VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: BROUMOV

Koupí půllitru nebo samolepky na auto podpoříte psí útulek

Broumov - Skleněný půllitr i samolepka na auto patří mezi nové upomínkové předměty z broumovského psího útulku.

Běhalo se pro útulek, aby se psi měli lépe

Broumov /FOTO/ - Žádné nedělní lenošení, ale namasírovat lýtka a vyběhnout pro dobrou věc. S takovým odhodláním se více než čtyřicet mužů, žen i dětí vydalo na druhý charitativní běh na pomoc čtyřnohým chlupáčům z broumovského městského útulku. Do kasičky se vybraly čtyři tisíce korun.

Úspěchy broumovského gymnázia v programu Excelence

Broumov - Jednou z trvalých priorit naší školy je zapojování žáků do vědomostních soutěží. Zapojování do soutěží je důležité především pro žáky samotné.

S rekonstrukcí hlavní tepny na Broumovsko se bude pokračovat

Broumovsko – Po rozsáhlé rekonstrukci více než tříkilometrového stoupání v úseku frekventované silnice vedoucí přes Pasa, kde byl nejkritičtější úsek ve sjízdnosti především v zimních měsících, se bude i nadále se zajištěním komfortního cestování do Broumovského výběžku pokračovat.

Nepoučitelný mladík si sedl za volant i přes uložený zákaz řízení

Broumov - Při projížďce autem zřejmě neměl osmadvacetiletý mladík z Broumova moc velkou radost z policejní hlídky, která se ho snažila zastavit. Usedl za volant i když měl z předešlého porušení zákona uložen zákaz řízení motorových vozidel.

Město Broumov sužují holubi

Broumov - Město Broumov se nyní potýká s přemnožením holubů. „V současné době v našem městě probíhá odchyt holubů. Proto znovu apelujeme na majitele nemovitostí, aby holuby nenechali ve svých domovech zahnízdit, a na všechny, aby holuby nekrmili," sděluje Marie Mikulenková, vedoucí odboru správy majetku města Broumova.

Nejlepší web má město Broumov

Hradec Králové - Nejlepší webové stránky mezi městy České republiky má Broumov na Náchodsku a z obcí Libochovany z okresu Litoměřice. Vyplývá to z výsledků letošního ročníku ankety Zlatý erb vyhlášených na konferenci Internet ve státní správě a samosprávě, která dnes začala v Hradci Králové.

Opilá řidička se nocí řítila napříč městem. Do cesty jí náhle „vstoupil" sloup

Broumov - Profesionální hasiči z Broumova zasahovali v neděli v nočních hodinách při dopravní nehodě osobního automobilu, ke které došlo v ulici Soukenická v Broumově.

Ztracená kuřata se budou hledat na velikonoční neděli

Broumov - Už tradiční akcí velikonočního období se v broumovském klášteře stalo „Hledání ztracených kuřátek", která se zatoulala ubohé slepičce. A protože areál kláštera je rozlehlý, prosí slepička o pomoc s hledáním děti všech věkových kategorií.

Muži v centru Broumova se zastavilo srdce. Zachránili ho

Broumov - K náhlému kolapsu dvaašedesátiletého muže došlo v sobotu krátce po poledni v centru Broumova. Záchranáři ho oživili, poté ho transportoval vrtulník.

Odpad ze zahrad půjde do pytle

Broumov - V letošním roce přichází Broumov s novou službou určenou pro obyvatele města. Od dubna až do konce listopadu budou probíhat samostatné svozy bioodpadů rostlinného původu ze zahrad rodinných a bytových domů. Ten bude posléze odvážen a zpracováván na kompostárně v Křinicích.

Jiskry létaly z komína jako divoký ohňostroj. Stačilo více přiložit do kamen

Broumov - Broumovští profesionální a dobrovolní hasiči se ve čtvrtek krátce před devatenáctou dostavili na Malé náměstí v Broumově.

V osobním automobilu zůstal uvězněný pes

Broumov - Broumovští profesionální hasiči byli ve středu po šesté hodině odpoledne přivoláni do Soukenické ulice v Broumově, kde zůstal v osobním automobilu uvězněný pes.

Restaurování dominanty náměstí v Broumově jde do poslední fáze

Broumov - Po třech letech restaurátorských prací na mariánském sloupu, který tvoří dominantu Mírového náměstí v Broumově, se opravy dostávají do finále. Přes léto ještě bude sousoší obepínat lešení a v celé své kráse se ukáže veřejnosti na konci listopadu letošního roku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení