I. LIGA MUŽŮ

HC TJ Náchod – HCB OKD Karviná SCM 30:17 (16:10). Začátek utkání byl hodně vyrovnaný, obrany dlouho vládly nad útoky a do nějaké dvanácté minuty dokonce hostující Karviná tahala za delší konce, když si udržovala jednogólové vedení. Mezi 13. a 20. minutou však domácí zabrali, dali pěti góly za sebou odskočili na šestibrankový rozdíl a pak již zbytek utkání kontrolovali.

Petr Šulc, trenér Náchoda: „Z Karviné jsme samozřejmě měli velký respekt, je to dobře trénované družstvo, které možná venku hraje ještě lépe než doma. Naše družstvo po té nepříjemné zkušenosti z Litovle tentokrát přistoupilo k zápasu velmi zodpovědně.“

Fakta – sestava a branky Náchoda: Kocián, Vaněček – Mrština, Manych, Klouček 3, Bauer, Osoba 1, Freiberg 11, Hrachový 6, Balcar 5, Nosil 2, Galba, Lojda 2, Vítek. Rozhodčí: Průcha, Točík. Vyloučení: 6x 2 min.: 2x 2 min. ŽK: 2:2. Sedmičky: 0:3/2. Diváků: 150.

Další výsledky: Bystřice p. Host. – Litovel 43:40, Nové Veselí – Jičín B 28:23, Chodov – Šumperk 34:35, Košutka – Kostelec n. H. 36:33.

II. LIGA MUŽŮ SVČ

HC TJ Náchod B – ELP Jablonec nad Nisou 17:24 (7:12). Domácí hostili v posledním podzimním kole celek Jablonce, kterému podlehli o sedm branek a ztratili další důležité body.

Radek Čejchan, trenér Náchoda: „Hodnocení zápasu by mohlo být stejné jako u minulých kol – soupeř byl rozhodně hratelný a domácí mohli bodovat, kdyby ovšem dokázali hrát koncentrovaně celých šedesát minut a vyvarovali se zbytečných technických chyb. Bohužel domácí utkání opět nezvládli a hosté si odvezli důležité body. V zimní přestávce dojde zřejmě k obměně kádru a v jarní části budou mít domácí co napravovat.“
Fakta – sestava a branky Náchoda: Flídr, Klesl - Bílý 6, Stára 4, Novohradský 2, Škoda 2, Vaněk 2, Galba 1, Mazáč, Hubka, Samek, Pich. Rozhodčí: Semerád, Halíř. Vyloučení: 4x 2 min.: 2x 2 min. ŽK: 2:1. Sedmičky: 3:1.

Další výsledky: Pardubice – Chomutov 33:20, Louny – Dukla Praha SCM 31:31, Vršovice – Most 24:20, Bělá pod Bezdězem – Kolín 30:27, Ústí nad Labem – Mladá Boleslav 31:30.

I. LIGA STARŠÍHO DOROSTU

HC TJ Náchod – HCB OKD Karviná 27:34 (13:14). Fakta – sestava a branky Náchoda: Kaválek, Hejzlar, Resl 3, Tomek, V. Pich 2, P. Pich 3, Erber 3, Vítek 1, Hubka 1, Lojda 7, Kubeček 5, Zetek 2, Černý, Fiala. Rozhodčí: Průcha, Točík. Vyloučení: 7x 2 min.: 2x 2 min. ŽK: 1:2. ČK: 1:0. Sedmičky: 2:1. Diváků: 30.

Další výsledky: Zubří – Dukla 25:26, N. Veselí – Jičín 24:31, Kopřivnice – Lázně Třeboň 39:28, Talent Plzeň – Bohunice 33:23, Ostrava – Frýdek Místek 25:25.

I. LIGA MLADŠÍHO DOROSTU

HC TJ Náchod – Sokol Kobylisy 32:24 (15:10). Fakta – sestava a branky Náchoda: Stára 2, V. Pich 7, Vaněk 1, Černý 3, Tomek 3, Beránek, V. Resl 1, Zetek 8, Král, J. Resl, Škoda, Hlaváček 4, Šmejkal 3, Fiala. Rozhodčí: Semerád, Halíř. Vyloučení: 6x 2 min.: 6x 2 min. ŽK: 3:1. ŽK: 0:1. Sedmičky: 3:2. Diváků: 80.

Další výsledky: Louny – Dukla Praha 18:30, Strakonice – Jičín 24:28, Lovosice – Ml. Boleslav 35:28, Talent Plzeň – Č. Budějovice 37:25. (mr, rč)