Sokol Krčín – HK Hlinsko 17:18 (7:7). Trápící se domácí bez několika hráček měly být pro aktuálně druhý tým tabulky jednoduchým soustem, ale opak byl pravdou. Celý průběh zápasu byl vyrovnaný, když žádný z celků nešel do více než jednogólového vedení. Nikdo se tak nemohl divit poločasovém stavu 7:7. Ve druhé půli ale nastalo opět pár tradičních výpadků v krčínské produktivitě, díky čemuž se hosté několikrát ujali dvoubrankového vedení. Na tento nepříznivý vývoj dokázaly domácí hráčky vždy odpovědět vyrovnáním. To však neplatilo na rozhodující tříbrankový náskok Hlinska tři minuty před koncem. Tento trhák se podařilo Krčínským už pouze korigovat na konečných 17:18.

Sestava a branky Krčína: Šefcová, Štěpánová – Chrastilová, Stuchlíková, Štefková – M. Marková (6), Poláčková (4), Vecková (3), Novotná (2), J. Marková (2).

Ostatní výsledky: Dobruška – Rokytnice 20:13 (11:6); Vracov – Studénka 8:16 (4:10); Spoje Praha – Žatec 16:21 (6:10); Přeštice – Chomutov 20:18 (10:7); Modřany – Tymákov 7:10 (3:6).