DDM Delta Pardubice – TJ HSK Sokol Náchod 5:1 (0:0, 4:0, 1:1).

Pokud si chtěli hráči Náchoda ještě alespoň o tři zápasy prodloužit sezonu, museli v tomto zápase zvítězit. Hosté vsadili na hru ze zajištěné obrany a hrozby rychlých brejků. Tuto taktiku se v první třetině dařilo beze zbytku dodržet a domácí nenašli na pozornou obranu se skvělým Cimbálníkem v brance recept! Až do poloviny zápasu se hostům dařilo eliminovat tlak soupeře, jenž běžela 8. min., Delta roztočila před Cimbálníkem kolotoč a Hanuš otevřel gólový účet – 1:0. V 11. min. Krejčí střílel z rohu hřiště a hostující kapitán Janovský nešťastně usměrnil míček Cimbálníkovi mezi betony – 2:0. Ve 12. min. bomba Novotného propadla hostujícímu brankáři za záda a bylo to již 3:0. V téže minutě dílo zkázy této části hry dokonal opět Hanuš – 4:0. Hned v úvodní minutě závěrečné část zchladil hosty Riedel, který upravil už na 5:0. V 6. min. se hosté konečně radovali, když Burýšek nahrál Tovtíkovi, ten oklamal vše včetně brankáře a před odkrytou klec přihrál Salnickému – 5:1. Pak se hosté snažili zápas ještě zdramatizovat, ale dobře hrající domácí již žádné komplikace nepřipustili. V závěru utkání byl ještě vyloučen náchodský Janovský, domácí zle dotírali na hostující branku, stav se ale již díky Cimbálníkovi nezměnil.

Hosté si zaslouží pochvalu, i když nakonec aspiranta na celkové vítězství v soutěži neporazili, ale hodně mu postup ztížili.
Branka Náchoda: Salnický

Sestava Náchoda: Cimbálník – Hofman, Janovský, Kubeček – Belák, Salnický, Tovtík, Burýšek, Gütler, Veselka.