Házenkáři Krčína hráli ve skupině A, kde postupně zdolali Podlázky (9:1), Raspenavu (8:4) a domácí Lázně Bělohrad (14:7). Krčín a Podlázky si jako první dva týmy ve skupině zajistily postup do semifinále.

Druhou skupinu vyhrál bez zaváhání Bakov, do semifinále ho doprovodili házenkáři Podhorního Újezda. V semifinálovém duelu tak narazil Krčín právě na Podhorní Újezd a po těsném vítězství 11:10 (6:5) si zajistil postup do finále. Druhé semifinále svedlo proti sobě Podlázky a Bakov. Hlavně díky povedené druhé půli si finále po vítězství 9:5 zajistily Podlázky.

V boji poražený semifinalistů diktovali po celé utkání tempo hry národní házenkáři Podhorního Újezda, kteří Bakov přehráli vysoko 19:7 a zajistili si konečné třetí místo.

Poměrně jednoznačně dopadlo i finále mezi týmy Krčína a Podlázek. Úřadující mistr republiky z Krčína nedal svému soupeře sebemenší šanci a po poločase 9:5 vyhrál nakonec vysoko 16:6

Konečné pořadí turnaje: 1. Sokol Krčín; 2. Sokol Podlázky; 3. TJ Sokol Podhorní Újezd; 4. Sokol Bakov nad Jizerou; 5. TJ Litohlavy; 6. TJ Jiskra Raspenava; 7. Moravská Slávia Brno; 8. TJ Lázně Bělohrad.

Sestava a branky Krčína: Chmelík, Kalivoda – Leugner, Šefc, Mikolášek, Prouza – Václavek (27) Červinka (9), Marek (8), Samek (7), Valtera (5).