Sokol Krčín – HK Hlinsko 17:12 (8:3). V první půli domácí hráčky na hřišti dominovaly a jen vinou nepřesné střelby vedly v poločase jen 8:3. „Nutno dodat, že Hlinsku chyběla jejich nejlepší útočnice Štěpánka Bonaventurová, což ovlivnilo celý zápas," je si vědomo důležitého faktu krčínské trenérské duo Ludmila a Jiří Fišerovi. Ve druhém poločase si Krčín do 11. min. udržoval pětigólový náskok (10:5), ale poté zaspala i domácí obrana a náskok se zúžil až na 11:9. Poté ale opět domácí družstvo zabralo a dovedlo zápas do vítězného konce 17:12. „V úmorném teplém počasí dostala příležitost celá lavička a hlavně mladé útočnice získávaly cenné zkušenosti do dalších sezón," těšilo domácí trenéry.
O následujícím víkendu odehrají krčínské ženy poslední dva zápasy sezóny a pevně doufají, že si to s Přešticemi v neděli rozdají o bronzové medaile.
Sestava a branky Krčína: Dušková – Macková, Chrastilová, Štefková, Nejmanová, Pavlíková – Zimlová (5), Fišerová (4), Kotlářová (4), Hamanová (2), Koudelková (2), Rydlová.
Další výsledky 20. kola: Dobruška – Modřany 26:15, Studénka – Rokytnice 20:16, Chomutov – Tymákov 15:27, Žatec – Blovice 10:12, Přeštice – Příchovice 22:21.  (vz, mr)