I. LIGA MUŽI

I. HK Dvůr Králové nad Labem – HC TJ Náchod 33:30 (19:12). Utkání mělo charakter tradičního derby, u něhož se s postupem času zvyšovaly emoce na obou stranách.
Domácí si od samého začátku udržovali vedení, vedli o dva až tři góly a měli velmi dobrou pasáž mezi 12. a 18. minutou, kdy vstřelili šest branek za sebou (12:5). „My jsme v prvním poločase hráli snad jedno z nejhorších utkání za poslední dobu. Špatně jsme bránili, nedodržovali taktické pokyny, neprosazovali se v rychlém útoku, ztráceli míče a naše hra naprosto upadala. Velmi slabý výkon podali oba brankáři, v útočné fázi zklamal Hrachový a dá se říci, že ostatní hráči snad kromě Osoby a Freiberga se v prvním poločase drželi výkonu, který vůbec neodpovídal družstvu, které působí v první lize," nebral si servítky nazlobený náchodský trenér Petr Šulc.
Po velké bouřce v šance hosté vlétli do druhého poločasu jako uragán, dali pět branek za sebou a stáhli vedení domácích na tři góly. Hostům se ještě v jednom okamžiku podařilo dostat se na rozdíl dvou tref, ale to bylo vše. Až teprve v předposlední minutě Náchod stáhl na jednogólové manko (30:29), jenže za poslední minutu a půl domácí vstřelili tři góly, zatímco hosté jediný. I díky tomu Dvůr v pohodě dovedl utkání do vítězného konce.
Petr Šulc, trenér Náchoda: „Na straně domácích se jednoznačně skvělým výkonem prezentoval Tomáš Tomeš v prostoru pravé spojky, který nám dával góly z velké dálky a naše obrana ho nedokázala ubránit. Dvůr hrál na hranici tvrdosti, což se mu vyplatilo. Už jen počet vyloučených na straně domácích svědčí o tom, že jejich hra byla agresivní, ale vyplatila se jim."
Fakta – sestava a branky Náchoda: Kocián, Vaněček, Resl, Hrachový 2, Hlaváček, Osoba 7, Nosil 1, Bauer, Cvejn 3, Klouček 4, Vítek 1, Freiberg 11, Zetek, Černý 1. Rozhodčí: Kaufman, Procházka. ŽK: 4:3. Vyloučení: 7x 2 min. (3xČK) : 4x 2 min. Sedmičky:  3/3:5/4. Diváci: 200.
Další výsledky 3. kola: Dukla Praha – Strakonice 30:27, Bystřice pod Hostýnem – Bohunice 23:21, Louny – Nové Veselí 21:24, Litovel – Chodov 31:22, Karviná B – Jičín B 30:26.

I. LIGA STARŠÍHO DOROSTU

Handball KP Brno – HC TJ Náchod 26:24 (16:10). Fakta – sestava a branky Náchoda: Cvejn, Stára 1, Hynek 3, Paclík, Janeba 1, Šmejkal 5, Tyler 2, Neumann 1, Beránek, Bonaventura, Čech 1, Pich 10. Rozhodčí: Kremláček, Šlezingr. ŽK: 3:0. Vyloučení: 5x 2 min.: 4x 2 min. Sedmičky 1:2. Diváci: 30.
Další výsledky 3. kola: Frýdek Místek – Zubří 23:32, Ostrava – Lovosice 29:23, Dukla Praha – Kopřivnice 33:42, Talent Plzeň – Nové Veselí 27:23, Karviná – Jičín 29:26.

II. LIGA MLADŠÍHO DOROSTU

I.HK Dvůr Králové nad Labem – HC TJ Náchod 46:18 (19:6). Fakta – sestava a branky Náchoda: Poláček, Plšek, Metelka 10, Štok 2, Baldrych 4, Vodák, Tryzna, Cvejn 1, Štajnrt, Mach, Malínský, Roztočil 1. Rozhodčí: Kaufman, Procházka. ŽK: 2:2. Vyloučení: 2x 2 min: 4x 2 min. Sedmičky: 4:1. Diváci: 38.
Další výsledky 3. kola: Vršovice – Talent Plzeň B 26:31, Louny – Třeboň 35:15, Pardubice – Most 32:22, Liberec – České Budějovice 21:20. (mr)

1. Dvůr Králové         3     3     0     0     116:58    6
2. Louny                   3     2     0     1     103:69    4
3. Pardubice              2     2     0     0     67:47      4
4. Liberec                  3     2     0     1     81:79      4
5. Plzeň B                  3     2     0     1     82:87      4
6. Č. Budějovice        3     1     0     2     79:74     2
7. Most                     2     1     0     1     50:54      2
8. Náchod                3     1     0     2     72:101    2