I. LIGA MUŽI

HC TJ Náchod – Tatran Bohunice 25:22 (12:7). „Osobně se musím přiznat, že jsem měl z Bohunic obavy, protože jako nováček už v průběhu soutěže dokázal přivést dvě vítězství z venkovního prostředí a další utkání, která odehrál venku, vždy prohrál těsným rozdílem. Z toho důvodu jsem celý týden nabádal hráče k tomu, aby soupeře nepodcenili, protože tyto věci by se nemusely vyplatit," říkal hned na úvod domácí trenér Petr Šulc.
Už samotný začátek nasvědčoval tomu, že domácí nejsou dostatečně koncentrovaní a po deseti minutách prohrávali 0:4. „Bohunice nás přehrávaly ve všem, hlavně v bojovnosti a nasazení, což z naší strany chybělo," všiml si trenér Šulc. Až v 11. min. se poprvé prosadil Hlaváček a snižoval na 1:4. Mezi 13 a 20. min. ale Náchodští utkání otočili, dali sedm branek za sebou a otočili na 9:5. Průběžné čtyř až pětibrankové vedení si pak domácí udržovali až do konce prvního poločasu. „Trochu jsme pozměnili sestavu, družstvo se chytlo v obraně, začalo spolupracovat v útočné fázi a začali jsme se prosazovat i v rychlém útoku," viděl hlavní aspekty náchodského poločasového vedení domácí trenér.
Vypadalo to, že tento trend bude pokračovat i ve druhém poločase. V 9. min. domácí vedli 16:12, jenže Bohunice se nevzdaly. Vrátily se zpět svou trpělivostí a důslednou hrou. Domácí naopak v podvědomí vedení o čtyři až pět branek ztratili koncentraci a soupeř začal nepříjemně stahovat. Ve 23. min. domácí vedli 21:19 a až do samotného závěru se strachovali o vítězství. „Bohunice bránily na hranici tvrdosti, ale bránily dobře, přehrávaly nás a myslím si, že jsem byli rádi za to, že se utkání dostalo do šedesáté minuty," říká už s úlevou náchodský trenér Šulc.
Fakta – sestava branky Náchoda: Kocián, Vaněček, Hubka, Hrachový 4, Hlaváček 1, Osoba 2, Nosil 2, Cvejn 1, Resl 2, Klouček 4, Vítek 3, Freiberg 4, Pich 1, Černý 1. Rozhodčí: Fogl, Lízl. ŽK: 2:2. Vyloučení: 3x 2 min.: 3x 2 min. Sedmičky: 4/1:3/2. Diváci: 105.
Další výsledky: Strakonice – Dvůr Králové 27:18, Litovel – Karviná B 25:24, Nové Veselí – Jičín B 35:27, Louny – Bystřice pod Hostýnem 30:24, Chodov – Dukla Praha B 35:27.

I. LIGA STARŠÍHO DOROSTU

HC TJ Náchod – HC Zubří 26:34 (13:14). Fakta – sestava a branky Náchoda: Cvejn, Hynek, Stára 5, Kosinka 3, Paclík, Janeba, Metelka 3, Tyler, Neumann 4, Beránek, Vitvar, Bonaventura, Pich 11. Rozhodčí: Halíř, Vaněček. ŽK: 1:3. Vyloučení: 5x 2 min.: 6x 2 min. Sedmičky 3:2.

II. LIGA MLADŠÍHO DOROSTU

HC TJ Náchod – Loko České Budějovice 21:23 (12:11). Fakta – sestava a branky Náchoda: Poláček, Roztočil 1, Plšek, Metelka 10, Štok 4, Baldrych 2, Vodák, Tryzna, Štajnrt 1, Mach, Úradníček 3, Malínský. Rozhodčí: Fogl, Lízl. ŽK: 2:3. Vyloučení: 4x 2 min.: 2x 2 min. Sedmičky: 2:2. Diváci: 30.
Další výsledky: Talent Plzeň B – Pardubice 42:30, Vršovice – Bělá pod Bezdězem 24:19, Louny – Liberec 26:21, Dvůr Králové – Most 32:23. (mr)

1. Dvůr Králové         8     8     0     0     286:179     16
2. Louny                   8     7     0     1     259:185     14
3. Plzeň B                  8     7     0     1     259:216     14
4. Pardubice              8     5     0     3     269:242     10
5. Č. Budějovice        9     4     0     5     228:233     8
6. Třeboň                  8     4     0     4     186:233     8
7. Most                      8     3     0     5     173:183     6
8. Liberec                  8     2     1     5     197:214     5