3 64
HK0375 Antonín Nedvědil, Dolní Branná 0 63
HK0377 Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná -3 63
HK0026 Ivoš Dius, Velké Poříčí 3 62
HK0134 Oldřich Turek, Hradec Králové 0 62
HK0070 František Vlášek, Nový Bydžov 0 62
HK0370 Pavel Marek, Javornice 0 61
HK0321 Radek Sejtko, Hradec Králové 0 61
HK0267 Pavel Vacek, Dobruška 0 61
HK0217 Jitka Márynková, Dolní Branná -3 61
HK0223 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. -6 61
HK0170 Jaroslav Osowiecki, Žacléř 0 60
HK0234 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 0 60
HK0380 Vlasta Suková, Dolní Branná 0 60
HK0056 Zdena Čermáková, Skřivany -3 60
HK0129 Zdena Havránková, Hradec Králové -3 60
HK0376 Jaroslav Střížek, Dolní Branná -3 60
HK0397 Miroslav Mohet ml., Dvůr Králové 0 59
HK0104 Monika Žáková, Hradec Králové 0 59

LIGA AMATÉRŮ (340. – 381. místo)

HK0269 Petr Kain, Dobruška 9 58
HK0180 Miloš Jirsák, Vrchlabí 3 58
HK0260 Václav Vaněček ml., Houdkovice 3 58
HK0235 Jaroslav Čížek, Dubenec 0 58
HK0088 Roman Machač, Hradec Králové 0 58
HK0389 Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C. -6 58
HK0206 Karel Kratochvíl, Trutnov 6 57
HK0148 Michal Přibyl, Borohrádek 0 57
HK0200 Kurt Püschel, Žacléř 0 57
HK0157 Miroslav Špaček, Vlčkovice 0 57
HK0394 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 0 56
HK0326 Aleš Hojer, Hradec Králové 0 55
HK0281 Pavel Žák, Předměřice -3 55
HK0092 Miroslav Rys, Klamoš 0 54
HK0379 Jana Kotyková, Dolní Branná -3 54
HK0247 Stanislava Krejčová, Solnice -6 54
HK0312 Oldřich Čapek, Jičín 0 53
HK0105 Kamila Žáková, Hradec Králové 0 53
HK0257 Josef Plachetka, Houdkovice 0 52
HK0185 Michal Herout, Trutnov 0 51
HK0142 Jaroslava Hanušová, Lužany n. T. -3 51
HK0322 Petr Jedlička, Hradec Králové -3 49
HK0035 Jaroslav Valchař, Police nad Metují 3 48
HK0258 Václav Vaněček st., Houdkovice -3 48
HK0382 Karel Šulc, Lužany 0 47
HK0381 Milan Lustig, Jičín 0 45
HK0086 Pavel Sviták, Hradec Králové 0 45
HK0398 Bedřich Šimon, Popovice 0 45
HK0335 Petr Želiezko, Hradec Králové 0 45
HK0395 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. -3 44
HK0323 Martin Hruška, Hradec Králové 0 43
HK0175 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč 3 42
HK0314 Zdeněk Bajer, Jičín 0 42
HK0272 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 0 42
HK0135 Václav Kuchař, Hradec Králové 0 42
HK0361 Jan Hanuš ml., Hradec Králové -3 42
HK0238 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. -9 42
HK0242 Lukáš Žid, Semechnice 0 39
HK0158 Patrik Špaček, Lochenice 0 38
HK0096 Josef Dvořák, Třebechovice 0 37
HK0392 Pavel Kejzlar, Úpice 0 37
HK0319 Milan Toušek, Týniště n. O. 0 37

ALESPOŇ TO ZKUSILI (382. – 401. místo)

HK0273 Libuše Dostálková, Rychnov n. K. 0 36
HK0317 Jaromír Jelínek, Jičín -3 33
HK0167 Marek Birke, Trutnov -6 33
HK0362 Anna-Marie Hanušová, Hradec Králové 3 27
HK0268 Lilia Ščerbaková, Opočno 0 27
HK0324 Vladimír Šťastný, Hradec Králové 3 25
HK0032 Marek Lokvenc, Velké Poříčí 0 24
HK0328 Tibor Platinský, Kr. Lhota -3 22
HK0062 Karel Dušek, Prasek 0 18
HK0033 Michal Lokvenc, Velké Poříčí 0 18
HK0031 Míša Lokvenc, Velké Poříčí 0 15
HK0393 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 0 14
HK0030 Renata Hrubá, Velké Poříčí 0 12
HK0254 Pavel Nosek, Solnice 0 9
HK0373 Petra Kosařová, Trutnov 0 5
HK0401 Zlata Joštová, Zdechovice -3 5
HK0208 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 0 3
HK0163 Josef Kadeřábek, Jaroměř 0 3
HK0164 Věra Kadeřábková, Jaroměř 0 3
HK0207 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. 0 0

Autor: Redakce

2.3.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Jan Pirk.

Kardiochirurg Jan Pirk bude přednášet o experimentech lékařů na sobě

Legendární kapela Buty.

Folklorní svět se sešel v Červeném Kostelci

Z procházky se stala pátrací akce, osmiletou dívku našli až policisté

Červenokostelecko – Oznámení o pohřešování osmiletého děvčete přijali v úterý ve čtyři hodiny odpoledne policisté na tísňovou linku. „Volali prarodiče, že holčička se jim ztratila při procházce v lese u Trubějova nedaleko Červeného Kostelce,“ uvedla k případu tisková mluvčí náchodské policie Eva Prachařová

Startuje fotbalová TIP liga. Vyhrajte sud plzeňského!

Náchodsko - Podzimní část čítá 13 dějství. Oceněni budou i vítězové kol.

Pěstujeme olivy

I u nás se dají vypěstovat olivovníky. Můžete je mít i doma, vždyť naprosto nejlepší pro naše podmínky je jejich pěstování v květináčích. A tak se jich nebojte a pojďme společně na to.

Do říjnových sněmovních voleb půjde 22 stran a hnutí

Královéhradecko - V říjnových volbách do Poslanecké sněmovny PČR budou voliči v hradeckém kraji vybírat z 22 politických stran a hnutí. Oproti volbám v roce 2013 je to o čtyři subjekty více.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení