NA Rangers Hronov – Ježci Heřmanův Městec B 9:3 (4:0, 3:1, 2:2). Už ve 2. min. se do šance dostal Tovtík, Menc byl na místě. V úvodu 3. min. přišel faul Hutly. V početní výhodě pak Kania našel Hudečka a ten nezaváhal – 1:0. V 5. min. se poprvé trefil kanonýr Hajník – 2:0. Časomíra ukrojila jen 16 vteřin a tentýž hráč zvýšil na 3:0. Na poločasových 4:0 dával svým třetím gólem v utkání znovu Hajník.

Do druhé třetiny vstoupili hosté aktivněji, čehož využil ve 26 vteřině Štefka – 4:1. V 8. min. však Rail po samostatné akci zvýšil na 5:1 a na 6:1 dával v polovině 10. min. Tovtík. Svůj druhý gólový zásah si Tovtík schoval do 14. min. když skóroval v sedě po nahrávce Hartmana – 7:1.

Ve třicáté vteřině třetí třetiny se blýskl samostatnou akcí Kania, branka nepadla. Ta padla ve 3. min., ale do sítě domácích – 7:2. Ve 13. min. Reslova dělovka brankou neskončila, ale v začínající 14. min. si domácí snajpr vše vynahradil a zvýšil na 8:2. Ve 14. min. se s pomocí teče domácích prosadil Böhm – 8:3. Na konečných 9:3 upravil v polovině 15. min. Kania.

Jaroslav Krulich, vedoucí mužstva Náchoda: „Po vyřazení z Českého poháru jsme si aspoň trochu spravili náladu. V první třetině se hattrickem prosadil Hajník, skóre mohlo být mnohem vyšší, ale velkou překážkou nám byl velezkušený brankář s extraligovými zkušenostmi, Menc. Ve druhé a ve třetí třetině jsme si v kvapíkovém tempu dokráčeli až k devíti střeleckým zásahům, ale těch šancí, co jsme nedali. V tomto zápase o to až tak nejde, ale ve vyrovnaných střetnutích by nás tento náš nešvar mohl mrzet. Máme stále ještě co zlepšovat.“

Branky: Hajník 3, Tovtík 2, Hudeček, Rail, Resl a Kania.

Sestava NA Rangers Hronov: Cimbálník (26. Gütler) – Hartman, Borůvka, Janovský, Kubeček – Hudeček, Kania, Hajník, Tovtík, Rail, Resl.
Další zápas čeká na Jezdce v sobotu od 13 hodin na půdě SK Holcim Prachovice.

Další výsledky: HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B – SK Holcim Prachovice 18:1; HBC Jokerit Chrudim – 1.HBC Svitavy 3:4 po náj.; TJ Lokomotiva Č. Třebová – HC Jestřábi Přelouč B 3:0; HbC Chlumec nad Cidlinou – Ježci Heřm. Městec B 5:2. (jk)