Výhodu domácího prostředí v nich měli jak basketbalisté Náchoda, tak Josefova a oba týmy ji využily ze sta procent. Hořice i Turnov se tak z Náchodska vracely s porážkami.

6. KOLO

TJ SPŠ stavební Náchod – TJ Jiskra Hořice 82:74 (21:18, 45:37, 61:55). První čtvrtina zápasu ještě byla oboustranně vyrovnaná, rozhodující trhák si pak náchodští basketbalisté vypracovali ve druhé čtvrtině. Do druhé poloviny zápasu už šel Náchod s osmibodovým náskokem, který si pak už udržel až do poslední vteřiny utkání.

Sestava a body Náchoda: Sarpong 26, Vaněček 15, Prouza 15, Čermák 11, Klimek 9, Pavlišta 3, Chvojka 3, Prokop, Doubrava.

Baskeťáci TJ Sokol Josefov – TJ Turnov 65:57 (22:11, 32:26, 49:36). Josefovští Baskeťáci rozhodli zápas už v jeho první čtvrtině, kterou vyhráli o jedenáct bodů. Pak se sice hosté z Turnova snažili náskok domácích smazat, ti si však drželi dostatečný odstup až do závěru zápasu.

Sestava a body Josefova: Hašek 17, Ro. Vejražka 15, Čeněk 11, Žďárek 10, Hrubý 9, Ra. Vejražka 2, Hátle 1, Plecháč, Říha.

Další výsledky 6. kola: Vysoké Mýto – Havlíčkův Brod 90:72, Týniště nad Orlicí – Svitavy C 84:53, Rychnov nad Kněžnou – Česká Třebová 77:61.

7. KOLO

TJ SPŠ stavební Náchod – TJ Turnov 69:48 (22:8, 39:10, 54:27). Turnovu nevyšla první čtvrtina v Josefově a nevyšla mu ani o den později v Náchodě. Domácí odehráli tento zápas, a to hlavně jeho první polovinu, naprosto excelentně, když v ní dovolili svému soupeři jen 10! bodů za poločas. Ve druhé polovině zápasu už Náchod viditelně polevil a dovolil Turnovu snížit na přijatelný rozdíl.

Sestava a body Náchoda: Sarpong 19, Čermák 13, Klimek 9, Prouza 8, Vaněček 5, Prokop 5, Doubrava 4, Pavlišta 4, Chvojka 2.

Baskeťáci TJ Sokol Josefov – TJ Jiskra Hořice 81:63 (18:19, 42:31, 61:46). První čtvrtina nabídla v Josefově vyrovnaný a ofenzivní basketbal, ten pak pokračoval i ve zbytku zápasu jen s tím rozdílem, že domácí si od druhé čtvrtiny už utkání hlídali a soupeři postupně ve skóre utíkali.

Sestava a body Josefova: Hrubý 21, Ra. Vejražka 17, Ro. Vejražka 15, Cejnar 13, Žďárek 7, Hašek 6, Plecháč 2, Hátle.

Další výsledky 7. kola: Chrudim – Havlíčkův Brod 81:69, Týniště nad Orlicí – Česká Třebová 77:66, Rychnov nad Kněžnou – Svitavy C 88:58.

1. Josefov 6 5 1 388:340 11
2. Týniště n. Orl. 7 4 3 507:461 11
3. Turnov 7 4 3 462:433 11
4. Chrudim B 6 4 2 429:394 10
5. Rychnov n. Kn. 7 3 4 462:426 10
6. Náchod 6 4 2 452:431 10
7. Hořice 7 3 4 472:527 10
8. Vysoké Mýto 6 3 3 465:413 9