Sokol Krčín – 1. NH Brno 14:14 (9:6).

Ve 3. min. byl vyrovnaný stav 1:1, ale potom se začali prosazovat domácí, kteří vedli v 10. min. 4:1 a ve 23. min. 8:3. V závěru prvního poločasu se podařilo hostům snížit na 9:6.

Ve druhém poločase se přestala dařit hra útočníkům Krčína, když vstřelili první branku až v 16. min. Toho využili hráči Brna, kteří postupně ukrajovali z náskoku domácích a ve 24. min. poprvé vyrovnali na 11:11. V závěru utkání dokázali hosté vždy odpovědět na branku domácích a ve 29. min. vyrovnali na 14:14. V poslední minutě už hráči Krčína branku nevstřelili a utkání skončilo nerozhodně. Utkání řídil Jiří Bláha z Dobříše. Další zápasy sehrají hráči Krčína v sobotu od 15 hodin ve Staré Huti a v neděli od 11 hodin v Čakovicích.

Sestava a branky Krčína: Chmelík – (Kalivoda) – O. Červinka, Šefc, Mikolášek – Zimla (5), Václavek (3), Samek (3), Marek (3), J. Červinka.⋌ (rš)
Další výsledky: Svinov – Studénka 13:12 (7:7); Stará Ves – Žeravice 19:11 (9:5); Čakovice – Stará Huť 15:14 (5:7); Nýřany – Plzeň Újezd 22:18 (14:6); Příchovice – Stupno 14:21 (4:10).