VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ

Česká královna krásy nadává na rozhodčí

Nové Město nad Metují /FOTO/ - Hned tři nejkrásnější české dívky se ukázaly v Novém Městě nad Metují. České Miss se přijely podívat na dvanáct finalistů soutěže Muž roku, kteří zde byli na konci minulého týdne na soustředění. Muži i mnohé ženy mohli na úřadujících královnách krásy oči nechat. Dívky se v hotelu Rajská zahrada promenádovaly dokonce i v plavkách.

Hvězdami byli Afričanka, která se podrobila sextestu, či překážkář Svoboda

Nové Město nad Metují - Mistryně světa Caster Semenyaová zaběhla na Velké ceně rekord novoměstského stadionu. Nádherný výkon na překážkách předvedl Petr Svoboda.

Nenechte si ujít: Tajemné večerní prohlídky novoměstského zámku

Nové Město nad Metují - Rodina Bartoň Dobenín a Správa zámku v Novém Městě nad Metují si vás dovolují pozvat na večerní prohlídky novoměstského zámku.

Akademické týdny: Bohatý program pokračuje až do soboty

Nové Město nad Metují - Tento týden pokračují kulturně vzdělávací setkání, které posluchačům zprostředkuje odborný pohled na nejrůznější témata z psychologie, filozofie, historie a přírodních věd.

Hvězdy Velké ceny nezklamaly. Semenyaová má rekord, vyhrál i Svoboda

Nové Město nad Metují - Čtyři nové rekordy mítinku a další skvělé výkony, to byl další ročník atletické Velké ceny Nového Města nad Metují.

Porota Muže roku to bude mít těžké

Nové Město nad Metují /FOTO/ - Dvanáct finalistů soutěže Muž roku se ukázalo na přehlídce v Novém Městě nad Metují. Finále je čeká v Náchodě.

Pád muže z mostu do kolejiště zaměstnal i záchranářský vrtulník

Nové Město nad Metují - Při rekonstrukci mostu nad železniční tratí došlo v pátek v Novém Městě nad Metují k pádu jednapadesátiletého muže z výšky přibližně sedmi metrů do kolejiště.

Velká cena v atletice začíná v sobotu ve 13 hodin

Nové Město nad Metují - V sobotu ve 13 hodin začíná v Novém Městě nad Metují už 35. ročník atletické Velké ceny Nového Města nad Metují.

Velká cena Nového Města uvítá zajímavé zahraniční borce

Nové Město nad Metují - Už proslulý atletický mítink Velká cena Nového Města nad Metují, který se uskuteční 25. července, nabídne podívanou na špičkové české i zahraniční atlety.

Bouřky škodily, ale malovaly i krásné obrazy

Nové Město nad Metují /FOTO/ - Českem se v noci na středu přehnaly bouřky doprovázené silným větrem a deštěm, místy padaly kroupy.

Nové Město nad Metují je nyní terčem světové lukostřelby

Nové Město nad Metují - Stalo se tradicí, že se na sklonku školního roku sjíždějí do Nového Města nad Metují nejlepší paralympijští lukostřelci z celého světa, aby si vystříleli body do světového žebříčku, kvalifikace na mistrovství světa či dokonce paralympiády.

Bojovalo se v olympijském šplhu

Nové Město nad Metují /FOTO/ - V neděli 21. června se konal v areálu sokolovny v Novém Městě nad Metují už 11. ročník výjimečných závodů ve šplhu na čtrnáctimetrovém laně „Velká cena Nového Města nad Metují v olympijsko-athénském šplhu".

Na letišti se konal Branně bezpečnostní den pro děti

Nové Město nad Metují - Novoměstský aeroklub a zdejší hasiči ve spolupráci s městem pořádali v pátek 19. června na novoměstském letišti Branně bezpečnostní den pro děti a žáky mateřských a základních škol.

Novoměstský hrnec smíchu stojí městskou kasu 800 tisíc

Nové Město nad Metují - V sobotu 13. června se stříbrné plátno Kina 70 rozloučilo s už 37. ročníkem festivalu české filmové a televizní komedie Novoměstský hrnec smíchu. Večer se rozdaly ceny a týdenní festivalové dění je už jen vzpomínkou. Kolik vlastně městskou pokladnu festival stojí?

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení