Naši prvňáci Deník
Deník

NAŠI PRVŇÁCI ze ZŠ 1. máje 365 v Náchodě

Náchodsko - Každou středu vám představíme čerstvé prvňáčky z našeho regionu.

Žáci 1.třídy ze ZŠ 1. máje 365 v Náchodě Bělovsi s paní učitelkou Lucií Ťokanovou.

Žáci 1.třídy ze ZŠ 1. máje 365 v Náchodě Bělovsi s paní učitelkou Lucií Ťokanovou.

Příště představíme prvňáčky ze školy ZŠ Nový Hrádek

Základní škola v Bělovsi se řadí mezi prvostupňové a  první žáci zde  usedli do školních lavic před  jednačtyřiceti  lety. Od té doby škola dostala “nový kabát” i nové materiální vybavení. Všechny třídy jsou vybaveny interaktivní technikou, včetně počítačové učebny. Zkušený a stabilní  tým pedagogů se stará o kvalitní výuku a pohodu dětí  v pěti třídách. I přes zcela naplněnou kapacitu školy  je stále  ve třídách takový počet dětí, který umožňuje individuální  a citlivý přístup. Velký důraz klademe na péči o děti se specifickými poruchami učení. Pochlubit se můžeme výukou anglického jazyka již od první třídy, širokou nabídkou zájmových kroužků a školních akcí. Na škole panuje příjemná  atmosféra, statut “menší “ školy dovoluje propojovat děti meziročníkově, zejména při projektech a školních akcích.Náš čtyřdenní školní výlet s nejstaršími třemi ročníky se těší velké oblibě.  Umístění budovy je vzhledem k blízkosti přírody přímo strategické, děti tráví na čerstvém vzduchu  velkou část hodin tělesné výchovy a přestávek. Prioritou se u nás stala i bezpečnost dětí na silnicích, zajišťujeme proto  nadstandardní dopravní výuku a žáci naší školy každoročně obsazují nejvyšší příčky při okresních a krajských dopravních soutěžích. Jediné po čem toužíme,  je zlepšení prostorových  podmínek   pro výuku tělesné výchovy v zimních měsících a deštivých dnech. Letošní zima naštěstí přímo lákala k hrátkám na sněhu a ledu na nedalekém kluzišti, které pro nás po celou zimu udržovali hasiči  z Bělovse.

 Nový školní rok  je v plném proudu a naše “školní rodina” se rozrostla o nových osmnáct prvňáčků. Paní učitelka třídní i děti se tváří spokojeně, přejeme jim hodně krásných společně strávených chvil a prvňáčkům hodně studijních úspěchů.

 

13.9.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto

Pády už tlumí nová odpružená podlaha

Ilustrační foto.

Po sestupu mohl být start do sezony sebevědomější

Žadatel zapomněl do příjmu uvést přeplatek za elektřinu, podporu na bydle

Broumovsko - Dávky státní sociální podpory, podle policejního šetření získané neoprávněně, bude muset vrátit a ještě se zodpovídat z jejich nárokování 37letý muž z Broumovska.

AUTOMIX.CZ

Filtry pevných částic pro nafťáky zlevňují. Alespoň u některých značek

Filtr pevných částic je jedním z největších strašáků u moderních dieselových ojetin. Mnoho řidičů má pocit, že když se jedná „pouze o věc ekologie“ mohou filtr bez obav vyndat, nicméně faktem je, že jeho přítomnost v autě má dost velké opodstatnění. Je tedy velmi dobrou zprávou, že se cena nových filtrů vyvíjí příznivým trendem.

Hřiby jako za Mrazíka. Celý region má houbovou sezonu

Královéhradecko - Také východní Čechy žijí houbařením. Z lesů lidé odcházejí s plnými koši.

Právě jsme se narodili - září 2017

Náchodsko - Vítáme nová miminka na Náchodsku. Podívejte se na fotogalerii novorozenců, kteří v přišli na svět v náchodské porodnici v září roku 2017. Šťastným rodičům gratulujeme.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení