VYBERTE SI REGION

Čtenáři, hlasujte pro svou hvězdu Deníku

Náchodsko – Po roce se opět můžete těšit na anketu Nejúspěšnější sportovec, reprezentant okresu Náchod za rok 2015, která se letos uskuteční v pátek 18. března v Obecním domě ve Velkém Poříčí.

27.2.2016
SDÍLEJ:

MEZI nominovanými na nejlepší kolektivy nechybí ani letos mažoretky MONA Náchod.Foto: Deník/Jiří Mach

Na slavnostním galavečeru dojde k vyhlášení výsledků hlavních kategorií (jednotlivci, kolektivy, handicapovaní, trenéři), o jejichž pořadí rozhodují hlasy odborné komise.

Zároveň bude vyhlášena anketa čtenářů Náchodského deníku. O výsledcích této ankety rozhodnete vy.

Svého favorita vepište do anketního kuponu, jehož originál doručte nejpozději do 11. března 2016 do sídla redakce (Hrašeho 13, Náchod) nebo na adresu Okresního sdružení České unie sportu Náchod (Pražská 1759, 547 01 Náchod).

Vítězem se stane jednotlivec, který získá nejvíce hlasů.

Vybírat můžete z následující nominace.

Jednotlivci dospělí

MICHAELA B R O U M O V Á
atletika
SK Nové Město n. Met.
1. místo MČR žen na dráze v sedmiboji; 2. místo MČR žen – hala pětiboj; 16. místo MU mužů a žen ve vícebojích (Apeldoorn); 27. místo EP superliga žen ve vícebojích – sedmiboj (Aubagne)

ANETA C V E J N O V Á
kuželky
SKK Náchod
3. místo na MS žen v kat. družstev – členka základní sestavy družstva ČR; 3. místo MČR jednotlivkyň v kat. žen; reprezentantka ČR

MICHAELA D R Á B K O V Á
atletika
SK Nové Město n. Met.
1. místo MČR žen na dráze – 3000 m př.

PAVEL J A N E Č E K
plavání
TJ Delfín Náchod
22. místo MS (Kazan) – 400 m polohový závod; 8. místo ME (Izrael) – 400 m polohový závod; 7. místo Univerziáda v Korei – 400 m polohový závod; 1. místo zimní MČR mužů – 400 m polohový závod; 1. místo letní MČR mužů – 400 m polohový závod; 3 x český rekord

DAVID L Í N E K
balónové létání
DLNK Náchod
Mistr republiky; 17. místo ME (Debrecen); 15. místo Světové letecké hry Dubaj – účast 70-ti nejlepších týmů světa; 2. místo otevřené mistrovství Belgie a Holandska

MICHAL P R O K O P
in line brusle
BK Náchod Náchod
6. místo ME v bodovacím-vyřazovacím závodě na 10 km na dráze (Worgl); 10. místo ME ve vyřazovacím závodě na dráze,v bodovacím závodě na silnici a v maratonu; 14. místo MS juniorů na 10 km bodovací závod (Kaohsiung); 19. místo MS ve vyřazovacím závodě na 15 km; 1. místo MČR v in-line maratonu mezi juniory (2. místo v celkovém pořadí); 10. místo v celkové kvalifikaci světového poháru

Jednotlivci mládež

NINA B R O Ž K O V Á
kuželky
SKK Náchod
1. místo MS v kat. dorost družstva – členka základní sestavy družstva ČR; 3. místo Český pohár dorostu (celostátní celoroční soutěž dorostenek ČR); 4. místo v 1. dorostenecké lize družstev – členka družstva; reprezentantka ČR

BARBORA F I C E N C O V Á
sportovní gymnastika
T.J. ČOS Sokol Náchod
1. místo Přebor ČR ČOS mladších žákyň ve sportovní gymnastice; 1. místo Přebor ČR ČOS mladších žákyň v atletice; 1. místo Přebor ČR ČOS mladších žákyň v desetiboji; 3. místo Přebor ČR ČOS mladších žákyň v plavání

MICHAL J E R M A N
plavání
TJ Delfín Náchod
1. místo zimní Pohár ČR jedenáctiletých 200 m znak; 1. místo zimní Pohár ČR jedenáctiletých 400 m volný způsob; 1. místo zimní Pohár ČR jedenáctiletých 200 m volný způsob; 1. místo zimní Pohár ČR jedenáctiletých 100 m volný způsob; 2. místo letní Pohár ČR jedenáctiletých 50 m volný způsob; 2. místo letní Pohár ČR jedenáctiletých 400 m volný způsob; 2. místo letní Pohár ČR jedenáctiletých 200 m volný způsob; 2. místo letní Pohár ČR jedenáctiletých 100 m volný způsob; 2. místo letní Pohár ČR jedenáctiletých 800 m volný způsob; 3. místo zimní Pohár ČR jedenáctiletých 50 m volný způsob; 3. místo letní Pohár ČR jedenáctiletých 200 m prsa

DANIEL M O N Z A R
atletika
SK Nové Město n. Met.
2. místo MČR juniorů na dráze – 400 m

KATEŘINA M A T E R N O V Á
atletika
SK Nové Město n. Met.
1. místo MČR dorostenek na dráze 1 500 m př.; 2. místo MČR žen na dráze – 3 000 m př.; 2. místo MČR dorostenek na dráze – 3 000 m; 3. místo MČR juniorek na dráze – 10 000 m; 3. místo MČR juniorek v silničním běhu – 10 km

DOMINIK M O J Ž Í Š
atletika
SK Nové Město n. Met.
3. místo MČR mužů do 22 let na dráze – 400 m př.; 3. místo MČR juniorů na dráze – 400 m př.

TOMÁŠ P U L Í Č E K
atletika
SK Nové Město n. Met.
2. místo MČR juniorů na dráze – desetiboj; 2. místo MČR juniorů na dráze – dálka; 3. místo MČR juniorů na dráze – 110 m př.

VOJTĚCH Ř Í H A
plavání
TJ Delfín Náchod
2. místo letní Pohár ČR jedenáctiletých 200 m znak

TEREZA Š K O D O V Á
atletika
SK Nové Město n. Met.
1. místo štafeta ČR v mezistátním čtyř-utkání dorostenek; 2. místo MČR dorostenek v hale – 400 m; 2. místo v mezistátním čtyř-utkání dorostenek na dráze – 400 m; 3. místo MČR dorostenek na dráze – 400 m

SOFIE Š P R Y Ň A R O V Á
plavání
TJ Delfín Náchod
2. místo letní Pohár ČR jedenáctiletých 800 m volný způsob

NIKOLA V A L E N T O V Á
mažoretkový sport
MONA Náchod
2. místo MS pom-pom (třásně) – formace – členka družstva; 3. místo MS pom-pom – sóloformace; 4. místo MS pom-pom – miniformace – členka družstva; 6. místo MS baton – formace – členka družstva; 1. místo MČR pom-pom – sóloformace; 1. místo MČR pom-pom – formace – členka družstva; 3. místo MČR pom-pom – miniformace – členka družstva

PAVLÍNA V E J R K O V Á
sportovní gymnastika
T.J. SOKOL ČOS Náchod
1. místo Přebor ČR ČOS starších žákyň v plavání; 2. místo Přebor ČR ČOS starších žákyň ve sportovní gymnastice; 2. místo Přebor ČR ČOS starších žákyň v desetiboji

JAN Ž A L U D A
atletika
SK Nové Město n. Met.
1. místo MČR dorostenců v přespolním běhu – 4 km; 3. místo MČR dorostenců na dráze – 800 m; 7. místo v mezistátním čtyř-utkání dorostenců na dráze – 800 m

Motoristický sport

MILOŠ B E N E Š
závody do vrchu
Mados Racing Team
2. místo ME v kat. 2; 1. místo v anketě Zlatý volant – Závody do vrchu

JIŘÍ S V O B O D A
moto trial
Svofe Trial Team
1. místo MS družstev; 3. místo MČR

VLADIMÍR V I T V E R
závody do vrchu
SVC Group
2. místo ME ve třídě E2-SH; celkové 6. místo v ME; dva traťového rekordy auta se střechou; reprezentace ČR

Jednotlivci handicap

STANISLAV J I R Á S E K
golf hendicap
GC Grosshof Broumov
3. místo MČR; 3. místo Světový pohár hendicap; 6. místo ME družstev ve Španělsku; 9. místo ve světovém žebříčku pro rok 2015

ALEŠ K I S Ý
atletika handicap
SK Nové Město n. Met.
1. místo MČR – koule; 3. místo MS Katar – koule; nominace na OH Rio

JIŘÍ K L I CH
lukostřelba handicap
SK Nové Město n. Met.
1. místo MČR – kladkový luk; 4. místo MS družstev Německo – kladkový luk

JAROSLAV Z E L E N K A
lukostřelba handicap
SK Nové Město n. Met.
2. místo MČR – kladkový luk; 4. místo MS družstev Německo – kladkový luk

Družstva dospělí

MONA Náchod
mažoretkový sport
družstvo seniorek
1. místo MS formace baton; 4. místo MS defilé baton; 1. místo MS formace pom-pom; 1. místo MS miniformace baton; 1. místo MS miniformace mix; 1. místo MS miniformace pom-pom; 1. místo MČR miniformace mix; 1. místo MČR formace pom pom; 1. místo MČR miniformace baton; 1. místo MČR formace baton; 2. místo MČR defilé baton; trenérka Monika Bergerová

SK Nové Město nad Metují
atletika
tým juniorů – štafeta 4x400 m
2. místo MČR juniorů na dráze; trenér Aleš Žďárský, Miroslav Rucký. Složení Tomáš Pulíček, Aleš Steklík, Dominik Mojžíš, Daniel Monzar

SK Nové Město nad Metují
atletika
družstvo žen
postup do Extraligy – družstvo vyhrálo prvoligovou soutěž – postup na MČR družstev. Vedoucí družstva Aleš Žďárský, kapitánka Michaela Drábková

Družstva mládež

TJ Delfín Náchod
plavání
družstvo žáků 11 let
1. místo letní Pohár žactva na 4x 50 m volný způsob štafeta; 2. místo letní Pohár žactva na 4x 50 m polohová štafeta. Trenér Mojmír Kypr, kapitán Vojtěch Říha. Složení Vojtěch Říha, Michal Jerman, František Hanzl, Jan Skalský

T.J. SOKOL Jaroměř – Josefov
basketbal
družstvo kadeti U17
vítězství v lize U17; vítězství v kvalifikaci; postup do extraligy kadetů U17. Trenér Bc. Jiří Zajíček, kapitán Vojtěch Plecháč

TJ Delfín Náchod
plavání
družstvo žačky 11 let
2. místo letní Pohár žactva na 4x50 m volný způsob štafeta; 2. místo letní Pohár žactva na 4x50 m polohová štafeta; 2. místo zimní Pohár žactva na 4x 50 m polohová štafeta. Trenér Mojmír Kypr, kapitánka Karolína Slavíková. Složení Karolína Slavíková, Sofie Špryňarová, Michaela Doležalová, Anežka Kratěnová, Kamila Kyprová, Kristýna Voborníková

T.J. Sokol Krčín
národní házená
družstvo dorostenců
1. místo MČR; 1. místo Zimní halový Pohár ČR. Trenér Tomáš Pavlík, Martin Leugner, kapitán Michal Fišer

T.J. Sokol Krčín
národní házená
družstvo dorostenek
2. místo MČR; 3. místo Zimní halový Pohár ČR. Trenér Pavel Kotlář, Petr Šimánek, kapitánka Petra Kotlářová

TJ Sokol Zbečník
nohejbal
družstvo žáků
5. místo MČR; 3. místo Český pohár. Trenér Lukáš Vlach, kapitán Václav Pohl

FK Náchod
fotbal
družstvo dorostenců U19
postup do 2. celostátní fotbalové ligy. Trenér Jaroslav Novotný

Trenéři

ZDENĚK J A R O Š
kuželky
SKK Náchod
trenér Niny Brožkové (výsledky uvedeny v kat.); trenér družstva dorostu (4. místo v 1. lize dorostu)

IVO P I T Á K
atletika
SK Nové Město n. Met.
svěřenkyně Kateřina Maternová (výsledky uvedeny v kat.)

MIROSLAV R U C K Ý
atletika
SK Nové Město n. Met.
svěřenci Tomáš Pulíček, Daniel Monzar (výsledky uvedeny v kat.)

MIROSLAVA V E J R K O V Á
sportovní gymnastika
T.J. Sokol Náchod
trenérka Barbory Ficencové, Pavlíny Vejrkové (výsledky uvedeny v kat.)

JIŘÍ Z A J Í Č E K
basketbal
T.J. Sokol Jaroměř – Josefov
trenér kadetů (výsledky uvedeny v kat.)

ALEŠ Ž Ď Á R S K Ý
atletika
SK Nové Město n. Met.
svěřenci Michaela Broumová, Dominik Mojžíš, Jan Žaluda, Tereza Škodová, Aleš Steklík (výsledky uvedeny v kat.)

Autor: Redakce

27.2.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

Pro cizí kolo si drze vlezl přes plot

Jaroměř - Ani za metr a půl vysokým plotem nebylo uchráněno od nenechavých rukou zánovní horské kolo CTM Rambler.

ON-LINE rozhovor s Jiřím Veselým

Náchod - Proběhne on-line rozhovor s kandidátem do Zastupitelstva Královéhradeckého kraje za Koalici pro Královéhradecký kraj MUDr. Jiřím Veselým.

Náchodu nefungovala obrana ani rychlý útok

Náchod – Prvoligoví házenkáři Náchoda před týdnem vítězně vstoupili do nového ročníku, o uplynulém víkendu si ale připsali také první zaváhání.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies