I. liga – ženy:

Sokol Krčín – TJ Božkov 18:18 (10:10). Uplynulý víkend měly před sebou hráčky Krčína rozhodující dvoukolo s nutností získat body.
První poločas s posledním Božkovem se lépe vyvíjel o dvě až tři branky pro hostující hráčky, v závěru se ale domácím podařilo vyrovnat na 10:10. O přestávce krčínské ženy zmobilizovaly síly i odhodlání průběh zápasu vzít do svých rukou. Bohužel se jim to nepodařilo a dál se praly o těsné vedení. V úplném závěru měly míč na rukou za stavu 18:18 domácí hráčky, technická chyba jim ale nedovolila skórovat, a tak došlo na dělbu bodů. Utkání řídil velmi nepřesně rozhodčí Zdráhal.
Sestava a branky Krčína: Kočová, Hejnová – Leugnerová, Štefková, Linhartová, Šimůnková – Fišerová (7), Marková (6), Zimlová (5), Vokatá, Hamanová.
Další výsledky: Spoje Praha – Žatec 19:20; Hlinsko – Chomutov 10:16; Dobruška – Modřany 22:12; Tymákov – Studénka 29:14; Přeštice – Rokytnice 14:9.

Sokol Krčín – TJ Spartak Modřany 15:12 (6:4). V dalším utkání o existenci v 1. lize hostily domácí ženy celek z Modřan.
Tentokrát byl první poločas ve znamení domácího vedení, na rukou krčínských útočnic bylo dokonce několik dalších střeleckých tutovek, většinou zastavených brankářkou hostí M. Duškovou. Po přestávce zadní řady domácího celku obdržely asi 4 laciné góly, ale útok naštěstí dokázal vždy gólově reagovat. Do konce utkání již krčínské ženy nepřipustily žádný zvrat a udržely si tříbrankový náskok.
Jiří Fišer, trenér Krčína: „Zisk tří víkendových bodů výrazně pomohl ve snaze udržet v Krčíně 1. ligu národní házené žen. Tento víkend byl ve znamení týmového ducha a všechny hráčky je nutné pochválit za bojovnost. Vyzdvihnout musíme excelentní výkon brankářky Heleny Kočové (úspěšnost 69 % a 70 %).“
Sestava a branky Krčína: Kočová, Hejnová – Štefková, Leugnerová, Linhartová, Šimůnková – Marková (7), Fišerová (6), Zimlová (2), Vokatá.
Další výsledky: Hlinsko – Žatec 12:17; Dobruška – Božkov 20:9; Přeštice – Studénka 16:10; Spoje Praha – Chomutov 14:28; Tymákov – Rokytnice 30:13.

I. liga – muži:

Sokol Krčín A – TJ Příchovice 30:15 (13:8). Sobotní utkání se hrálo v rychlém sledu a útok střídal útok. Tomu také odpovídalo narůstající skóre, kde až do 14. minuty se hosté drželi na dostřel. Pak se domácí již odpoutali a začali postupně navyšovat rozdíl branek, ve 25. min. již na 11:5. Hostům se pak ještě podařilo zkorigovat poločasový stav utkání na 13:8. Druhý poločas, začal pro Krčín hodně příznivě. Rychle navýšil náskok v 7. minutě na 17:10 a ve 12. minutě na 20:10. Hosté působili velmi odevzdaně, jako by smířeni s osudem a nekladli sebemenší odpor. Domácí si po zbytku utkání s chutí zastříleli a hlavním cílem bylo se ve zbytku utkání nezranit před nadcházejícím play off. Konečný výsledek utkání vyzněl vysokým rozdílem pro domácí 30:15. Zápas řídil Jaromír Zdráhal z Nezvěstic.
Sestava a branky Krčína: Chmelík, Kalivoda – Červinka, Šefc, Leugner, Mikolášek – Štrof (12), Pešek (10), Zimla (5), Pavlík (3).
Další výsledky: Plzeň Újezd – 1. NH Brno 22:22; Nýřany – Stará Ves n. O. 16:15; Dobruška – Přeštice 19:19; Svinov – Čakovice 21:17; Vítkovice – Litohlavy 17:14.

Sokol Krčín A – TJ Přeštice 28:25 (14:13). K nedělnímu utkání domácí nastupovali po sobotní výhře DIOSSu Nýřany již s vědomím, že postup na třetí místo je nemožný, a tak se očekávala rychlá, útočná a bezstarostná házená.
Skutečnost předčila očekávání. Útok za útokem se přelévaly na obě strany a diváci, kteří přišli, rozhodně nelitovali. Krčínští chvíli chytali tempo hostů a v 6. minutě museli dotahovat jejich vedení 1:3, ale ve 12. min. již domácí vedli 5:4. Pak až do konce poločasu se oba týmy střídaly ve vstřelování branek a skóre postupně narůstalo na obou stranách. Žádný z týmů si nevytvořil sebemenší náskok a jediná branka dělila oba týmy i v poločasu.
Zkraje druhé poloviny utkání se domácím podařilo v 6. minutě odskočit na 18:15, a to bylo pro vývoj utkání rozhodující. Hostům se již nepodařilo získaný náskok snížit a v rozmezí od 16. do 18. minuty se jej naopak podařilo Krčínu ještě navýšit na 25:20. Zbytek utkání se odehrával ve stejném tempu. Utkání řídil Jaromír Zdráhal z Nezvěstic.
V prvním utkání play off hostí Krčín tuto neděli od 11 hodin na svém hřišti loňského mistra, tým 1.NH Brno.
Sestava a branky Krčína: Chmelík, Kalivoda – Červinka, Leugner, Mikolášek – Pešek (12), Štrof (9), Zimla (5), Pavlík (2).
Další výsledky: Nýřany – 1. NH Brno 21:12; Plzeň Újezd A – Stará Ves n. O. 19:18; Dobruška – Příchovice 11:14; Vítkovice – Čakovice 17:14; Svinov – Litohlavy 25:21. (vz)