SK Goll Běloves – Sico Jilemnice 3:2 (1:1). Utkání začali lépe hosté, kteří se v 7. min. ujali vedení 1:0.

Domácí dlouho nemohli najít recept na dobře organizovanou jilemnickou defenzivu. Poprvé ji pokořili až v 17. min., když na poločasových 1:1 vyrovnával Patrik Rompotl. Druhá půle se hrála pod taktovkou běloveského SK Goll. Domácí šli zaslouženě do vedení ve 28. min. brankou Chmelíka. Hosté však ve 33. min. první střelou na branku ve druhé části srovnali na 2:2. Pět minut poté ale pěknou akcí posunul skóre ve prospěch Náchoda Ondřej Havrda – 3:2. Na tomto těsném výsledku už nic nezměnilo ani nastřelené břevno domácí branky půl minuty před koncem.

SK Goll Běloves – SC Premium Havířov 1:5 (0:2). Utkání s loňským mistrem republiky Havířovem mělo zejména v prvním poločase oboustranně vysokou úroveň. Druhý poločas ve snaze vstřelit kontaktní gól Běloveští propadli v obranné činnosti a náskok soupeře už pouze narůstal. O čestný úspěch Bělovse se postaral Chmelík.

Sestava SK Goll Běloves: Vacho, Čejchan, Suchánek, Rompotl, Chmelík, Kuneš, Hundák, Belák, Havrda, Eimer.

Další turnaj odehraje SK Goll Běloves o víkendu 15. – 16. prosince opět v Náchodě. Od 10 hodin se postaví proti Neratovicím a od 12 hodin pak proti Prachaticím.