NA Rangers – HBC Fire horses Živanice 7:1 (2:0, 2:1, 3:0). Vzhledem k tomu, že na zápas byl omluven brankář Biegl, do branky se poprvé v této sezóně postavil Cimbálník. Dále chybělo útočné duo H + H Hudeček s Hajníkem, zkušený Večerník a Srba. Od úvodu se domácí do soupeře zakousli a vytvořili si tlak, který poprvé gólově zužitkovali v 7. min. z hole Řeháka – 1:0. Po dvou minutách zvýšili tentýž hráč na třetinových 2:0. Hosté sice v úvodu druhé části snížili na 2:1, ale za další tři minuty vnesl klid na domácí hole Šejnoha – 3:1. Ve 27. min. po faulu živanického Bořka doklepl Junek z brankoviště Dudadíkovu ránu – 4:1. Ve třetí třetině si Rangers v poklidu dokráčeli pro tři body. Ve 34. min. se hattrickovou trefou připomněl po nahrávce Tovtíka Řehák – 5:1. O sedm minut později se prosadil po samostatné akci Tovtík (6:1), který v polovině závěrečné třetiny také uzavřel na konečných 7:1.
Petr Hofman, trenér NA Rangers: „Po delším čase jsme odehráli utkání na domácím hřišti, které vyhovuje našemu kombinačnímu stylu hry. Utkání jsme měli od začátku do konce pod kontrolou, soupeře jsme vůbec nepustili do postupných útoků a hrozil pouze z náhodných chyb a přesilovek, které jsme mu umožnili zbytečnými fauly. Chtěl bych svým hráčům poděkovat za předvedený kolektivní výkon. Po celý zápas jsme hráli výborně v defenzivě a v ofenzivě jsme dobře kombinovali, hledali lépe postaveného spoluhráče, často stříleli, měnili posty a z toho pramenilo mnoho šancí a branek. Ujistil jsem se, že se nemusíme bát hrát bez Hajníka a Hudečka, které jsme uvolnili do Poličky resp. Hradce Králové, kde odehrají play – off. Máme široký kádr skvělých hokejbalistů, kteří jsou schopni vzít zodpovědnost na sebe a na naší hře absence našich lídrů nebyla vůbec znát."
Branky NA Rangers: Řehák 3, Tovtík 2, Šejnoha, Junek
Sestava NA Rangers: Cimbálník – Borůvka, Malík, Škoda, Dostál – Tovtík, Kania, Dudadík – Šejnoha, Řehák, Jedlička – Junek.
Další výsledky: Hradec Králové 1988 B – Heřmanův Městec 0:1, Svitavy – Česká Třebová B 6:1, Chrudim – Chlumec nad Cidlinou 1:3. (jk)

1. Chlumec n. C.         14    12    0    1    1    81:26    37
2. Chrudim                  15    11    2    0    2    71:39    37
3. NA Rangers             14    11    0    0    3    85:30    33
4. Heřm. Městec          14    6    1    0    7    37:57    20
5. Svitavy                   14    6    0    0    8    46:74    18
6. Hradec Král. B         15    4    1    0    10    42:57    14
7. Č. Třebová B          14    2    2    2    8    35:57    12
8. Živanice                  14    3    1    0    10    33:60    11