Prohra v Dobrušce však už neměla vliv na to, že si Krčín zahraje v play off o titul mistra republiky.

Sokol Dobruška – Sokol Krčín 33:20 (16:10). Utkání se na hřišti týmu, jenž za celou základní část prohrál jen dvakrát, vyvíjel od počátku pro Krčín špatně.

V 8. minutě sice ještě držel Krčín s domácím favoritem krok (2:2), o chvíli později ale už domácí hráčky vedly 4:3. Ještě v 15. minutě se držel Krčín na dohled (5:3). Od tohoto okamžiku však začala Dobruška utkání jasně ovládat, což se bohužel pro hostující Krčín promítlo i ve vývoji skóre. Ve 20. minutě to bylo 8:5, o čtyři minuty později 12:6 a do konce poločasu skóre narostlo na stav 16:10.

Druhá půle žádnou velkou změnu nepřinesla. Domácí hráčky se nadále bez problémů prosazovaly přes obranu Krčína a k tomu navíc i své akce přesně zakončovaly. Střelecky se v tomto zápase blýskla domácí Laštovičková, která Krčínu nasázela dvacet branek. „Z utkání je potřeba se rychle oklepat a začít se soustředit na zápasy play off, do kterého nastupujeme ze třetího místa po základní části soutěže," hledí už dopředu trenérské duo Krčína Fišerová – Zimla.

V prvním kole nadstavbové části hostí Krčín v neděli 15. května od 10 hodin Tymákov.

Sestava a branky Krčína: Šefcová – Štefková, Pavlíková, Žižková, Chrastilová – Koudelková (6), Šimánková (5), Kotlářová (4), Zimlová (4), Hamanová (1), Rydlová.

Další výsledky: Tymákov – Chomutov 41:3, Přeštice – Draken Brno 20:12, Příchovice – Hlinsko 21:17, Tymákov – Žatec 25:14, Příchovice – Draken Brno 26:11, Přeštice – Hlinsko 18:19. (vz, mr)