Sokol Krčín – TJ Avia Čakovice 17:14 (8:7). Utkání pro domácí začalo špatně a hosté svojí trpělivou a účinnou hrou dokázali eliminovat krčínský nástup do utkání. Během krátké chvíle se Čakovice ujaly vedení 3:1 a teprve až ke konci první poloviny poločasu se domácím podařilo srovnat krok a dostat se i do skromného vedení ve 20 min. 6:4 a ve 28. min. 8:6. Hosté pak dokázali ještě do poločasu korigovat na 8:7. V prvním poločase byla patrná nerozehranost celého družstva, kde se postupně dostávali do standardní pohody obránci a hlavně brankář M. Chmelík (66% úspěšnost v 1.polovině). Z útočné řady domácí držel hostující Z. Bittner s pěti brankami.

Druhý poločas začal drobným nástupem a náznakem zlepšené hry v útoku, kdy Krčínští rychle přidali dvě branky, ale hned po pěti minutách vše sklouzlo do úrovně první poloviny. Hosté trpělivě dotáhli domácí náskok a ve 14. min. bylo srovnáno na 11:11. Od 15. do 27. minuty se podařilo domácí obraně eliminovat útočnou hru hostí a v útoku se dařilo proměňovat vytvořené šance, což mělo za následek získání rozhodujícího náskoku 17:11. Zbytek utkání se pak jenom dohrával. Celkově pak utkání skončilo domácím vítězstvím 17:14.

Během utkání se projevil přístup během zimní přípravy, kde se domácímu týmu zlepšil celkový pohyb obrany včetně brankáře Chmelíka a tím i celkový dojem. Jenom díky minimu nevynucených chyb od hostujícího útoku byl počet obdržených branek tak vysoký. Bohužel útočná řada působí velmi nevyrovnaně a chybí hlavně přístup k tréninkovým dávkám a tím i celkové sehranosti. Jedinou kritiku snese hostující Zdenek Bittner z Opatovic, který za Krčín odehrál svoje nejpovedenější utkání.

Sestava a branky Krčína: Chmelík – Červinka, Šefc, Mikolášek, M. Leugner – Zimla (2), Václavek (3), Samek (5), J. Leugner (1), Bittner (6).

Další zápasy: Dobruška – Svinov 17:15; Nýřany – Stará Huť 25:18; Stupno – Příchovice 27:21; Plzeň Újezd – Přeštice 20:16; Stará Ves – NH Brno 17:22. (dop)