VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Deváté kolo pro Josefa Jakubce

Hradec Králové – Vítězem devátého kola zimní hokejové Tip ligy Královéhradeckého kraje se stal JOSEF JAKUBEC z Náchoda (startovní číslo HK0346), jenž získal s dalšími dvěma tipéry 14 bodů. Pro náchodského hráče však hovoří přesnější tip Supertrefy. V čele průběžného pořadí se i před posledním kolem drží Jiří Pelák ze Dvora Králové nad Labem. Vítěze 9. kola prosíme, aby se ozval Deníku na telefonní číslo 724 732 891, kde se dohodne na převzetí ceny.

26.2.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Petr Kraus

Průběžné pořadí Tip ligy po 9. kole

NHL (1. – 5. místo)
HK0336    Jiří Pelák, Dvůr Králové    5    72
HK0222    Daniela Ludvíková, Rychnov    8    57
HK0096    Helena Skrbková, Brdo    11    54
HK0248    Jana Vaněčková, Houdkovice    5    54
HK0254    Petr Reguli, Vrchlabí    2    54

KHL (6. – 27. místo)
HK0076    Martin Dejl, Louny    11    51
HK0081    Alois Dejl, Jičín    11    51
HK0082    Helena Dejlová, Jičín    11    51
HK0080    Lenka Dejlová, Louny    11    51
HK0228    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.    8    48
HK0121    Vojta Doležal, Chlumec    8    48
HK0285    Pavel Holý, Trutnov    8    48
HK0102    Vlastimil Svoboda, Milíčeves    8    48
HK0070    Mirek Ducháč, Ml. Boleslav    5    48
HK0145    Nikola Tvrdková, HK    5    48
HK0379    Zdeněk Kostka, HK    8    46
HK0357    Pavel Purma, Sloupno    8    46
HK0073    Iveta Dejlová, Jičín    11    45
HK0093    Otakar Fendrych, Brdo    11    45
HK0078    Tereza Halčáková, Osenice    11    45
HK0095    Romana Skrbková, Brdo    11    45
HK0135    Monika Cílková, HK    8    45
HK0109    Jan Hanuš, HK    8    45
HK0332    Milada Šrůtová, Dvůr Králové    8    45
HK0316    Lukáš Matura, Libštát    5    45
HK0314    Zdeněk Matura st., Libštát    5    45
HK0147    Michal Tvrdek, HK    2    45

EXTRALIGA (28. – 81. místo)
HK0361    Pavel Vítek, Náchod    8    43
HK0376    Filip Firbacher, Chlumec    5    43
HK0253    Milan Koldovský, Kunčice n. L.    5    43
HK0365    Pavel Marek, Rychnov    5    43
HK0279    Hana Pitrmucová, Dolní Branná    5    43
HK0190    Maruška Plodrová, Zdechovice    11    42
HK0097    Helena Fendrychová, Brdo    8    42
HK0310    Leoš Herout, Trutnov    8    42
HK0031    Petr Hofman, N. Město n. M.    8    42
HK0288    Marie Holá, Trutnov    8    42
HK0282    Erich Kamitz II, Chvaleč    8    42
HK0186    Štefan Kotek, Prasek    8    42
HK0075    Zdeněk Munzar, Podoliby    8    42
HK0219    Martin Sosna, Dobruška    8    42
HK0276    Petr Sůra, Dolní Branná    8    42
HK0143    Ladislav Havránek, HK    5    42
HK0098    František Lachman, Jičín    5    42
HK0194    Zuzana Pípová, N. Bydžov    8    40
HK0084    Jaromír Jelínek, Jičín    14    39
HK0074    Jan Halčák, Jičín    11    39
HK0331    Jindřich Pitro, Dvůr Králové    11    39
HK0133    Petr Cílek, HK    8    39
HK0013    Gisela Hlavatá, Náchod    8    39
HK0286    Tomáš Kruliš, Trutnov    8    39
HK0067    Radek Svatoš, Zlíčko    8    39
HK0321    Soňa Kábrtová, Trutnov    5    39
HK0255    Marek Menc, Dolní Branná    5    39
HK0187    Zdeněk Munzar, Podoliby    5    39
HK0277    Robert Sůra, Dolní Branná    5    39
HK0100    Pavel Svoboda, Miíčeves    5    39
HK0021    Vítězslav Šolc st., Machov    5    39
HK0384    Pavel Ozdin, Osenice    11    38
HK0244    Jaroslav Sehnoutka st., HK    11    37
HK0356    Renata Munzarová, Praha    8    37
HK0378    Iva Hlaváčová, Chlumec    5    37
HK0221    Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h.    5    37
HK0363    Roman Izák, Opočno    2    37
HK0077    Kateřina Halčáková, Jičín    11    36
HK0054    Jiří Krista, Hronov    11    36
HK0251    Jan Zirm, Vrchlabí    11    36
HK0123    Aleš Doležal, Chlumec    8    36
HK0169    Zdeněk Kříž, Převýšov    8    36
HK0113    Pavel Sazka, N. Bydžov    8    36
HK0295    Vítězslav Schfránek, Radvanice    8    36
HK0136    Jan Štembera, HK    8    36
HK0035    Štěpán Zámečník, N. Město n. M.    8    36
HK0105    Roman Hýsek, HK    5    36
HK0183    Michal Chlad, Kosičky    5    36
HK0315    Zdeněk Matura ml., Libštát    5    36
HK0329    Jaroslav Mrkvička, Chotěvice    5    36
HK0112    Bohuš Nosek, Kvasiny    5    36
HK0201    Jiří Pípa, N. Bydžov    5    36
HK0313    Ludmila Maturová, Libštát    2    36
HK0265    Zdena Sůrová, Dolní Branná    2    36

I. LIGA (82. – 157. místo)
HK0346    Josef Jakubec, Náchod    14    34
HK0106    Václav Tarantík ml., Smiřice    14    34
HK0354    Jaroslav Macek, Č. Kostelec    8    34
HK0374    Kateřina Přibylová, HK    8    34
HK0211    Bohuslav Šolín, Val    8    34
HK0108    Václav Tarantík, Smiřice    8    34
HK0192    Alois Dejl, Jičín    0    34
HK0226    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.    11    33
HK0160    Petr Koza, HK    11    33
HK0161    Jana Kozová, HK    11    33
HK0079    Tereza Ozdinová, Osenice    11    33
HK0171    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby    11    33
HK0110    Jaroslav Hanuš st., HK    8    33
HK0326    Karel Havelka, Trutnov    8    33
HK0146    David Havránek, HK    8    33
HK0199    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    8    33
HK0200    Jaroslav Novotný, Podoliby    8    33
HK0271    Jiří Sacher, Podhůří    8    33
HK0058    Augustin Šála, Police n. Met.    8    33
HK0138    Miroslav Špaček, Vlčkovice    8    33
HK0129    Miloslav Bednařík, HK    5    33
HK0015    Vladimír Čejp, Náchod    5    33
HK0174    Eduard Důbrava, Petrovice u NB    5    33
HK0325    Jaroslav Hůlek, Trutnov    5    33
HK0001    Tomáš Klicpera, Otovice    5    33
HK0270    Jiří Kubáněk, Dolní Branná    5    33
HK0339    Radka Kubečková, Hronov    5    33
HK0292    Josef Pich, Trutnov    5    33
HK0062    Drahomíra Soukupová, Česká Skalice    5    33
HK0024    Jan Šolc, Machov    5    33
HK0172    Milan Štěrba, Chlumec    5    33
HK0300    Jiří Zábojník, Trutnov    5    33
HK0293    Marek Birke, Trutnov    2    33
HK0264    Vlasta Suková, Dolní Branná    1    33
HK0170    Vojtěch Kříž, Převýšov    -1    33
HK0432    Miloslav Kořínek, N. Bydžov    11    32
HK0235    Milda Bartoš, Kostelec n. O.    8    32
HK0398    Jana Vaníčková, Sloupno    8    32
HK0370    Bohumil Rulf, HK    0    32
HK0347    Aneta Nyčová, Náchod    11    31
HK0156    Aleš Hojer, HK    8    31
HK0298    Lenka Hubková, Pardubice    8    31
HK0349    Milan Jakubec, Náchod    8    31
HK0258    Jana Jirková, Dolní Branná    8    31
HK0377    Ladislav Firbacher, Chlumec    5    31
HK0359    Josef Nevrlý, N. Bydžov    5    31
HK0202    Olina Pozlerová, Podoliby    11    30
HK0094    Lukáš Skrbek, Brdo    11    30
HK0229    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.    8    30
HK0307    Otakar Jón, Trutnov    8    30
HK0008    Ota Klicpera, Otovice    8    30
HK0065    David Runštuk, V. Jesenice    8    30
HK0137    Jitka Štemberová, HK    8    30
HK0324    Gert Böhnisch, Mladé Buky    5    30
HK0309    Václav Herout, Trutnov    5    30
HK0033    Josef Hofman, Černčice    5    30
HK0032    Zdena Hofmanová, Černčice    5    30
HK0214    Juraj Jirásek, Sněžné    5    30
HK0213    Milan Koty, České Meziříčí    5    30
HK0291    Eva Pichová, Trutnov    5    30
HK0010    Roman Rainet, V. Poříčí    5    30
HK0247    Václav Vaněček st., Houdkovice    5    30
HK0301    Dana Zábojníková, Trutnov    5    30
HK0303    Lenka Hurtová, Trutnov    2    30
HK0266    Miloslav Nykl, Dolní Branná    2    30
HK0245    Jaroslav Sehnoutka ml., HK    2    30
HK0220    Miloš Šenkýř, Dobruška    2    30
HK0037    Ladislav Zástava, Hronov    2    30
HK0159    Ivan Dušek, HK    -1    30
HK0003    Monika Procházková, Náchod    -1    30
HK0400    Maruška Čapková, Podoliby    8    29
HK0396    Petra Geletičová, Sloupno    8    29
HK0395    Amálka Geletičová, Sloupno    8    29
HK0404    Libor Hladík, Nový Hrádek    5    29
HK0401    Iva Holá, N. Bydžov    5    29
HK0397    Jana Purmová, Sloupno    5    29

II. LIGA (158. – 227. místo)
HK0358    Jiří Holý, N. Bydžov    8    28
HK0360    Vlastimil Kout, N. Bydžov    5    28
HK0239    Pavlína Sejtková, HK    5    28
HK0294    Jaroslav Birke, Trutnov    11    27
HK0026    Miroslav Pácalt, Kramolna    11    27
HK0027    Vlasta Pácaltová, Kramolna    11    27
HK0066    Silvestr Polomský, Česká Skalice    11    27
HK0274    Miroslav Dreveniak, Dolní Branná    8    27
HK0185    Luboš Chlad, Kosičky    8    27
HK0328    Zdeněk Jiránek, Volanov    8    27
HK0072    Miroslav Kracík, Jičín    8    27
HK0334    Vlastimil Hlušička st., Pilníkov    5    27
HK0280    Erich Kamitz, Trutnov    5    27
HK0223    Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z.    5    27
HK0287    Romana Krulišová, Trutnov    5    27
HK0269    Libor Kubáněk, Dolní Branná    5    27
HK0267    Věra Kubáňková, Dolní Branná    5    27
HK0025    Petra Nováková, Machov    5    27
HK0030    Radka Novotná, Černčice    5    27
HK0009    Zdeněk Rainet, V. Poříčí    5    27
HK0039    Vladimír Seidel, Velké Poříčí    5    27
HK0085    Vlastimil Sudek, Libuň    5    27
HK0262    Radek Tauchmann, Dolní Branná    5    27
HK0317    Jaroslav Vrbecký, Trutnov    5    27
HK0318    Tomáš Vrbecký, Trutnov    5    27
HK0029    Jiří Knetig, Provodov-Šonov    2    27
HK0284    Ladislav Köszegi, Trutnov    2    27
HK0231    Vladislav Kuchař, Rychnov    2    27
HK0283    Zdeněk Kužel ml., Trutnov    2    27
HK0312    Ondřej Matura, Libštát    2    27
HK0140    Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby    2    27
HK0149    Jana Štanderová, Librantice    -1    27
HK0234    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.    8    26
HK0394    Eleonor Geletičová, Sloupno    5    26
HK0386    Marie Hanušová, HK    5    26
HK0391    Zdeněk Purma, Smidary    5    26
HK0019    Petr Drašnar, Provodov-Šonov    11    25
HK0157    Martin Izák, Jaroměř    11    25
HK0205    Jiří Kotfald, Týniště    8    25
HK0227    Aleš Kupka, Čánka    8    25
HK0412    Jitka Čížková, Dubenec    11    24
HK0125    Miroslav Buřič ml., Chlumec    8    24
HK0218    Jaroslav Gutler, Hradec Králové    8    24
HK0018    Miloš Kubík, Hronov    8    24
HK0036    Jaromír Líska, N. Město n. M.    8    24
HK0103    František Polák, Jičín    8    24
HK0063    Jiří Soukup, Česká Skalice    8    24
HK0210    Jaroslav Beránek, Rychnov    5    24
HK0323    Stanislava Böhnischová, Mladé Buky    5    24
HK0389    Luděk Bradna, N. Bydžov    5    24
HK0216    Petr Buryan, Opočno    5    24
HK0236    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    5    24
HK0144    Zdena Havránková, HK    5    24
HK0087    Pavlína Jónová, Chomutice    5    24
HK0281    Jaroslava Kamitzová, Chvaleč    5    24
HK0195    Antonie Kotková, Prasek    5    24
HK0246    Marcela Sehnoutková, HK    5    24
HK0311    Petr Slezák, Dvůr Králové    5    24
HK0278    Milan Sůra, Dolní Branná    5    24
HK0022    Vítězslav Šolc, Machov    5    24
HK0250    Václav Vaněček ml., Houdkovice    5    24
HK0173    Stanislav Vízek, N. Bydžov    5    24
HK0091    František Vycpálek, Milíčeves    5    24
HK0337    Bohumil Beneš, Hronov    2    24
HK0088    Ondřej Jón, Chomutice    2    24
HK0275    Jan Sůra, Dolní Branná    2    24
HK0249    Kateřina Vaněčková, Houdkovice    2    24
HK0330    Jaromír Kött, Dvůr Králové    0    24
HK0296    Jan Suchý, Radvanice    -1    24
HK0057    Markéta Valchařová, Police n. Met.    -1    24

KRAJSKÁ LIGA (228. – 301. místo)
HK0399    Jaroslav Vaníček, Sloupno    2    23
HK0044    Oldřich Lelek, Hronov    0    23
HK0043    Vlasta Lelková, Hronov    0    23
HK0348    Jan Jakubec, Náchod    11    22
HK0252    Michal Koldovský, Kunčice n. L.    8    22
HK0107    Blanka Tarantíková, Smiřice    8    22
HK0299    Jaroslav Čížek, Dubenec    5    22
HK0020    Petr Drašnar, Náchod    5    22
HK0260    Vlastimil Pirman, Dolní Branná    5    22
HK0256    Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná    5    22
HK0061    Josef Matha, Červ. Kostelec    2    22
HK0046    Josef Čepelka, Velké Poříčí    0    22
HK0064    Jan Runštuk, V. Jesenice    0    22
HK0155    Jindřich Vondráček, Třebechovice    -4    22
HK0409    Jan Hanuš ml., HK    8    21
HK0308    Michal Herout, Trutnov    8    21
HK0233    Nikola Jedlinská, Kostelec n. O.    8    21
HK0116    Miroslav Buřič st., Chlumec    5    21
HK0124    Marie Buřičová, Chlumec    5    21
HK0343    Richard Ducháč, Úpice    5    21
HK0042    Tomáš Hašpl, Velké Poříčí    5    21
HK0104    Dagmar Poláková, Jičín    5    21
HK0302    Milena Püschelová, Trutnov    5    21
HK0273    Alfréd Sacher, Dolní Branná    5    21
HK0023    Petr Šolc, Machov    5    21
HK0005    Šárka Dušková, Broumov    2    21
HK0041    Zdeněk Frýba, Hronov    2    21
HK0198    Josef Hybner, Poděbrady    2    21
HK0165    Jan Kulhánek, HK    2    21
HK0176    Michal Přibyl, Borohrádek    2    21
HK0304    Klaus Püschel, Trutnov    2    21
HK0068    Jakub Svatoš, Zlíčko    2    21
HK0069    Jana Svatošová, Zlíčko    2    21
HK0338    Michal Kubeček, Hronov    -1    21
HK0415    Jaroslav Osowiecki, Žacléř    8    19
HK0414    Patrik Špaček, Lochenice    8    19
HK0367    Miloslav Kozák, HK    5    19
HK0059    Marek Matha, Červ. Kostelec    2    19
HK0355    Oldřich Matys, N. Bydžov    2    19
HK0193    Květoslava Pípová, N. Bydžov    2    19
HK0224    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    2    19
HK0424    Radek Zima ml., Prasek    2    19
HK0168    Milan Dušek, Týniště    0    19
HK0177    Vlastimil Gabriel, Vinary    0    19
HK0366    Zuzana Semeniuková, Dvůr Králové    -1    19
HK0038    Petr Kylar, Stárkov    8    18
HK0120    Richard Bílek, Urbanice    5    18
HK0319    Zdeněk Hůlek, Trutnov    5    18
HK0184    Renata Chladová, Kosičky    5    18
HK0259    Jana Kotyková, Dolní Branná    5    18
HK0268    Vladislav Kubáněk, Dolní Branná    5    18
HK0099    Vojtěch Svoboda, Milíčeves    5    18
HK0127    Hana Bílková st., Libčany    2    18
HK0134    Martin Cílek, HK    2    18
HK0111    Jaroslav Hanuš, HK    2    18
HK0232    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.    -1    18
HK0122    Petra Doležalová, Chlumec    8    17
HK0429    Jiří Khol, Dolní Branná    5    17
HK0402    Lucie Bradnová, N. Bydžov    2    17
HK0387    Anna-Marie Hanušová, HK    2    17
HK0388    Jana Machková, Borohrádek    2    17
HK0420    Josef Vaníček, Lužec    2    17
HK0431    Miroslav Vostruha, Sloupno    2    17
HK0006    Miroslav Hurdálek, Náchod    8    16
HK0369    Michal Kozák, HK    5    16
HK0237    Zdeněk Sejtko, HK    5    16
HK0417    Iva Dohnálková, Rychnov    2    16
HK0375    Monika Hádková, HK    2    16
HK0423    Blanka Hladíková, Lužec    2    16
HK0083    Václav Kameník, Jičín    2    16
HK0197    Josef Pozler, Podoliby    2    16
HK0362    Pavel Vítek ml., Náchod    2    16
HK0240    Roman Žák, HK    0    16
HK0225    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.    -1    16

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (302. – 406. místo)
HK0089    Miloš Jón, Chomutice    8    15
HK0028    Aneta Rýdlová, Náchod    8    15
HK0034    Lenka Rýdlová, Náchod    8    15
HK0101    Miluše Svobodová, Milíčeves    8    15
HK0217    Vladimír Gutler, Dobruška    5    15
HK0014    Sabina Hlavatá, Meziměstí    5    15
HK0004    Jaroslav Kuchař, Náchod    5    15
HK0209    Jaroslav Suchánek, Potštejn    5    15
HK0306    Zdeněk Jón, Trutnov    2    15
HK0191    Zlata Joštová, Zdechovice    2    15
HK0002    Jana Klicperová, Otovice    2    15
HK0164    Tomáš Kulhánek, HK    2    15
HK0189    Vítězslava Pípová, N. Bydžov    2    15
HK0016    Miloslav Semeniuk, Dvůr Králové    2    15
HK0207    Jaroslav Suchánek, Choceň    2    15
HK0340    Hana Benešová, Hronov    -1    15
HK0196    Milan Čapek, Podoliby    -4    15
HK0204    Monika Kotfaldová, Týniště    8    14
HK0426    Bořek Krejčí, Solnice    5    14
HK0163    Vladimír Racek, HK    5    14
HK0131    František Bartoška, HK    0    14
HK0071    Jiří Zima, Zlíčko    0    14
HK0390    Oldřich Čapek, N. Bydžov    -4    14
HK0393    Zdeněk Purma, Křičov    -4    14
HK0151    Milan Toušek, Týniště    8    13
HK0373    Lenka Přibylová, HK    5    13
HK0230    Pavel Konvalinka, Vamberk    2    13
HK0421    Radek Zima, Prasek    2    13
HK0413    Tomáš Zkusil, Dvůr Králové    2    13
HK0055    Jaroslav Čálek, Police n. Met.    0    13
HK0158    Zdeněk Dvořák st., Třebechovice    0    13
HK0047    Hana Nejedlá, Velké Poříčí    0    13
HK0086    Oldřich Čapek, Jičín    -1    13
HK0368    Miloslava Kozáková, HK    -1    13
HK0380    Jan Kolář, Broumov    -4    13
HK0188    Naďa Zimová, Prasek    -4    13
HK0117    Jan Bílek, Praskačka    8    12
HK0166    Jaroslav Novotný, HK    8    12
HK0118    Milada Bílková, Praskačka    5    12
HK0007    Josef Kotyška, Nový Hrádek    5    12
HK0327    Zdena Pivková, Trutnov    5    12
HK0208    Josefa Suchánková, Potštejn    5    12
HK0126    Jiří Bílek, Libčany    2    12
HK0092    Josef Kotnik, Chyjice    2    12
HK0297    Marta Suchá, Radvanice    2    12
HK0115    Pavel Tomšík, N. Bydžov    2    12
HK0403    Lilia Ščerbaková, Opočno    11    11
HK0427    Milena Koblicová, Vamberk    5    11
HK0433    Dana Přibylová, N. Bydžov    2    11
HK0130    Věra Bartošková, HK    0    11
HK0053    Ivoš Dius, Velké Poříčí    0    11
HK0049    Josef Fuchs, Velké Poříčí    0    11
HK0406    Pavel Horák, Dvůr Králové    0    11
HK0350    Renata Hrubá, V. Poříčí    0    11
HK0353    Michal Lokvenc ml., V. Poříčí    0    11
HK0052    Hana Zvoníčková, Velké Poříčí    0    11
HK0142    Jiří Pešek, HK    5    10
HK0418    Jana Šrytrová, Petrovice    5    10
HK0178    Marcel Gabriel, Vinary    2    10
HK0422    Pavlína Purmová, Sloupno    2    10
HK0381    Jindřivh Rylich, Vrchlabí    2    10
HK0153    Radek Sejtko, HK    2    10
HK0263    Martina Tauchmannová, Dolní Branná    2    10
HK0425    Jan Jedlička, Dvůr Králové    0    10
HK0242    Monika Žáková, HK    0    10
HK0241    Kamila Žáková, HK    0    10
HK0383    Miloš Jirsák, Bukovina u Čisté    -4    10
HK0238    Alena Sejtková, HK    -4    10
HK0119    Jan Bílek, Urbanice    5    9
HK0272    Jaroslava Sacherová, Dolní Branná    5    9
HK0011    Petra Hájková, Olešnice    2    9
HK0335    Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov    2    9
HK0333    Petra Hlušičková, Dvůr Králové    2    9
HK0320    Naďa Hůková, Trutnov    2    9
HK0434    Václav Polák, N. Bydžov    2    9
HK0162    Karel Přibyl, HK    2    9
HK0048    Karel Černohorský, Velké Poříčí    0    9
HK0128    Hana Bílková ml., Libčany    -1    9
HK0392    Alena Purmová, Křičov    -4    9
HK0382    Martin Püschel, Žacléř    8    8
HK0440    Jaroslav Šedivý, N. Bydžov    8    8
HK0215    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.    5    8
HK0090    Pavel Bodlák, Kopidlno    0    8
HK0051    Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí    0    8
HK0351    Michal Lokvenc, V. Poříčí    0    8
HK0352    Marek Lokvenc ml., V. Poříčí    0    8
HK0257    Milena Pitrmanová, Dolní Branná    0    8
HK0371    Martin Košnár, HK    8    7
HK0372    Zuzana Pácaltová, Jičín    8    7
HK0261    Libor Čvančara, Dolní Branná    5    7
HK0139    Pavel Žák, Předměřice    2    7
HK0180    Josef Taichman, Prasek    0    7
HK0243    Kamil Žák, HK    0    7
HK0182    Radek Chlad, Kosičky    5    6
HK0167    Karel Kindl, Třebechovice    5    6
HK0040    Milan Bitnar, Hronov    2    6
HK0056    Jaroslav Valchař st., Police n. Met.    2    6
HK0114    Pavel Zásada, N. Bydžov    2    6
HK0437    Miroslav Klika, Sloupno    5    5
HK0438    Pavel Klika, Sloupno    5    5
HK0439    Monika Kliková, Sloupno    5    5
HK0441    Miroslav Podaný, Sloupno    5    5
HK0385    Martin Štěpánek, N. Město n. M.    2    5
HK0341    Gustav Deutsch, Hradec Králové    0    5
HK0430    Miloš Dvořák, Trutnov    0    5

AMATÉŘI (407. – 439. místo)
HK0132    Milan Lacina, N. Bydžov    8    4
HK0060    Jaroslava Mathová, Červ. Kostelec    5    4
HK0364    Miloš Dohnálek, Rychnov    2    4
HK0419    Hana Purmová, Sloupno    -4    4
HK0411    Ludmila Dohnálková, Rychnov    5    3
HK0410    Johana Hanušová, HK    5    3
HK0148    Petr Izák, HK    5    3
HK0322    Karel Kábrt, Trutnov    -1    3
HK0012    Eva Rainetová, V. Poříčí    2    2
HK0203    Leoš Truhlař, HK    2    2
HK0408    Josef Jiránek, Dolní Branná    1    2
HK0428    Petr Hájek, Dačice    0    2
HK0345    Roman Machač, HK    0    2
HK0206    Lukáš Spáčil, Ostrava    5    1
HK0154    Vladimír Šťastný, HK    5    1
HK0181    Lenka Taichmanová, Prasek    0    1
HK0436    Jan Jedlička ml., Dvůr Králové    0    -1
HK0435    Alena Jedličková, Dvůr Králové    0    -1
HK0212    Zdeněk Krejčí, Ohnišov    0    -1
HK0344    Daniel Machač, HK    0    -1
HK0416    Martin Truneček, HK    2    -2
HK0175    Tomáš Přibyl, Borohrádek    2    -3
HK0407    Michal Kulhánek, Dvůr Králové    0    -4
HK0152    Petr Jedlička, HK    2    -5
HK0179    Martin Taichman, Prasek    0    -5
HK0405    Petr Stierand, Malé Svatoňovice    2    -6
HK0150    Martina Krejcarová, Librantice    -4    -6
HK0342    Pavel Kejzlar st., Úpice    0    -7
HK0045    Lenka Kubečková, Velké Poříčí    -19    -8
HK0050    Josef Čermák, Velké Poříčí    -20    -9
HK0289    Jiří Novotný, Trutnov    0    -19
HK0305    Kurt Püschel, Žacléř    -1    -23
HK0290    Zdeněk Korčák, Trutnov    0    -24

Výsledky zápasů 9. kola Tip ligy
1. Stadion Vrchlabí – Žďár nad Sázavou    2:6 (2)
2. HC Milevsko 2010 – HC Řisuty              4:2 (1)
3. Hockey Nymburk – Draci Bílina             3:5 (2)
4. HC Tábor – Vlci Jablonec nad Nisou      5:2 (1)
5. HC Děčín – HC Kobra Praha                 1:4 (2)
6. LM Pelhřimov – Moravské Budějovice   5:4 (1)
7. Nový Bydžov – Dvůr Králové               7:3 (1)
8. Třebechovice – Jaroměř                       2:1 (1)
9. Třebechovice B – Semechnice              6:3 (1)
10. Čestice – Opočno                               1:4 (2)
Supertrefa (celkový počet gólů ve všech deseti zápasech): 70

Autor: Redakce

26.2.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Jak reklamovat koupený dům či byt

PREMIÉROVOU mistrovskou trefu si v náchodském dresu připsal v sobotním dopoledni Michal Rojšl (vínový dres).

Broumov po svém sestupu zatím dost tápe

Zraněného motorkáře transportoval vrtulník do nemocnice

Spyta - V neděli srpna odpoledne vyjížděli profesionální hasiči z požární stanice Jaroměř k dopravní nehodě na hlavním tahu z Hradce Králové do Náchoda u obce Spyta.

Historický spolek Antares a tanečnice potěšily svým vystoupením

Náchod - Vystoupení šermířů, rozvlněné křivky břišních tanečnic a večerní ohnivá show – to a další zábavu v sobotu nabízela dětem i dospělým návštěvníkům Hospůdka u Mílů. O reprodukci historického šermu se postaral spolek Antares z Náchoda, který zábavné odpoledne započal příběhem Jana Koldy ze Žampachu v 16 hodin.

Folklorní festival patří k nejvýznamnějším svého druhu v Evropě

Červený Kostelec - Je až neuvěřitelné, jak krásné chvíle rychle utíkají. Už uplynuly čtyři dny, kdy z úst pana starosty zazněla slova, na která čekali fanoušci folkloru dlouhých 360 dní: „Šedesátý třetí folklorní festival Červený Kostelec považuji za zahájený!“ Tím se rozjelo pět krásných, folklorem naplněných dní.

Při nehodě dodávky zahynul mladý muž

Náchod - V sobotu před čtvrtou hodinou ranní došlo v Náchodě, části Pavlišov k tragické nehodě, při níž zemřel pětadvacetiletý muž.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení