1. NH Brno – Sokol Krčín 16:14 (8:9). Úvod vyšel lépe domácím hráčům, kteří v 11. min. vedli 5:2. Od tohoto stavu se zlepšila hra hostů a v 16. min. už bylo vyrovnáno – 5:5. Do konce prvního poločasu se udržoval vyrovnaný stav a v závěru byli o 1 branku lepší hráči Krčína. Vstup do druhého poločasu vyšel hostům podle představ, když v 10. min. vedli 9:13. Ještě v 17. min. byl stav 11:14. Potom se však přestala dařit hra krčínským útočníkům, kteří už do konce utkání nedokázali vstřelit ani jednu branku. Toho využili brněnští hráči a otočili vývoj utkání ve svůj prospěch. Vzhledem k vývoji ve druhém poločase byl konečný výsledek pro hráče Krčína velkým zklamáním. Utkání řídil pan Bláha ze Staré Huti.
Sestava a branky Krčína: Chmelík, Kalivoda – Červinka, Šefc, Mikolášek, (Leugner) – Pavlík (5), Ulrych (4), Marek (2), Samek (2), Šimánek (1), Václavek.

Další výsledky: Všenice – Tymákov 15:17 (6:8); Příchovice – Plzeň Újezd 15:21 (10:10); Stupno – Nýřany 16:12 (6:7); Studénka – Žeravice 18:12 (10:5).