V nejslabší kubatuře do 175 ccm se však zdejší motocykloví závodníci příliš neukázali, mezi elitní desítku se prosadili pouze jaroměřský Jaromír Tázler junior a velkopetrovický Miloš Thér. Prvně jmenovaný dokončil závod na osmém místě, Miloš Thér byl desátý. Vůbec se nedařilo jaroměřskému jezdci Jiřímu Mílovi, který skončil sedmnáctý a na vítězného Eduarda Klimka ztratil jedno kolo.

Co se nepovedlo zdejším závodníkům v nejslabší kubatuře, to si vyhradili v kategorii do 250 ccm. Tu s takřka „neporazitelnou“ Yamahou vyhrál Lubomír Koudelka, neuvěřitelný souboj se ale strhl o druhé místo, a to mezi dvěma v depu velkými kamarády a na trati nesmiřitelnými soupeři, Milošem Thérem z Velkých Petrovic a Petrem Krskem ze Zvole. V cíli byl rychleji o pouhých 319 tisícin vteřiny Miloš Thér, na Petra Krska tak zbyl „pouze“ věnec za třetí místo. Jaroměřský Jiří Míl pak v tomto závodě skončil na slušném devátém místě.

Také v popředí výsledkové listiny závodu kubatury do 350 ccm se objevil jezdec z Náchodska. V této třídě dominoval na Yamaze Rakušan Martin Loicht, hned za ním však dorazil do cíle Martin Holanec ze Slavětína. Ten na vítězného Loichta ztratil zhruba minutu a čtvrt. Druhé místo si z Okruhu Františka Bartoše odváží také Jiří Serbousek z Velkého Třebešova, ten ale už v kategorii do 500 ccm. V této třídě se představil se svým Esem také velkopoříčský závodní nezmar Vladimír Svoboda. Tomu v cíli patřil konečný osmý nejlepší čas.

Vynikající závodní víkend kazila pouze nepřízeň počasí, i přesto byl o motocykly v Ostravě-Radvanicích velký divácký zájem, což ocenili i zdejší jezdci.