SK Goll Běloves – Bombarďáci Větřní 2:0 (1:0). V prvním utkání překvapil nováček soutěže důraznou, rychlou hrou a obrana Bělovsi měla problémy. Domácí nápor Větřní přečkali i díky výborným zákrokům brankáře Vacha. V 6. min. přišla chvíle benjamínka domácího týmu, Jiřího Dobývala, který z brejku vstřelil úvodní branku utkání a určil výsledek prvního poločasu.

Druhý poločas začali hosté znovu náporem, narazili však opět na výborného brankáře Vacha. Nápor Větřní utlumil ve 29. min. Eimer, který volejem z úhlu upravil na 2:0. Ve zbytku utkání si už domácí výsledek zkušeně pohlídali.

SK Goll Běloves – SK Strabag Lubryco Prachatice A 5:0 (2:0). Druhé utkání se domácím vydařilo a nejlepší obraně v lize vstřelilo pět branek.

Do domácí branky tentokrát nastoupil Čejchan a také on předvedl fantastický výkon. Utkání začali Běloveští na jedničku, když se hned ve 2. min. trefil Hubka. O čtvrt hodiny později přidal tentýž hráč druhý gól a stanovil tak účet prvního poločasu na 2:0.

Druhá půle jasně vyzněla pro domácí, kteří ve 28. min. přidali Chmelíkem třetí branku. V polovině druhé části se prosadil reprezentant do 21 let Srkal, který upravoval už na 4:0. Poslední branku utkání pak vstřelil Chmelík, jenž uzavřel na 5:0.

Václav Přibyl, trenér SK Goll Běloves: „Máme dva velice kvalitní brankáře Vacha s Čejchanem, obrana střídá slabší okamžiky, na které doplácíme, ale vždy po domluvě dokáže zabojovat. Útok je sázkou do loterie, neboť současný kádr, který poctivě odjezdil všechny turnaje, je sice kvalitní, ale chybí konkurence dalších hráčů. Za sobotní výkon děkuji všem hráčům, ale i pořadatelům a divákům. Jménem oddílu SK Goll Běloves přeji všem do nového roku hodně zdraví.“

Další výsledky: Jilemnice – Větřní 3:6, Jilemnice – Prachatice 3:1.

Sestava SK Goll Běloves: Vacho, Čejchan, Rýdlo, Chmelík, Srkal, Hubka, Belák, Havrda, R. Goll, Eimer. (dop)